Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 minutes ago, gos'n Čeda said:

Izvod iz pravilnika, za slučaj istog broja pobeda na kraju ligaškog dela:

 

4.2.1. Određivanje završnog redoslijeda klubova u slučaju izjednačenih bodova
 I.) Bodovno izjednačene dvije ekipe 
Redoslijed će biti napravljen ovisno o broju pobjeda u međusobnim utakmicama između dvije
ekipe koje su bodovno izjednačene, pri čemu se bolje plasiranom smatra ekipa koja ima više
pobjeda u međusobnim utakmicama. 
U slučaju da se radi o istom broju međusobnih pobjeda, redoslijed će biti napravljen ovisno o
koš razlici u međusobnim utakmicama, pri čemu se bolje plasiranom smatra ekipa koja ima veću
koš razliku. 
Ukoliko su dvije ekipe i u tome izjednačene, redoslijed će biti napravljen ovisno o koš razlici u
toj natjecateljskoj sezoni, a u slučaju potrebe (izjednačena ukupna koš razlika u sezoni) bolje
plasirana ekipa biti će ona s više ukupno postignutih koševa u toj natjecateljskoj sezoni.

 

 

Ako dobro tumačim, ovo je super. U prevodu imamo pravo na još jedan poraz!?

 

Iako su lagane tekme do kraja, ipak znači biti opušteniji..

Link to comment
Share on other sites

Znaci ne gleda se ko je dao vise poena u gostima? 

 

A za nase veliko bravo. Uprkos njihovom sutu za 3 i nasim nikad gluplje prodatim loptama, a bilo ih je u izobilju (tebe gledam Nikola). Dali su sve od sebe, umalo da popadaju od umora, narocito Kori.

 

A mislim da publika zasluzuje takodje sve pohvale. Djetici ce tesko moci da nadju i najmamju primedbu na organizaciju i docek.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

"Emocije su jake, ali moramo biti svesni da za Partizan navijaju ljudi različite nacionalnosti i veroispovesti i da je to činjenica na koju trebamo biti ponosni i da je to nešto što treba da negujemo", poručio je predsednik crno-belih.

 

Puste Hriste bože raspeti i sveti... 

 

Ludilo mozga... 

 

Crno-beli, bravo, bravo! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Trinkijeri: "Ja ne mogu videti Mosleya, bez Jankovica."

 

Kakav trol.

 

Na SK kažu ovako:

Ja ne mogu da pričam o igri Pejdža, a da ne spomenem Jaramaza, ne mogu da pričam o Jaramazu, a da ne spomenem Mozlija, gde je Janković...

 

Hoće samo da potencira timsku igru. 

 

Nisu mi jasni Trinkijevi pokušaji sa Mozlijem, Tomasom i Birčom u petorci, a ne pokušava sa Mozlijem i Makaduom. 

Ali nemam pravo prigovora kako fura ovu sezonu za sad. Danas se realno nisam ni najmanje cimnuo da ćemo kao izgubiti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...