Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

17 minutes ago, Haggard said:

 

neko da javi tegeltiji da prestane da progoni mozlijevo dete, imace klinac traume.


Strašno, baš je naporan.
Ali što bleji sa ekipom u šaragama, kreće Birča od napred ka nazad, a tek će Tegi: Evo i ludog Birče. BRT 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godzo said:

Čestitke na pobedi. Nije lakše ali na vašem mestu bih uvek pre odabrao EC. Em evropski trofej em u tom slučaju idete sigurno u EL a najverovatnije kao jedini iz regiona.

 

 

 

Apsolutno to sto kazes. Trofej koji jos nemamo, plus garantovana EL. Aba je na svojim zadnjim nogama. Igra se "za svaki slucaj", a vrv ne donosi nista dogodine.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

EL osim ovih top 4-5 top timova ne donosi ništa specijalno.

Em ima najdebilniji sistem, em posle pola utakmica ne znaš za šta igraš, em se igra u sred plejofa ABA.

Nije iznenađenje i to što po ovom novom sistemu ni jedna EL ekipa sa ovih prostora nije odbranila trofej ABA lige.

Samo donosi negativnu energiju i par punih hala.

Kad bi se vratio onaj stari dobri sistem, onda ok, ali ovako ako može trofej EC i ABA i opet sledeće sezone u EC.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ja bih bio zadovoljan titulom u ABA, a za EK čak i da izgubimo u finalu, ali da Valensija ne uđe u top8. 😋

Postaje za nas zanimljivo i u EL, ako gledamo u budućnost i eventualno finale EK. Fener je upao u top8 ekipa, Žalgiris igra sve bolje, Zvezda isto tu vreba, samo ne znam koliko su im ambicije da se plasiraju u top8. Još kad bi Armani odigrao nešto... i eto Valensije ispod crte. Ali ima još 13 kola, svašta tu može da se izdešava. Ni ostale ekipe ispod crte nisu mnogo daleko.

Link to comment
Share on other sites

Monako je dobio prvu, a ako dobije i drugu onda nam u svakom slučaju dolazi slabiji tim.

A ako dobije Uniks i to na strani i onda je ok, dolazi nam ekipa koja će biti u lošijoj formi.

Lepo je kad ti na noge dolazi ekipa posle poraza.

Link to comment
Share on other sites

Teško je reći, ali deluje mi da je Uniks za nijansu više domaćinska ekipa, nego Monako, pa da bi nam mooožda oni više odgovarali.

 

Imali su i oni par dobrih skalpova na strani, tipa: Lokomotiva, Darušafaka, Zenit pre 10ak dana rutinirali u gostima... Ali su ipak kući mnogo bolji, tu su dobili 90% tekmi, uključujući i CSKA.

 

 

Ali dobra ekipa svakako, Džamar Smit i Mekalum imaju u rukama 20ak poena protiv bilo koga. Ono što mi se sviđa je da im je centar Tajus, koji jeste kvalitetan igrač, ali tip igrača koji našima više leži.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...