Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Laki Marvini said:

Ono što me fascinira je koliko ne gleda druge igrače, kada nameri da šutne bukvalno kao da je crna rupa pojela loptu.

To je jedna od dve krajnosti u koje klinci obično upadnu kad dobiju šansu. Ili se useru max ili je svaka lopta njihova. Bolje da je ovo drugo, lakše se da iskontrolisati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Sve će to biti nebitnom, ako se ispostavi da je duža pauza za RRa. Važnije je uraditi nešto sa sezonom, nego uštedeti njegove dve-tri plate. Ja iskreno verujem da on može da pomogne.

 

Na stranu sto ja mislim da se Pejners pokazao kao prava mala stetocina koja ne zna sta bi sa loptom....u kakvoj on formi moze trenutno biti? Ne verujem ni da trenira sa timom.

 

 

P.S. Realni, mislim da si hteo da tagujes Aleka Vel'kog 😁

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trenira sa timom sve vreme. Nek ne zna šta će sa loptom, al nek uđe i odigra tri puta po tri minuta odbranu, opet znači.

 

Jbt, jeza na pomisao da ključni deo sezone izguramo samo sa Radetom na tri? 

 

 

 

Ovo bi moglo ozbiljno da nam sjebe celu sezonu. Al tako je to kad se jure matori polovnjaci.

 

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

za mene je sveto trojstvo zdravlja beli luk, masline i sveža ljuta papričica. žestina naravno pomaže dezinfekciji a kvalitetno meso prija duši, iako netfilx i moja žena misle suprotno.

 

but  I digress.

 

edit: može jedna domaća od 2-3 decilitra

Edited by uini
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...