Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

27 minutes ago, uvrnuto said:

Tegeltija kaže da je Mekadu prošao i finalne preglede kod otorinolaringologa i poželeo mu dobrodošlicu. 

el to planiraju da i njega posrbe?:default_coffee:

lm, nije da vam brojim al partizan za sada ima 6 stranaca koje koristi u 12, ne racunam posrbljenog markusa kao ni pejnersa/njegovu zamenu..

sa druge strane, zvezda koristi 4(gist, baron, punter, zo) a ceka se perp, s tim sto ce raditi na tome da i gista pedaliraju.. #samokaem

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

meni je to davanje pasosa toliko odvratno da cak ni u trolovanju ne mogu da ga svarim. Sori drugari.

 

 

edit: sad ozbiljno: jel vazi i dalje kosarkasko drzavljanstvo tj. jel Gorda u tom smislu formalno nas ili nije?

Edited by Laki Marvini
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Alek The Great said:

Nije i nikada ne moze postati. Kad smo vec kod njega on mi je prvi kandidat od stranaca da preskoci kup.

nece gorda izostajati.. ako svi budu zdravi, po meni sigurni su gordic, walden, redding i cenim jedan od mozli/kakadu.. tj da ce na cetri-pet ici sa kombinacijom

novica, birch

jankovic, mozli/kakadu

 

 

19 minutes ago, Laki Marvini said:

pazi sad ovu ultra besmislicu, jedan Nemanja Gordic se vodi kao stranac a Markus Page kao domaci igrac

pizdeo je svojevremeno i varda na tu temu, posto se i on vodio kao stranac..

mozes ti biti rodjen u bg-u, al ako si nastupao za neku drugu repstaciju, ne mozes se nikako voditi kao domaci, dok sa druge strane dok odradis dlanom o dlan, tamo neki afrikanac koji ni ne planira da ostane par sezone ovde, moze dobiti kosarkasko drzavljanstvo i voditi se kao domaci bez problema..

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, n4l1m said:

nece gorda izostajati.. ako svi budu zdravi, po meni sigurni su gordic, walden, redding i cenim jedan od mozli/kakadu.. tj da ce na cetri-pet ici sa kombinacijom

novica, birch

jankovic, mozli/kakadu


Rason brat pokraden. On nece biti medju 4 za kup jedino ukoliko strucni stab proceni da mu treba jos koji dan da izvetri iz organizma.

Kakadu i Reding su moji favoriti da preskoce.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...