Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

3 hours ago, laki pepe said:

Sta znam, 20 000 ljudi, Sasa prcvi put kao trener pred navijacima, gratis Milos i Pefi ko voli. Bas da se pusti masti na volju.

Bio sam mali kad je Sale dolazio kao igrač, ali koliko se sećam bilo je skandirano "pičko ćelava". Tada su najvatreniji bili, koliko to čudno zvučalo, partizanovci, a kada vidim/čujem ko je sve sada na tribini, mogu misliti šta može sada da se desi.  Jedino što neće biti u prilici da nam natrpa 20+ poena, pneće direktno "učestvovati" na utakmici, te neće biti na udaru.

Verujem da će normalni deo publike znati da pozdravi Saleta, ali i Tea i Stefija. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

Bio sam mali kad je Sale dolazio kao igrač, ali koliko se sećam bilo je skandirano "pičko ćelava".

Istine radi da preciziram, obzirom da nisam bio mali i jako se dobro sećam te utakmice, kojoj sam i prisustvovao.

Dočekan je kako i dolikuje onome koji nam je doneo najvredniji trofej koji imamo u vitrinama, a nadam se da će doček biti ponovljen i sutra.

"Pičko ćelava" je krenulo kada je krenuo da nas odvaljuje od života pa se ljudi iznervirali i krenuli da ga vredjaju. Nije dugo trajalo (svejedno nedopustivo), a na kraju je ipak dobio aplauz.

 

Treba ga dočekati kako dolikuje legendi kluba i fantastičnom igraču kakav je bio.

 

Ujedno se i nadam da će njegovi trenerski kvaliteti prevagnuti sutra:smiley2:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Tada sam jos pusio drogu i sipao kiselinu u supu

 

Salu nastranu, bio sam skyhigh on Randle tada, on mi je jedan od vecih promasaja, a bilo ih je bogami. Plus prilican hejt prema Embiidu od prvog dana, a drzi me i dan danas, jos u daleko vecoj meri.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Što se Mekadua tiče:

 

Priželjkivao sam nekoga sa poenima u rukama, sa igrom na postu , to ponavljamo odavno. Ali jasno je da takvih igrača manjka opasno i da imaju ozbiljnu cenu.

 

Kada nismo mogli da dobijemo to, okrenuli smo se onome što Trinki očigledno gotivi. Iz tog ugla, doveli smo sasvim dobrog igrača, ali opet igrača čiji će poeni, kao i kod Mozlija, zavisiti od asistencija. Doduše, ipak mu je završavanje na i oko obruča za klasu bolje nego Mozliju, te može da završi sam makar neki mismeč.

 

Ono što možemo da očekujemo - kvalitetan skok i solidna zaštita obruča, otvaranje iz pika (videćemo koliko će ovoga biti), te odlična tranzicija, što će mu kod nas sigurno odgovarati.

 

Meklin je svakako igrač sa više poena u rukama. Ipak, deluje nekako "umorniji". Mislim da bi energija Mekadua trebala više da nam odgovara.

 

----

 

E da, podseti me Barkli na bacanja... jbt imamo 3 centra, teška ciglara. Baš problematična situacija.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

ipak mu je završavanje na i oko obruča za klasu bolje nego Mozliju, te može da završi sam makar neki mismeč.

 

Ono što možemo da očekujemo - kvalitetan skok i solidna zaštita obruča, otvaranje iz pika (videćemo koliko će ovoga biti), te odlična tranzicija, što će mu kod nas sigurno odgovarati.

Ako se ovo pokaže tačnim puna kapa. Ponekad baš škripimo u većini navedenih segmenata.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki pepe said:

Nije li Mekadu bio manje vise tragican u Torinu. Znam da sam ga tada sa @realno *w pominjao i generalno smo obojica bili razocarani njegovim ucincima.

U onom Torinu bi se i Lebron raspao tako da nije bas lako onde bilo igrati, ima dosta tamo igraca koji imaju neki kvalitet ali su se onom sezonom ukopali i unazadili svoje karijere da ce im trebati par godina da se vrate na taj nivo dje su bili prije Torina.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dragan Kićanović said:

Istine radi da preciziram, obzirom da nisam bio mali i jako se dobro sećam te utakmice, kojoj sam i prisustvovao.

Dočekan je kako i dolikuje onome koji nam je doneo najvredniji trofej koji imamo u vitrinama, a nadam se da će doček biti ponovljen i sutra.

"Pičko ćelava" je krenulo kada je krenuo da nas odvaljuje od života pa se ljudi iznervirali i krenuli da ga vredjaju. Nije dugo trajalo (svejedno nedopustivo), a na kraju je ipak dobio aplauz.

 

Treba ga dočekati kako dolikuje legendi kluba i fantastičnom igraču kakav je bio.

 

Ujedno se i nadam da će njegovi trenerski kvaliteti prevagnuti sutra:smiley2:

Je li tad nešto pred kraj napravio korake u kontri i praktično nas pustio?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, 21Barkley said:

Ako se ovo pokaže tačnim puna kapa. Ponekad baš škripimo u većini navedenih segmenata.

 

Ne da škripimo, nego nam se raspadne skok čim izađe Mozli. Da ne pričamo o nekoj strani pomoći i zaštiti obruča, gde Janković nije baš nikakav faktor.

 

 

35 minutes ago, laki pepe said:

Nije li Mekadu bio manje vise tragican u Torinu. Znam da sam ga tada sa @realno *w pominjao i generalno smo obojica bili razocarani njegovim ucincima.

 

30 minutes ago, MrTwister said:

U onom Torinu bi se i Lebron raspao tako da nije bas lako onde bilo igrati, ima dosta tamo igraca koji imaju neki kvalitet ali su se onom sezonom ukopali i unazadili svoje karijere da ce im trebati par godina da se vrate na taj nivo dje su bili prije Torina.

 

Baš sam ovo krenuo da napišem. Ekipa koja je izgledala kao da niko sa nikim ne priča, raspad sistema u kojima se ovakvi timski igrači najteže snađu.

 

Mislim, jasno je da Mekadu nije ne znam kakva klasa, ali jeste kvalitetan šljaker koji može da odradi svoj deo posla. 

 

E sad, neki drugi problem je što mi imamo veliki broj "roll player"a, a ne znamo ko je tu vođa. Iaoko je tek mesec dana tu, možda bi čak Redži mogao da preuzme tu ulogu. Kako god da bude, jasno je da nikako nije dobro što se to pitanje postavlja u ovako kasnom periodu sezone.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

a ne znamo ko je tu vođa. Iaoko je tek mesec dana tu, možda bi čak Redži mogao da preuzme tu ulogu.

Uvek ostaje nada da će se Zagor pronaći u toj ulozi. :classic_biggrin:

 

Ovo malo što sam ga video, Redži deluje dosta staloženo i siguran je u sebe. Ako ga ekipa prihvati u potpunosti, rastu šanse da bude baš kako si napisao.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, realno *w said:

Baš sam ovo krenuo da napišem. Ekipa koja je izgledala kao da niko sa nikim ne priča, raspad sistema u kojima se ovakvi timski igrači najteže snađu.

 

Mislim, jasno je da Mekadu nije ne znam kakva klasa, ali jeste kvalitetan šljaker koji može da odradi svoj deo posla. 

 

E sad, neki drugi problem je što mi imamo veliki broj "roll player"a, a ne znamo ko je tu vođa. Iaoko je tek mesec dana tu, možda bi čak Redži mogao da preuzme tu ulogu. Kako god da bude, jasno je da nikako nije dobro što se to pitanje postavlja u ovako kasnom periodu sezone.

Stoji ovo sto kazete obojica za Torino, samo sam mislio da ce, iako fejl u nba, takav prospekt sa vjerovatno pet zvjezdica morati pokazati vise u Evropi, makar igrao u bazenu sa ajkulama. Ali ok, ocigledno nije lako pronaci svoju ulogu kada karijera krene nadole i nece da stane.

 

Ono sto osjecam da ce biti tm je da je Aleksa Ilic dobio adekvatnog takmaca za top potez iz kola u kolo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...