Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Baš fino veče u Areni, nema frakcijaša, lepo, bez nervoze, dosta dobra odbrana prvih 25 minuta, iz koje je sve krenulo.

 

Nemam pojma ko je onaj ćelavi gmaz na mestu sudije, stvarno se trudim da ignorišem sudije kakve god da su, ali onaj ćelavi je klasična bezmuda neznalica, ne mogu da verujem šta je svirao u par navrata, u par pozicija je i Mornaru svirao gluposti, tako da ne mislim da je bilo tendencije već je u pitanju čisto neznanje.

 

Što se nas tiče, čini mi se da je Mozli imao neki problem pa se nije mnogo forsirao (pretpostavljam neki virus), Gorda klasična hibernacija u zimskom periodu, Reding igrač utakmice, ostalo sve manje-više standard. Čekam Voldena od početka godine da se otkači i da natrpa nekoga, međutim, više nisam siguran da je to uopšte moguće.

 

E da, Pullen je klasa, jbg, ko zna - zna.

Link to comment
Share on other sites

Fina posjeta, prvi put sam bio u Areni. Najmanje Beograđana bilo, bilo je tablica na parkingu iz cijele Srbije i šire, a po naglascima oko mene rekao bih da je bilo baš dosta mojih zema i Crnogoraca. Porodica do mene iz Bara je zdušno navijala za Mornar što je bilo baš simpa, zezali smo se baš kvalitetno dok neka matora budala iz partera istok nije iznapušavala dedicu sa Mornarevom zastavom iza njihove klupe, to mi je bilo baš gadno, vikali smo ja i još par ljudi oko mene da ostavi čovjeka na miru.

Moram da bacim hejt za ljude na biletarnici, radilo je nekih pet blagajni od kojih se na četiri prodavao samo nivo 200 juga bočno, dok si za sve ostalo morao na petu blagajnu. Na petoj blagajni red napreduje kao srpska privreda, radnik kuca podatke sa ličnih karata kao tetkica iz SDK i štampa karte na licu mjesta. Sreća pa je bilo ljudi koji su došli po karte za Virtus (nije ih bilo) inače ne bismo došli na red baš do Virtusa. Ne može se ovako u Evropu rođaci.

Što se utakmice tiče ništa novo, odličan je bio Janković iz pika, Redding kao vezivno tkivo i Markus iz svih pozicija.

Rade, koliko god izgledao negrapno na tv, uživo izgleda tri puta gore. Doduše ispogađao je sinoć dosta dobro. Thomas rano ušao u problem sa prekršajima, Gorda potpuno u stealth modu, Jare imao par baš nerezonskih šuteva.

Dva ćelavca sa pištaljkama konstantno nervirala sve u sali, stvarno je sramota ko sve sudi ovu ligu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pre svega zbog Mornara koji ispaljuje trojke preko 2-3 igraca u 5-oj sekundi napada non-stop, ali i zbog neverovatno lenje kosarke Partizana bez ideje sa takodje brdom trojki. Nekoliko Radetovih silovanja suta preko coveka kao simbolika, koji su cak i za njegove standarde previse.

 

Nije to bila najgora utakmica ikad, ali je bila jeftina i bez maltene ikakvog smisla.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Isiah said:

Pre svega zbog Mornara koji ispaljuje trojke preko 2-3 igraca u 5-oj sekundi napada non-stop, ali i zbog neverovatno lenje kosarke Partizana bez ideje sa takodje brdom trojki. Nekoliko Radetovih silovanja suta preko coveka kao simbolika, koji su cak i za njegove standarde previse.

 

Nije to bila najgora utakmica ikad, ali je bila jeftina i bez maltene ikakvog smisla.

 

Ali ne možeš da izuzmeš "taktiku" Mornara iz jednačine. Nabijemo se svi u reket i nadamo se da će protivnik imati 12% za tri iz otvorenih pozicija, pa da igramo egal tekmu. Taktika ala Radnički KG. Nema tu neke lepote od igre, a isto tako, da odigramo 50 tekmi, ne znam da li bi oni dobili jednu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

Sutra je krajnji rok za EC?

 

Nadam se samo da se neće desiti da na kraju ne dovedemo nikoga.

Sad ce McLean da nam trazi vise para jer nemamo vremena, a mi cemo da se uskurcimo pa cemo dovesti nekog skrndelja iz rumunske ili belgijske lige 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...