Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

17 minutes ago, Dragan Kićanović said:

Da da, baš ta.

Navijači popizdeli na Kiću, kao on im prodao pola hale, a istina je da im je dao jedan pristojan broj karata a ostatak su ljudi prodavali za 100-150 nemačkih maraka, koliko su nudili grčki studenti, kojih je u to vreme bilo puno u Beogradu. Na kraju je ispalo da je bilo pola-pola nas i grka. Skandiralo se "Kićo Kićane, izdao si grobare", pa je on napustio halu u nekom trenutku.

A navijanje nestvarno, na terenu Sava, Grba, Sale, Žarko, Vlade, Galis, Janakis... Paklena tekma. I jedni i drugi se plasirali na F4 u belgijskom Gentu, gde smo ih dobili u borbi za treće mesto. 

Trebali smo da uzmemo te godine titulu, ali to je druga i duga priča.

I simod dresovi :classic_biggrin:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@ivan9 aka LakiNećeš rasprodati halu sezonskim ulaznicama, kako god okreneš a ne možeš ni da ih prodaješ po smešnoj ceni. U Pioniru ti je sezonska omogućavala da se ne bojiš da li ćeš da uđeš na utakmicu (osim ako nisi Tamburinjo :classic_biggrin:), verovatno je i to malo guralo prodaju naviše. 

 

U Evrokupu je uglavnom bila pristojna poseta, sad će sigurno ići naviše. Mora klub da pogura broj navijača u ABA, sledi bitan period.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, uvrnuto said:

Problem su takođe i termini. 
Sad u nedelju u 21č.
Prošla bila u subotu u 20.30.

Opet, nekome odgovara jedno, nekom drugo, ali mislim da je termin oko 6, 7 optimalan vikendom, a kad je Evrokup onda 7, 8.

 

 

Meni lično je ovo najveći problem. Vodio bi i klince, a za njih je ovo potpuno nemoguć termin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moja neka teorija je da novije generacije sve manje interesuje sport, a još manje domaći sport, pa tako i domaća košarka.

 

 

Dok npr. ovi stariji ne prate toliko koliko su pratili dok su bili srednjoškolci, momci, studenti, što je neki uobičajeni trend, jednostavno baza koje treba da ih nadomesti ima neka druga interesovanja, druge troškove, druge strasti.

 

Plus ih je sve manje.

 

Jednostavno današnji klinci ne odrastaju na golićima od školske torbe, od koša bez mrežica i nakrnjene table, retko ko zna ko je Jaramaz, Dobrić...

 

I to je ok.

 

Svako vreme povlači nešto svoje.

 

Neka deca igraju, gledaju i slušaju šta oni žele....

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, 21Barkley said:

Ista stvar. Svaki put kad hoću da vodim ćerku vidim da je tako neki termin. Ćao, zdravo.

+1

Išli jednom na termin u 8 i nije bilo prijatno.

 

A ja bi ih baš vodio pošto u okruženju imaju jak komšijski uticaj, počeli da pevuše neke pesme koje ne bi trebalo, pa bi redovniji odlazak u Arenu pomogao.

 

Ostoja, reaguj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mfmilan said:

+1

Išli jednom na termin u 8 i nije bilo prijatno.

 

A ja bi ih baš vodio pošto u okruženju imaju jak komšijski uticaj, počeli da pevuše neke pesme koje ne bi trebalo, pa bi redovniji odlazak u Arenu pomogao.   

 

Ostoja, reaguj.

:lol_2:

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ako me pitaš za koga navijam, prirodno da navijam za Italiju. A, ako neko treba da me dobije, neka bude Srbija. Mislim da je Srbija sada malo u prednosti. Živim u sportu, radim u sportu i u Italiji je momenat sporta jako težak. Velike afere, nema podrške, menjaju se zakoni za porez i sada je baš velika afera, svađa u olimpijskom komitetu i svi su u košarci malo zabrinuti. Ali, vidim gde će se igrati kvalifikacije i imate veliku sreću da imate predsednika Vučića, koji je veliki sportista. Pričam o sportu, to je moj deo i imati olimpijske kvalifikacije u Srbiji je velika stvar".

 

Trinki

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Eto, vama nekoliko je zbog klinaca problem, a još pretpostavljam da ste svi iz Beograda. 
Mi iz Novog Sada računamo još dodatnih sat vremena, ja i sat i po. A moguće da postoje ljudi koji dolaze i iz udaljenijih mesta. Pa još plus sa decom ako bi dolazili... Verovatno nije veliki broj takvih ljudi, ali svakako termini nisu sjajni, makar živeli u blokovima oko Arene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da budem shvaćen pogrešno, SNS limar je SNS limar, ali Oh Stoya za sada svoju ulogu iznosi sasvim korektno, dosta dobro se primilo kod njega ovo umivanje i presađivanje kose. Za sada povlači dosta razumne poteze, uložio je u trenera na duže staze, tim je bolji iz sezone u sezonu ali bez nekog nepotrebnog rasipanja, intervjui su mu relativno civilizovani, a jedan od velikih pluseva je što je u više navrata odbio da se valja sa Čovićem u blatu. Ne kažem da je prototip rukovodioca koji je poželjan, al kao nužno zlo nije toliko grozan i ogavan koliko sam mislio da će biti. Videćemo da li to može da potraje.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ne bih da budem shvaćen pogrešno, SNS limar je SNS limar, ali Oh Stoya za sada svoju ulogu iznosi sasvim korektno, dosta dobro se primilo kod njega ovo umivanje i presađivanje kose. Za sada povlači dosta razumne poteze, uložio je u trenera na duže staze, tim je bolji iz sezone u sezonu ali bez nekog nepotrebnog rasipanja, intervjui su mu relativno civilizovani, a jedan od velikih pluseva je što je u više navrata odbio da se valja sa Čovićem u blatu. Ne kažem da je prototip rukovodioca koji je poželjan, al kao nužno zlo nije toliko grozan i ogavan koliko sam mislio da će biti. Videćemo da li to može da potraje.

 

Slažem se, mada je bilo par situacija gde je mogao da prećuti, a nije. Kako god, najveći izazov tek dolazi, a to je završnica sezone. Goreće u ABA plejofu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

bravo za mornar i primorsku  :thumbsup:

 

mislim da su karte za top16 trebale da idu u paketu i da nije trebalo da ide poskupljenje  :smiley33:

 

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne bih da budem shvaćen pogrešno, SNS limar je SNS limar, ali Oh Stoya za sada svoju ulogu iznosi sasvim korektno, dosta dobro se primilo kod njega ovo umivanje i presađivanje kose. Za sada povlači dosta razumne poteze, uložio je u trenera na duže staze, tim je bolji iz sezone u sezonu ali bez nekog nepotrebnog rasipanja, intervjui su mu relativno civilizovani, a jedan od velikih pluseva je što je u više navrata odbio da se valja sa Čovićem u blatu. Ne kažem da je prototip rukovodioca koji je poželjan, al kao nužno zlo nije toliko grozan i ogavan koliko sam mislio da će biti. Videćemo da li to može da potraje.

ima istine no ipak ce sve biti jasno tek kad ode pa vidimo koliki je dug

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...