Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

 

- ostoja zadovoljan dosadasnjim u ek i abi

- sa parahuskim raskinut ugovor, nesto cemo platiti nesto necemo

- struka odlucuje o painersu

- razmislja se o centru, bice kad se struka odluci

- cene karata nisu skupe, imamo dosta velike troskove i cena karte mora da ima odredjenu vrednost, ostaje akcija za decu tokom cele sezone

- kkp se ne bavi prodajom karata vec tiketlajn, pregovara se sa njima i o elektronskoj prodaji karata, bice uskoro

- g. pantic lupa, ostoja ne zeli da se bavi time ali ako tako nastav(e)i morace to da dokaz(u)e na sudu

- pomocicemo vk, pomogli smo i prosle godine, pomogli smo i zkk... i ako bi o tome vise trebali da se misle iz jsd tj iz fk-a jer se u fudbalu vrti mnogo vise novca

- novak nedic je moj kum (nedic je doveo i vazuru i vucelu i profu u fk jel je i tad zeleo da ugasi klub ?), 3 meseca kkp nije imao presednika ako je neko zeleo da zasedne na celo kluba sta je cekao, gospoda iz fk-a kad je ranije dolazila na sednice dolazili su sa autima od par hiljada evra a sad se vozi a8 - to je sve od fk-a, ostoja ima svoje kompanije koji su sponzori kluba a oni nemaju nista sve dobijaju od fk-a

- ostoja o (ciganskom) sns-u: nema potrebe sa nekim podelama, bice trenazna hala, okrenimo se partizanu

- moramo postovati legende kluba, pavlovic, loncar, savovic...

- sa duletom je u stalnoj komunikaciji, on je uvek dobrodosao u klub da svrati, svakom su vrata otvorena, on sada ima neke druge obaveze i privatno i poslovno

- ostoja je pre svega menadzer a ne politicar, nijednu kompaniju nije kupio iz stecaja i pljackaskih privatizacija posle 2000tih, sve kompanije je gradio iz pocetka ili kupovao privatne kompanije

- menadzment aba lige treba da radi u korist lige a ne u korist nekog coveka

- mnogi mu zameraju za "borbu kroz institucije" ali sta je druga opcija, pljuvanje po medijama, pesnicenje, vandalizam... diplomatija i normalna komunikacija pre svega

- pokusacemo da organizujemo neke utakmice i u r srpskoj i u cg ili jos negde jer navijaci iz tih mesta stvarno zele da gledaju pfc sto cesce

- ostoja cestita slavu i novogodisnje i bozicne praznike

 

ps da pohvalim tegija, ne stedi ostoju, mislim da ga pita stvarno ono sto navijaci zele

 

karte za igokeu (cene iste, nema nivo 400)

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2702/ulaznice-za-utakmicu-partizan-nis-igokea-od-petka-u-prodaji-deca-do-14-godina-ponovo-besplatno?fbclid=IwAR390Tod3x0muSb_Uy_IdC7-8KZIb7muXrukJ9kh59eMU2HRqPIWuEKEFg8

 

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Bem ti lebarnik, ispade Ostojau bolji predsednik od Pekovica.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

A, dobro je, ipak još radi tema.

 

Što se Ostoje tiče - i nije toliko teško biti bolji od Pekovića.

 

 

Edited by mfmilan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uvrnuto said:

https://instagram.com/stories/rthomas25_/2203702158750448858?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1jsjhm6ki46t7

 

Bolje da ga mi odmorimo utakmicu, dve, nego da dobije suspenziju za celu sezonu. 😄:cigar:

 

Stvarno me ne bi cudilo da zbog toga nije igrao juce. 😂

 

Elem, Redding nas najbolji asistent i odlican kreator.

Link to comment
Share on other sites

moze se reci rutinska pobeda

mada mene plasi ovo nase otaljavanje posla, da nam se jednom ne obije to o glavu

da mi to ipak prelomimo nekom velikom razlikom pa da polako privodimo kraju a ne malo malo pa nam se protivnik vraca u mec

sto se tice posete... izmedju ostalog mislim da je mnogo 600 i 1000 dinara za mec aba lige

 

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Ako nam poseta u Top 16 fazi ne bude makar 12000 u proseku za te 3 utakmice, moze se reci onda da je Arena i officially apsolutni promasaj.

Ako Ostoja ne poludi sa cenama, ja očekujem da bude više od toga. Mislim da nas ima mnogo koji smo se uželeli uspeha KKP.

Link to comment
Share on other sites

Arena je promašaj, kako god da se okrene. Ok, ima vremena da se popravi utisak za EC, ali za ABA ligu ne.

 

Sad gledam, Reding poslednje 2 tekme u ABA ligi 10 asistencija, sa 1 izgubljenom loptom.

 

Inače, igra nam je baš tanka. Volden mora više da šutira trojke, ostane sam kao duh, čeka odbrambenog da iznudi faul, pa ako do toga slučajno ne dođe, eto bačenog dobrog protoka.

Birča standardno nestandardan, pa smo baš u problemu kad nema Tomasa.

 

Nikola Janković vezao dve baš ozbiljno dobre tekme. Da samo može malo bolje da skače, bio bi on sasvim ok opcija.

 

Opet kažem, ne znam šta bih izdvojio kao naš kvalitet u igri. Možda eventualno to držanje ritma - treba nam vremena da se pokrenemo, ali onda tu ide jedno 30ak minuta kontantnog napadačkog ritma. Za ovakve slabe ili osrednje ekipe, to je porveren recept, kad tad im naiđe prazan hod od par minuta i ode tekma.

Za neke ozbiljnije protivnike, treba ipak nešto više.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...