Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Većeras se rešava grupa A, odakle nam dolazi A1.

 

Monako - Virtus         18:30

Promiteas - Andora   18:45

 

Ako Virtus dobije - sigurno su A1.

Ako dobije Monako i ako dobije Promiteas - Monako je A1

Ako dobije Monako sa manje od 23 razlike i ako dobije Andora - Andora je A1.

Ako dobije Monako sa 23 ili više razlike i ako dobije Andora - Monako je A1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Chaos Is Me said:

Ima li negde podatak koliki vertical ima Mosley? Mislim, možda i nema toliko impresivan vert ali brzina odskoka mu je neverovatna.

tesko, vidim da ni podaci o pre-draft combines koji su prije bili na draftexpressu vise nisu dostupni...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alek The Great said:

Nesto mi se ne svidja ovaj. Vec imamo jednog undersize centra. Kad vec gledamo ka izraelskom trzistu vise mi se svidja ovaj Jeff Withey.

 

Eh, i meni... Al teško. Mene jako čudi da je on završio tu, oooozbiljan defanzivac.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ma nama treba neko ko ce nekada da odigra ledjima, da zbog njega protivnik skupi u odbrani, pa ili da poentira ili da pas. To Mozli ne moze, Jankovic vrlo retko, Miletic nikako. Ovaj Withey je 2.13, prvi skakac izraelske lige, mislim i da lupa blokade samo tako. Ozbiljno deluje. Cenim da bi se uklopio u platu koju je imao belorus, vrlo verovatno bi bio i jeftiniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez dileme nam je potreban igrac sa kvalitetima poput Artyomovih, a ne jos jedan Mosley. Naravno, ne bi skodilo da je dobar pozadi, ali pre svega je neophodna diversifikacija napadackih setova. Igrac koji moze da resi 1na1 dole i povlaci s vremena na vreme pomoc sa perimetra ce mnogo znaciti ovoj ekipi skromnih suterskih mogucnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...