Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Reding je baš školovan igrač, strašan pregled igre, osećaj za pas i kretnje. Sa njime dobijamo sekundarnog (a biće vrlo često i primarnog) organizatora, sve ono što smo se nadali da je Zagor mogao da bude.

 

Ono što nam je problem je realizacija. Pre svega se nadam da će Volden početi da uzima više šuteva.

 

Centra, ako uopšte dovodimo - nadam se nekom sa poenima u rukama.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Reding izgleda i kreće se kao školovan košarkaš.

 

Za Voldena gubim strpljenje polako. Sve mislim sad će da proradi, ali sam sve bliži tome da se to neće desiti. I dalje izgleda kao da ima košarke u njemu ali nešto ne štima, ne znam šta. Možda samo moja pusta nada.

 

Svakako nam fali centar koji predstavlja opasnost za koš u pozicionoj igri. Ako ništa drugo, rasteretio bi odbranu na spoljnim pozicijama i verujem da bi bilo više prostora za spoljne igrače.

Ovom timu bi bolje legao jedan takav nego novi prangijato.

 

P.S. Stvarno je bezveze da se lik koji nije kod nas u timu, ima čak i svoju posebnu temu, preliva i na ove stranice, pa makar u sakrivenoj formi. Nije čak ni duhovito

Edited by Dragan Kićanović
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolja grupa bi mogla biti:

 

Andora, Partizan, Bresa, Trento i to cak nije toliko ni nerealno, uzimajuci u obzir da je u anajvise scenarija Bresa 3, a da u slucaju poraza Virtusa, Andora pobedom ide na 3. E sad da li je dobro imati ovakvu grupu, ne znam. Imam osecaj da ako bi ovako nesto skopcali, pala bi nam Unikaha odmah u Top 8 u slucaju naseg prolaska. 

 

Mozda bolje jednog nesto jaceg protivnika u Top 16.

 

Ne znam sto ljudi masom balave na Virtus, gde je po meni Monako i bolja ekipa i imaju boljeg trenera. 

Link to comment
Share on other sites




 
P.S. Stvarno je bezveze da se lik koji nije kod nas u timu, ima čak i svoju posebnu temu, preliva i na ove stranice, pa makar u sakrivenoj formi. Nije čak ni duhovito


Oprosti Dragane, neće se ponoviti. Samo sam se nadovezao na marvinov post.
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Cene pojedinačnih ulaznica su: 

Tribina (Nivo 200) - 600 dinara

Parter - 1.000 dinara

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2692/pocinje-prodaja-pojedinacnih-karata-za-kosarkaski-klasik

 

Quote

Besplatan ulaz za decu uzrasta do 14 godina, biće moguć uz preuzetu besplatnu kartu u pratnji odraslih. 

http://kkpartizan.rs/sr/vest/2694/u-pratnji-odraslih-deca-uzrasta-do-14-godina-besplatno-na-kosarkaski-klasik

 

cemu ovih 600kinti za tribine :smiley33:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...