Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

9 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ima tu još imena, Upson, Ehodas iz Ritasa, raspitivali smo se i za Kravića. Sve je to za sad još na ispipavanju pulsa.

 

 

Kravić mi se nikad nije sviđao, ali igra baš dobru sezonu u Španiji. Ehodas je definicija nedefinisanog igrača, plus što za sada stagnira u odnosu na prošlu, sasvim solidnu, sezonu.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shonewizard said:

U suštini, mi bi decembar u ABA trebali da odradimo sa 5-0, i to bez većih trzavica. 😀

 

U suštini i januar liči na mesec bez poraza u ABA. Max 1 poraz sebi smemo da dozvolimo za dec i jan. 

Edited by Južni
Link to comment
Share on other sites

Partizan je uradio isto sto Buducnost pre dve sezone i Zvezda prosle sezone. Napravio skladan skup skupih ali ne paprenih igraca, koji su dobri za Evrokup, i sasvim dobri za aba ligu. Ako im se poklope kockice mogu biti ozbiljan kandidat ove sezone.

 

Sa druge strane, Zvezdi se desava isto sto i Podgoricanima prosle sezone. Na papiru strasno jak tim koji se samo jos bukvalno nije raspao. Sustinski jeste. Bezvoljno, neinventivno i penzionersko ganjanje lopte. Kad se na to doda Filip kao instant leukemija i rak mozga, onda bolje i ne moze.

 

Ali Partizan ima drugi problem, koji Zvezda nije imala prosle sezone. Prvo je to sto su i Cedevita i Buducnost jaki sa tendencijom jacanja, a drugi je zestoki zajeb kod prelaska u arenu. Vi sad morate dovoditi makar 10 000 ljudi na utakmicu da bi iole zalicilo na atmosferu iz Pionira. Nije zanemariva stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

polako ljudi, polako...

ovo nam je prva tekma gde nismo imali porodjajne muke u sutu... i odma se lakse dise

govorimo o ekipi koja zna da ima ono 4/21 i to vise po pravilu nego po "jbg desilo se"

moze lako da se desi da mi budemo u nasem modu a protivnik ode bas suprotno pa krene da ubacuje belu tehniku

protiv nikog ne smemo da se opustimo, daleko od toga da mi ova nasa ekipa uliva neko poverenje, sta vise ocekivao sam da ce sve to mnogo ali mnogo bolje izgledati

videcemo i kako ce se u ek odvijati situacija

Edited by ranzo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako uvek osrednji ABA-ligasi ubodu sa stranicma/amerima/plejevima ovako dobro, kao sto je Krka sa Kouzijem? Po pravilu Krka, Zadar, Igokea...nekako uvek nadju mnogo bolje americke plejeve nego mi. Nisam nezadovoljan Voldenom, ali kad vidis ovog njihovog...mozes samo da se pitas what if.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alex_Serbia said:

Kako uvek osrednji ABA-ligasi ubodu sa stranicma/amerima/plejevima ovako dobro, kao sto je Krka sa Kouzijem? Po pravilu Krka, Zadar, Igokea...nekako uvek nadju mnogo bolje americke plejeve nego mi. Nisam nezadovoljan Voldenom, ali kad vidis ovog njihovog...mozes samo da se pitas what if.

Kao cuveni Malcolm Armstead, koji je posle Krke napravio fenomenalnu karijeru. Evo ga igra drugu sezonu u Superligi Kosova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...