Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Greh je stavljati u istu rečenicu Tepića i Gagića, a naročito po doprinosu Partizanu. Jedan je igrao svoje najbolje partije u svetom dresu, u najtežem periodu se nije žalio na neisplaćene plate i bio poslednji u redu na isplatu. Drugi je imao običaj da namernim i tehničkim greškama pomogne protivniku da se vrati u igru, nečesto i pobedi, znao je i da ode iz kluba u sred sezone.

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Cijeli dan manijakalno pretražujem po uglovima mozga da li je @SteveFrancis#3 nekad omašio procjenu igrača ali mi niko ne pada na pamet. Dobro, s vremena na vrijeme je na putu da omaši Pejdža ali daleko je to još od bilo kakvog ozbiljnog promašaja.

Stevo, vrijeme ti je da pukneš jednom, majke mi. [emoji14]

Edited by Son_of_a_gun
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Referent said:

Greh je stavljati u istu rečenicu Tepića i Gagića, a naročito po doprinosu Partizanu. Jedan je igrao svoje najbolje partije u svetom dresu, u najtežem periodu se nije žalio na neisplaćene plate i bio poslednji u redu na isplatu. Drugi je imao običaj da namernim i tehničkim greškama pomogne protivniku da se vrati u igru, nečesto i pobedi, znao je i da ode iz kluba u sred sezone.

 

Da dodam, jedan je kosarkas a drugi nije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jakob Aman said:

Ja bih i Jankovica gledao radije nego Bircevica.


Ako bi se njih dvojica spojila, opet ne bi ispao jedan pristojan igrac.

4 hours ago, Referent said:

Greh je stavljati u istu rečenicu Tepića i Gagića, a naročito po doprinosu Partizanu. Jedan je igrao svoje najbolje partije u svetom dresu, u najtežem periodu se nije žalio na neisplaćene plate i bio poslednji u redu na isplatu. Drugi je imao običaj da namernim i tehničkim greškama pomogne protivniku da se vrati u igru, nečesto i pobedi, znao je i da ode iz kluba u sred sezone.

 


Ja ne pricam o zaduzbinama i utisku. Ja pricam o tome koliko ko moze da pruzi Partizanu sada. Njih dvojica otprilike mogu da pruze podjednako.

A Tepa je jedan divan i dobar momak, uvek je dobrodosao da dodje i bude nam gost. Gagicu bih uveo restraining order na najmanje kilometar od dvorane u kojoj igramo. Cisto da nas ne pomiluje svojim baksuzlukom.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:classic_laugh:
 
Eno Luchifer istukao kera i zenu gadajo papucom kad je procitao moj post.
 
Ja hteo da podelim radost sa vama, em potpisao RR, em mogucnost vracanja gospodina Jankovica iz daleke Grcke
na revans ferku sa Trinkijem a ti tako... 
 
p.s. koji mi je drugar sa sipke?
To sigurno na Lavrnju misli.
Link to comment
Share on other sites

Quote
" userid="544"] Šilobad u ''Madison'' majici mi se samo nadodaje u količini nekih neverovatnih skrivenih poruka koji bi mogli da objasne neverovatnu činjenicu zašto jedan drugi klub na sasvim drugoj strani planete vuče neke nemoguće poteze koji se ne mogu objasniti samo pukom slučajnoštju.

Samo nakon 3 godine desi se ovo:
6213768dfaf6675dd562796827669534.jpg

Edited by Luchifer89
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, oɹəd™ said:

Šilobad u ''Madison'' majici mi se samo nadodaje u količini nekih neverovatnih skrivenih poruka koji bi mogli da objasne neverovatnu činjenicu zašto jedan drugi klub na sasvim drugoj strani planete vuče neke nemoguće poteze koji se ne mogu objasniti samo pukom slučajnoštju.

 

steve mills počeo da radi u MSG 2003, silobad u partizanu 2005. obojica imuni na sve promene u menadžmentu, obojica nemaju pojma o bilo čemu. 

 

kockice se polako slažu. MS (mlađan silobad) i SM (steve mills) su jedno te isto. 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Starešina said:

spacer.png

 

 

Mozemo li sve igrace da identifikujemo? Ja ne znam skoro pola ljudi sa slike.

S lijeva na desno,

stoje: Gasic, Glintic, Loncar, ?, ?, ?, Beric, Silobad, Sasa Ivanovic, ?, ? (lik u adidas dresu i sorcu broj 15 moze da bude Igor Perovic), Koprivica, Rebraca, Stevanovic, Ivo Nakic (ne znam koga ovo grli)

cuce: ?, Pajovic, Brkic, Obradovic, ?, profesor Koprivica?, ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...