Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

De ste hejteri? emoji41.png

0b943f2ff89f6a341a15318722b8baad.jpg

 

A ne ne, koliko sam shvatio, te igre naprednim brojkama se racunaju samo kada je u pitanju Maleni Princ od Zeleznika 😁

 

 

Salim se naravno, svako ko ne vidi dzinovski iskorak Stranice u ovoj sezoni (za sada) je prosto bezobrazan.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Od kada se vratimo iz Podgorice, naredna tri meseca u Aba ligi igramo u Beogradu. Prvi sledeći odlazak van grada je Krka 28.02. 

Naredne dve nedelje nema EC. Bukvalno mini-pripreme.

Tri meseca će ići samo na tri gostovanja u EC.

Trinki ima sve uslove da u narednom tromesčju skocka ekipu da igra onako kako je zamislio kada ih je birao, pa da vidimo kakve su mu sve ideje. Verovatno će doselektirati tim u skorije vreme. Moje je mišljenje da treba da dodje centar, bekom se ne bi bavio u ovom trenutku. Nemam ništa ni protiv beka, nego ne znam da li ima džebane za obe pozicije, pa sam odabrao stranu. A i svidja mi se ideja da mali Trifa bude u timu. Fali mi domaće mladosti u ovom Partizanu. Uvek smo imali ponekog, a mislim da mali moze da igra protiv lakših protivnika u ligi.

Elem, onako kako budemo igrali u martu, tako će Trinkijeri biti upisan u moju knjigu:classic_smile: 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dragan Kićanović said:

A i svidja mi se ideja da mali Trifa bude u timu. Fali mi domaće mladosti u ovom Partizanu. Uvek smo imali ponekog, a mislim da mali moze da igra protiv lakših protivnika u ligi.

Valja ponoviti ove mudre reči.

 

@mozli, ono kad se kamera pomera da bi uhvatila gde ode lopta. :bravo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Toliko su hvalili Tomasa, a Mozli ce ispasti jos bolji igrac, odnosno konstantniji a time i korisniji za tim. Uvek radi samo ono sto zna, a to je skok, blokada i pik nakon koga ide na kucanje.

 

Ne talasa i ne radi ono sto ne zna. Limitiran ali veoma pouzdan igrac. Izuzetan skauting. Verujem da nije ni skup za ono sto pruza.

 

Ali ja sam to i ocekivao od Trinkijerija. Covek koji zna svoj posao ne kosta te silne novce za dzabe. Ono sto ste njega platili on je svojim znanjem nadoknadio da dovede igrace koji imaju odlican odnos cena-kvalitet. Kao Tomic sto je uradio sa Fajeom prosle sezone.

 

Za koliko ce to biti dovoljno, ne znam, Podgoricani su se bas nameracili na titulu, ali posao koji radi Trinkijeri je za respekt.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...