Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Dobar, borben Partizan.

 

Odavno nismo imali golmana kao Mozli. Partizanstina iz najboljih vremena.

 

Odlican Pejdz, vrhunska timska utakmica. Posebno impresionira koliko je nabrijan svaki put kada izadje na parket. Bravo!

 

Jaramaz se budi. Tomas izgubio formu. Birca rilja u odbrani iako ga ne sluzi sut. Gorda uglavnom los, ali daje doprinos.

 

Peiners odlazi kao i Belorus. Dve tako krupne greske u nabavci ne bi smele da se desavaju u istom mandatu, mada talijanski zabodi to nadomescuju.

 

Vidi se iz aviona da je glavna poteskoca nedostatak low-post igre kao i nesto slabija kreacija generalno. Sada i skracena rotacija.

 

Ne svidja mi se darivanje Trifunovica za nevaspitanje u drugom klubu.

 

Kao ni linc, silovanje, nasilje Zagorca. Prijatelju, nisi Dzordan. Sve super, koristan si, no brate smanji dozivljaj.

 

Waldena presekla povreda, uprkos tome mi je medju drazim igracima u ekipi.

 

Pomislio sam da cemo da izgubimo kada Jankovic nije dao kos u kontri 😄

 

Hvala za pobedu i napred Partizan!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što smo na kraju ušli u bespotrebnu trku kad je trebalo stati na loptu. Inače bilo solidnih momenata ali i standardnih brainfartova. Sad pojačanja pa u Podgoricu po skalp.

Jadno, bedno i čemerno.


Znam tačno na šta misliš, ni meni se ne sviđa ovo srljanje, napadi nam nemaju uglavnom ni glavu ni rep nego se svodi na trenutnu inspiraciju, doduše imamo je tu i tamo. U odbrani me ova preuzimanja izbezumiše, nemaš pojma ko koga čuva, non stop je missmatch pod košem, doduše slabo to protivnici koriste, odnosne ni blizu koliko bi se to očekivalo.

Ne znam, možda je do mene.
Link to comment
Share on other sites

Da nije idiotije sa bacanjima na kraju, ovo bi bila lagana dvocifena. Igra nam je u vecem delu meca izgledala mnogo bolje nego prethodnih 20tak dana. Uprkos krvnickim pokusajima odbrane Ritasa.

 

Posto imamo 2 pobede vise od Tofasa i bolju kos razliku, da li to znaci da smo vec sada teoretski uzeli 2.mesto? Ili postoji opasnost od krugova?

 

 

P.s. cestitke nama na najvecem broju pobeda u grupnoj fazi bilo kojeg evro takmicenja u poslednjih (najmanje) 20 godina

 

 

 

(ipak Suproliga pokradena, izvinjavam se 😣)

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, utisci iz hale mogu da se svedu na prostu stvar - napad nam je shit, odbrana još i funkcioniše zbog agresije i koncentracije ali samo povremeno...

 

Samo Mozli može da dobije pohvalu, ostali na trening. Uključujući i trenera

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Son_of_a_gun said:

Znam tačno na šta misliš, ni meni se ne sviđa ovo srljanje, napadi nam nemaju uglavnom ni glavu ni rep nego se svodi na trenutnu inspiraciju, doduše imamo je tu i tamo. U odbrani me ova preuzimanja izbezumiše, nemaš pojma ko koga čuva, non stop je missmatch pod košem, doduše slabo to protivnici koriste, odnosne ni blizu koliko bi se to očekivalo.

Ne znam, možda je do mene.

 

 

Ja trenutno čak to srljanje vidim kao našu ponajbolju stranu 😄

 

Ne ozbiljno, pozicioni napadi su nam užasni, dok trčanje što kontri, što polukontri, solidno funkcioniše. Sve naše serije su dolazile iz tih situacija. Doduše i greške, al jbg.

 

Kao što je Zvezda bila spremna za 10+ razlike, tako su ovi bili za 20+. U jednom trenutku sam pomislio - da li je moguće da ćemo da ih rutiniramo, ali onda sledi serija gluposti, bacanja, pa dođeš u situaciju da na 50 sekundi do kraja imaš samo 5 razlike.

 

Ono što bih jako voleo da vidim, to je da Volden počne da igra sa samopouzdanjem jednog Jaramaza. Uveren sam da bi produkcija bila neuporediva.

 

10 hours ago, Alex_Serbia said:

Posto imamo 2 pobede vise od Tofasa i bolju kos razliku, da li to znaci da smo vec sada teoretski uzeli 2.mesto? Ili postoji opasnost od krugova?

 

Sad već samo teoretska, veće šanse bi bile da je Tofaš dobio Veneciju. Ovako, jedini krug bi mogao da nastane ako bi Venecija i mi izgubili obe, a Tofaš dobio obe.

Nema ništa od toga.

 

Definitivno ćemo biti drugi.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, simply minds said:

Imam utisak da je Trinkijeri i previše Voldenu uskratio slobodu u igri i da bi bilo puno bolje da mu da odresenije ruke jer se dokazao u Izraelu kao ubitačan skorer. 

Imam utisak da je Volden sam sebi uskratio tu slobodu. I pre povrede, trebalo mu je 15 minuta u igri da se oslobodi treme,ili cega vec.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Južni said:

 

Hoćeš da kažeš da se potencijalno ukrštamo sa Virtusom? 

 

14 minutes ago, Južni said:

😍 Hvala! Nadam se susretu sa sujetom:) 

 

Dosta je komplikovana situacija tamo, Virtusu će verovatno trebati pobeda od 13 razlike, kući protiv Promiteasa, ili obe pobede do kraja (gostovanje Monaku).

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

 

 

Dosta je komplikovana situacija tamo, Virtusu će verovatno trebati pobeda od 13 razlike, kući protiv Promiteasa, ili obe pobede do kraja (gostovanje Monaku).

 

 

Kao i u ostalim grupama, u C se nikako ne zna ko ce biti treci, u D cetvrti mogu biti Arka (nije Prokom, to je drugi klub greska), Trento i Buducnost.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...