Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

3 hours ago, 34Barkley said:

Dve škole mišljenja su se izdvojile na topiku. Realni i Safet na jednoj strani vs. mi kritičari. :classic_biggrin: 

Da malo glumim Antića a boba mi i Radomira :classic_smile:

Nije Safet skroz zadovoljan ali vjeruje procesu kao što je napisao. Drugo, još važnije, ulazi na topik poslije pobjede u derbiju i zatekne plač + drvlje + kamenje ... više vam ni Arsenijevih tri dana osmjeha nije sveto.

 

 

-----------------------------------------------

 

Walden će tek da igra košarke.

 

-----------------------------------------------

 

Očekujem još nekoga na poštedi u narednom periodu.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto tim Safet. O, umijem ja i opljunuti, itekako, ali to je više kao da kritikuješ dijete zbog nekog pičvajza po kući nego što sam nešto stvarno nezadovoljan.

 

Znam vrlo dobro da sam čvrsto vezan za ovaj tim i da ne postoji ništa što bi me sutra spriječilo da ga pratim i bar malo navijam za njega sve da nam sam Lucifer dođe za predsjednika.

 

Kao i sve simbiotske/parazitske veze ni ova nije naročito zdrava a ni raskidiva. 

 

No, navikneš se.

Edited by Son_of_a_gun
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto tim Safet. O, umijem ja i opljunuti, itekako, ali to je više kao da kritikuješ dijete zbog nekog pičvajza po kući nego što sam nešto stvarno nezadovoljan.
 
Znam vrlo dobro da sam neraskidivo vezan za ovaj tim i da ne postoji ništa što bi me sutra spriječilo da ga pratim i bar malo navijam za njega sve da nam sam Lucifer dođe za predsjednika.
 
Kao i sve simbiotske/parazitske veze ni ova nije naročito zdrava a ni raskidiva. 
 
No, navikneš se.
You know something i don't know?
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se upiše da sam team Safet. Za moj ukus se više pljuje nego kritikuje. Sezona je još uvek "mlada" i tek se da nagovestiti u kom će pravcu ići. Nije nikada bio naš stil da se ovoliko kuka u ovom delu godine, to je karakteristika navijača drugih klubova. Borba za trofeje počinje posle kupa, druga polovina februara, sve do tada je razigravanje. Isto kao i u NBA, pravi deo regularne sezone je nakon all star game. Takodje plej of je skroz druga vrsta takmičenja, mnogo ima do tada.

Dobre stvari, za sada, su da peglamo odbranu kada smo kompletni i da su momci koji su na okupu vrlo pristojni ljudi i da u nekima od njih ima još dosta košarke koju nam još nisu prikazali. Mislim da se količina gostovanja/putovanja podcenjuje. Jako mnogo utiče na kvalitet treninga, pod uslovom da se za isti uopšte nadje vremena.

Problem sa startnim centrom se pojavio tek nakon što je čovek potpisao za nas, a takve je prirode da ga ja potpuno razumem zašto je ispao ne samo iz košarkaškog nego i iz životnog ritma. Sa njim se pregovara o završetku saradnje. Šteta, sa njim bi ovo do sad izgledalo daleko bolje, a i treći centar bi mogao da bude neki mladi domaći talenat. Parahuski u svom standardnom modu bi pokrio i, po meni jedinu grešku do sada, a to je nedostatak još jednog beka. Ja lično bi ubacio Trifunovića bez mnogo razmišljanja, mada sam od ljudi u klubu čuo da traže nekoga ko može odmah da bude ravnopravni član rotacije. Loše je što nemaju jasnu ideju šta da rade sa centarskom pozicijom kad izadju iz ugovora sa Artom.

Jedino što mi baš nedostaje kod ovog tima su dva vrhunska domaća mlada talenta. Šteta što nismo uspeli Aleksu Radanova da dovedemo ovog leta, a stavili smo na sto preozbiljnu ponudu za lokalno tržište.

Omiljeni član tima do sada-Mozli. Potpisao bi višegodišnji ugovor sa njim, ne bi trepnuo.

Od Voldena očekujem da ide laganom ali stabilnom uzlaznom putanjom do kraja sezone. Mogao bi da bude x-faktor kad se budu delili trofeji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radetu je više sredio Letonac kasnim budjenjem. Ako me utisak ne vara, Peiners je počeo da daje znake života pa će Rade malo da smanji minutažu uskoro. Što mislim i da će i Zagorcu prijati.

Ognjen, kad pogledamo sve tekme do sada, vrlo pristojno. Bolje u Abi nego u EC, korektan u odbrani, energetski nivo veći od proseka. Ja ga doživljavam kao igrača sa 10-ak poena u rukama, i da nije rupa u odbrani. Njemu je ovo prva prava profesionalna sezona

Link to comment
Share on other sites

Radetu je više sredio Letonac kasnim budjenjem. Ako me utisak ne vara, Peiners je počeo da daje znake života pa će Rade malo da smanji minutažu uskoro. Što mislim i da će i Zagorcu prijati.
Ognjen, kad pogledamo sve tekme do sada, vrlo pristojno. Bolje u Abi nego u EC, korektan u odbrani, energetski nivo veći od proseka. Ja ga doživljavam kao igrača sa 10-ak poena u rukama, i da nije rupa u odbrani. Njemu je ovo prva prava profesionalna sezona
Ne kažem ja da je OJ loš, naprotiv. Samo daj više dugih dvojki iz driblinga, nego trojki preko ruke u 7oj sekundi napada.
Rade je ipak bog predsezone
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okačio je Kuper sliku gde se vidi identičan, bolje rečeno specifičan i intrigantan, način pozivanja tajm auta još u ponedeljak ujutru. Da li Trinkijeri najavljuje tim potezom šta će biti tokom tajm auta, posle tajm auta ili pozdravlja zapisnički sto nije još uvek razjašnjeno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Sa gorostasnim igračem dogovoreno je da mu se isplati jedna i po plata, što je oko 75.000 evra. To je za ‘Kurir’ potvrdio predsednik Partizana Ostoja Mijailović.

– Da, do kraja dana raskidamo ugovor s njim. Jedino što mogu da vam kažem jeste da je klub napravio dobar dogovor s Parahuskim i njemu će biti isplaćen samo jedan deo ugovora. Mi sada tražimo drugo adekvatno rešenje na toj poziciji – rekao je Mijailović.

 

Na stranu sto Ostoja nije potvrdio ovo sto su napisali, da li je moguce da je Artu plata 50k mesecno? Meni je to i dalje potpuno neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je 40k mjesečno imao, i sa tim bio najplaćeniji naš igrač.

Sad se prave neke egzibicije da se ono što je bilo planirano za beka sastavi sa preostalim novcem od ugovora sa Artom pa da se za te pare dovedu i centar i bek.

Bekova ima već u ponudi a moguće da je neki i dogovoren ali to nećemo čuti danas jer game day, dok za centra nisam čuo još ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Marvin said:

 

Na stranu sto Ostoja nije potvrdio ovo sto su napisali, da li je moguce da je Artu plata 50k mesecno? Meni je to i dalje potpuno neverovatno.

 

Centri i plejmejkeri ne rastu na drvecu.

 

Partizan je sa pravim Parakhouskim i Peinersom mogao da bude najmocniji tim (naglasavam tim) u ABA ligi, razlog zasto izgledate ovako je sto njih dvojica nista nisu igrali.

 

Ako se traze idealna pojacanja, ovakvom sastavu bi dobro dosli Marinkovic i Landale, sa njima bi bili jako dobri. Landale kao potpuna suprotnost Mosliju i Vanja kao suter u timu kome suter fali, a opet neko ko nece remetiti timsku hemiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...