Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Na granici gledljivog i porazavajuce na svim nivoima osim rezultata.

 

Zvezda od ovoga gore ne moze, Partizan nazalost moze. Zvezda nerealno razorena iznutra, to nije ni ljustura od ekipe koje su sastavili.

 

Treba se pitati sta Andrea radi na treninzima, bez obzira na sve nedace sa povredama i rosterom. Da se ponovo dozvoli da te Filip ovako skoluje je nedopustivo.

 

Petorke, minutaza igraca, kretnje, soliranja do iznemoglosti, selekcija suta, ma bukvalno sve je bilo ludilo, iako mozda donekle razumljivo.

 

Nekompetentno sudjenje do mere da se utakmica jedva prati. Oba tima malokrvna kao da igraju protiv Krke.

 

Cini mi se da je Faje mnogo stariji nego sto pise, covek ima mesec dana kosarke u sebi po sezoni. I to na startu. Steta, jer je stvarno izuzetan hustler.

 

Prosecan KKP iz ove sezone, nista preterano, protiv vecerasnje Zvezde je +20 opusteno. Avaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:
2 hours ago, 34Barkley said:
Kolega, brate, obično ne lupetaš, 's ti siguran da si nas gledao? :classic_biggrin:

Moguće da ste me prevarili, imali ste na početku sezone onaj period gde ste baš fino izgledali. Hajde neka bude da ste od tada u slobodnom padu, ali ekipu koja ima samo jednog pleja a i on igra nekih 15 minuta, morali ste mnogo lakše i ubedljivije da dobijete.

 

 

Daleko od toga da mi nemamo problema, ali slažem se a tobom. Nudili ste se za jedno rutiniranje,  a za to nam je trebala jedna ili dve trojke iz potpuno otvorenih pozicija, ili manje promašenih bacanja.

 

Ma samo Tomas da je mogao malo više da igra, to bi bila druga priča. 

Link to comment
Share on other sites

Malo preterujete sa kritikama prema Trinkiju.

 

1. Ne može da pogađa bacanja umesto igrača

2. Ne može da pogađa otvorene trojke umesto igrača, a dobar deo smo šutali iz dobro izgrađenih pozicija.

3. Ne može da izmisli trećeg beka u situaciji kada Jaramaz i Pejdž šutaju 1-15 iz igre.

 

Nemamo drugog centra, nemamo nijednog pravog beka, krila nam se raspadaju. Tomas kao jedna od retkih konstanti u našem timu, je igrao samo 11 minuta zbog ličnih grešaka.

Čovek je imao zadatak da reši ovu tekmu sa tri i po igrača.

 

Što reče neko, Zvezda može mnogo bolje, a naši kapaciteti su u ovom sastavu vrlo ograničeni. Ne može da se igraju ozbiljne utakmice, a posebno serije, bez ijednog pravog beka. Uz sav trud, Pejdž i Jaramaz to nisu. Ognjen juče čist kriminal, onaj faul na kraju nad Čovićem je bio za zatvor. U situaciji kada nam svaka potrošena sekunda znači, on se baca za loptom koju nema šanse da dohvati, baš neverovatan potez.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Hvala Futuri, cijelo vrijeme sam u fazonu da bi to bio lik koji bi nam svlačionicu razvalio do kraja.

 

Ima li neko ko nam nece razvaliti svlacionicu a ko moze konstantno da pogadja otvorene trojke i da izmisli poene kad niko drugi ne moze da pogodi?

 

Ja ne mogu da verujem da je jednog Prepelica mogao Juventut da plati, a mi nismo mogli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači bilo bi vam draže da smo igrali dopadljivo za oko a izgubili ... how yes no

Ugasili im najbolje igrače,  osim Filipa :classic_smile: borili se kao ludi, istiina i promašivali smo ali na kraju pobjedili. Najbolje bi bilo da momci izginu u odbrani, prelete na njihovu polovinu i pogadjaju trojke sa 50% uspješnosti.

 

Novica ekspresno ugasio Borišu i Mohammada, Mosley Gista. 

 

Pristup je tu, naglasak je na odbrani ... napad će vremenom postati bolji. Ukratko, vjerujem u proces. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa derbi je derbi, to naravno uvek valja dobiti, koliko god ružno bilo, ali meni je zaista bilo mučno.

 

Sumanuto ciglarenje, orgijanje na tribinama, sudije koje pojma nemaju šta rade, 68 bacanja (još je i dobro ispalo, u prvom poluvremenu je bilo 40 komada) u tekmi na 147 poena... tortura.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite koliko bi bilo realno dovesti Pjera Dzeksona? Nije moj tip igraca, ali lik je definicija poena u rukama 🙂

 

Sa druge strane, ja bih oprostio ruznu proslost jednom Kvinsiju Mileru. Mi imamo lukzus da ga sacekamo mesec - dva da udje u formu, ako je voljan da se podredi za pocetak Vilu Mozliju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što juče nije više probao Peinersa, sa obzirom da je Rade bio kriminalan. 

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Hvala Futuri, cijelo vrijeme sam u fazonu da bi to bio lik koji bi nam svlačionicu razvalio do kraja.

 

Što to misliš? Nikad takvo nešto nisam pročitao za njega.

 

 

35 minutes ago, Marvin said:

Sta mislite koliko bi bilo realno dovesti Pjera Dzeksona? Nije moj tip igraca, ali lik je definicija poena u rukama 🙂

 

Sa druge strane, ja bih oprostio ruznu proslost jednom Kvinsiju Mileru. Mi imamo lukzus da ga sacekamo mesec - dva da udje u formu, ako je voljan da se podredi za pocetak Vilu Mozliju 🙂

 

Hard core 😄

 

Pjer je u Kini, vidim da ne igra, pretpostavljam da je i povređen, ali da ima ugovor. Prethodne sezone ima 38ppg tamo, tako da sigurno mlati dobre pare. 

Plus, stvarno mislim da nam treba baš bek, čak možda i neki 2/3 igrač, a ne plej šuter od 180.

 

Miler - par godina od zadnje dobre tekme, nije prošao probu u Ciboni... Čemu se tu uopšte može neko nadati? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...