Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Dobro su nas skautirali, ne možemo reći da smo isključivo mi krivi za lošu igru, a isto važi i u njihovom slučaju. Nama još uvijek fale dva igrača iz projektovane prve petorke, šta će biti s tim vidjećemo. Gorda je odigrao svoju standardnu utakmicu, Walden je isto bio dobar u određenom dijelu meča iako bez asistencije. Janković je bio faktor x pod košem, ostali vrlo skromno. Birča je imao vrlo dobru defanzivnu rolu na Gistu. Jaramaz 0/7 trojke, nije to čudno nego zašto uopšte njemu pustiš da šutne sedam trojki leptenejebo???

Elem, odoh spavati, nemam više snage ni za šta.

Link to comment
Share on other sites

Realno nema na čemu da se čestita, nijedna od dve ekipe nije zaslužila pobedu. Da je moguće, ovde bi se pisala dva poraza. Ja sam iskreno očekivao više od partizana na osnovu nekih utakmica koje sam pogledao ali ovo je blaga jeza. Ali ako nekome baš toliko znači, čestitam na pobedi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega, brate, obično ne lupetaš, 's ti siguran da si nas gledao? :classic_biggrin:
Moguće da ste me prevarili, imali ste na početku sezone onaj period gde ste baš fino izgledali. Hajde neka bude da ste od tada u slobodnom padu, ali ekipu koja ima samo jednog pleja a i on igra nekih 15 minuta, morali ste mnogo lakše i ubedljivije da dobijete.
Link to comment
Share on other sites

Užasna partija sinoć, baš užasna, ali svejedno jako bitna pobeda. Čak sam pre utakmice to i rekao jednom prijatleju, da potpisujem gadnu tekmu, samo da se dobije.

Ok, nisam mislio baš tako gadnu, ali dobro.

 

Mislim da je situacija na tabeli već sada komplikovana. Imali smo već dva poraza, sledeće kolo idemo u Podgoricu, pa smo mogli lako da dođemo u situaciju da posle 8 kola imamo 4-4 i to bi bio baš veliki problem. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, K.Dot said:

Moguće da ste me prevarili, imali ste na početku sezone onaj period gde ste baš fino izgledali. Hajde neka bude da ste od tada u slobodnom padu, ali ekipu koja ima samo jednog pleja a i on igra nekih 15 minuta, morali ste mnogo lakše i ubedljivije da dobijete.

Ma, mi smo horor već bar 20 dana. Čak sam se iznenadio laganim vođstvom u prvom poluvremenu, ali sam to otpisao na vaš zajeban raspored i unutrašnje trzavice. Ono sinoć je bila kazna za oči, na obe strane. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta ste očekivali posle činjenice da nismo odradili pošten trening u Areni zbog opet nekog labudovog jezera, ili maratona, ili Čole, ili Diznija, ili koga već, da nam je bila tek 3 utakmica u "našoj" hali, da se prvi plej tek vratio posle povrede, da je šut za 3 bio kri mi na lan, i da je Tomas igrao samo 12 minuta.

 

Na guzove, ružno, ali ne znam u kom scenariju je moglo sinoć znatno bolje.

 

Nemamo unutrašnju igru, fali prvi centar, nema šuta, odbrane uske...

 

Jedino 2 trojke više da smo dali.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novica je lik sa kojim bih se verovatno pobio na basketu al bi posle zavrsili na pivu sigurno. Obesmislio je Borisu u jednoj akciji. 

 

Zagorac sa druge strane je lik kome ne bih dozvolio da udje u istu kafanu gde sam ja. Kakav vestacki lozac ono nasa kosarka nije videla. 

 

Na kraju krajeva za ljubitelje domacih igraca i reprezentacije ono sinoc sto su srpski igraci pruzili i na jednoj i na drugoj strani je za plakati. Jaramaz, Zagorac, Davidovac, Simanic, Dobric...

Iskljucujem glavnog aktera ono njegovo je za smejati se. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mene najviše nervira što sam došao u stanje da bi mi bilo maltene svejedno i da smo izgubili. Posle parade gluposti na obe strane počeo sam da gledam skoro bez emocija, u fazonu samo da se završi. 

 

11 hours ago, Son_of_a_gun said:

Nama još uvijek fale dva igrača iz projektovane prve petorke, šta će biti s tim vidjećemo.

Znaš da nije ništa lično, nadovezujem se jer stalno ovo provejava a malo me već nervira. Doveli smo sedam igrača ove sezone (valjda), imamo isto toliko stranaca, u dve sezone sa Trinkijem u potpunosti promenili ekipu i opet pričamo da nam fali nek igrač. Postade nam mantra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ok sve. Nije ni bitno da li ja mislim i ako mislim da nam fali bilo ko, nego što će oni dovesti najvjerovatnije ta dva igrača.

 

Inače, atmosfera je na forumu generalno kao posle ONIH polufinala ABA onomad, i jepte se svi što me tjerate sad da se toga sjećam. 

 

Sreća, pade forum sinoć. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam Ostoja Prekucac, pozvao bih Trinkija na razgovor sa pitanjima zasto ekipa izgleda kako izgleda poslednjih mesec dana, sa jednim od najvecih budzeta. Zvezda u nok daunu posle odlaska Tomica, posle poraza u produzetku, na loptu za produzetak/pobedu. Ako ovako ostane, oni su sa zdravim Stratosom u seriji na 2 ili 3 dobijene lagano ispred nas. Ok, nama je propalo sa Parahovskim koji je planiran da ustopuje Odza, ali ni njima ne igra Derik. Covic se seta do kosa kao da je Kris Pol, a u EL ni ne pomislja na takve stvari, eto koliko smo daleko od ozbiljnog EL tima. Naravno, autodestrukcija Nebojsinog malog je ucinila svoje, pa nismo mnogo istrpeli... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...