Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Kilpatrick je lik koji je u NBA imao nekoliko sezone sa 13-14 poena u prosjeku. U Panati nije bio nesto previse bitan faktor, ali daleko od toga da se raspadao. Na ovaj roster Partizana on bi bio veliki upgrade. Bas vam fali jedan igrac spolja koji ima 15-20 poena u rukama.

 

Partizanu bi najbolje resenje bilo da je ostao Vanja Marinkovic.

 

Moze da igra i 3 u nekim delovima meca, nece izbaciti nekog igraca iz rotacije, ume da isporuci svoje. Naravno, najlakse je dovesti ubicu na 2 i 5, ali to i nije posao trenera, posao trenera je da u okviru budzeta ostvari odredjene rezultate.

 

Videli smo svi prosle sezone sta se desilo kada je Buducnost dovela ubice od igraca na 1 i 5 i Bella, kratko vreme su igrali tako sto su Cole i Bitadze trpali po 20 poena, a ostali gledali, a onda je nastalo opste rasulo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Luchifer89 said:

Will he satisfy our needs Srevane?

 

Da sam sd/trener ne bi mi bio u prva 2,3 pika, but hey. Nije bas lights-out suter sto mislim da nam je bilo najpotrebnije, ali ima legit skorerski kapacitet i za promenu nije lazna dvojka kao sto su sve ostale koje imamo. Upitnik ostaje na zdravlju, sto fizickom sto psihickom, kao sto je bilo i sa Artom (doduse, tu je odmah mirisalo da nece stimati). Ako je to ok, mislim da dobijamo igraca koji ima sta da kaze i protiv ozbiljnih ekipa. Trazice se sigurno nekoliko utakmica, tu nema dileme.

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ocekujem poraz u laganom ritmu, izmedju 8 i 14 razlike

Da su u punom sastavu ili makar sa Dr Perper, sure, ovako nema nista od toga.

 

Ocekujem neizvestan hrkljus i vrlo moguce nasu pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...