Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 hours ago, Dragan Kićanović said:

My bad.

Upecam se na laž i iznerviram, to mi je slabost.

Liku citiram njegov post u kome pominje Duleta, on mi odgovori da ga nije pomenuo. Totalni sam kreten što se pecam u raspravu sa takvim osobama.

Izvinjavam se na nepotrebnoj raspravi, prekidam

Ako cemo posteno @RC4 i nije pomenuo nego @propolis

Ali je glupava rasprava

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@RC4:

Quote

Avangarda, nema šta... Pustili karte u prodaju. Kako su se samo toga setili?! Još se skuplja lova za pojačanja. Ima da se zaradi, sve da pršti. 

 

Koliko se ja sećam. Ti isti dobri domaćini su ih prvi i povukli iz prodaje. A da, tada nije nedostajalo para za pojačanja. 

 

@Dragan Kićanović

7 hours ago, Dragan Kićanović said:

Običaj da na utakmicama prisustvuje samo domaća publika su uveli Andjelković (Žika Pauk) i Vesić za njihovog bivstvovanja u Zvezdi. A ti ako imaš dokaz za tu laž koju si prosuo, izvoli pokaži ga. Ili odjaši niz preriju

 

@propolis <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<!!!

7 hours ago, propolis said:

 

Nije tačno, karte je prvi povukao iz prodaje Partizan za vreme Duleta, a verujem da je to bila njegova ideja. 

 

@Dragan Kićanović:

6 hours ago, Dragan Kićanović said:

Tvrdnju si izneo ti, da je Partizan, po Duletovoj ideji, prvi to sproveo. Kada neko iznese tvrdnju, običaj je da se ponudi dokaz.

Da ti pomognem da shvatiš, ja kažem da su noćas sleteli vanzemljaci na Terazije, ti mi ne veruješ i tražiš neki dokaz, na meni je da to dokažem a ne da ti kažem ajde ti dokaži da nisu. Kapiraš?

Dakle, ako je tako kako tvrdiš, ima sigurno ta vest na internetu i lako ćeš je naći uz pomoć svevidećeg google-a. Ili odjaši niz preriju.

 

@RC4:

4 hours ago, RC4 said:

Ja sam živ svedok pomenutog događaja, a ima ih ovde još priličan broj. Jedan se i javio. Ti manje veruj u propagandu,  a ako ti je toliko teško da poveruješ da ste prvi počeli, slobodno guglaj. I nisam nigde napisao po Duletovoj ideji. Stvarno ne znam čija je ideja bila. Da je dovoljno paranoična da bude Duletova, slažem se. 

 

 

@Dragan Kićanović:

3 hours ago, Dragan Kićanović said:

My bad.

Upecam se na laž i iznerviram, to mi je slabost.

Liku citiram njegov post u kome pominje Duleta, on mi odgovori da ga nije pomenuo. Totalni sam kreten što se pecam u raspravu sa takvim osobama.

Izvinjavam se na nepotrebnoj raspravi, prekidam

 

:default_coffee:

 

 

EDIT: tek sad vidim da ste mu objasnili 😄 

Link to comment
Share on other sites

Da, scena je iz Career Opportunities. Onako malo zatupast filmic, ali nekoliko long lingering scena, jahanje konjica, rolanje na podu kad im upadnu u c-market etc...  Svakako da ima puno vise pravih spicy epizoda pored ove, no me podsetio na taj film video za After Dark od Mr.Kittya na koji sam nabasao pre koji dan. Inace, vrlo ozbiljna glumica. Ristekpe.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MrTwister said:

Mornar mu se raspitivao "za zdravlje" al kad su čuli cijenu odbilo ih 🙂

 

Koliko mu to dodje u cvrstoj valuti? Recimo da to znaci da je trazio dosta vise od Milka?

 

Mozda nije 'teo u Bar a u BG zna ekipu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo mu statistike iz EL: https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=009227&seasoncode=E2018#!E2018_RS

 

Nije to loše, moram da priznam, meni je ostao u mnogo gorem sećanju. U Netsima je imao dve sezone sa između 13 i 14 poena u proseku, s tim što je odigrao u svojoj statistički najboljoj sezoni ukupno 23 meča i to za tada verovatno najgori tim u ligi. 

 

U svakom slučaju, igrač dobre reputacije al kod mene nikad nije prošao eye test, delovao je uvek kao klasičan divdža koji kad ne pogađa, ne doprinosi ništa u drugim elementima igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...