Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, Dragan Kićanović said:

Tvrdnju si izneo ti, da je Partizan, po Duletovoj ideji, prvi to sproveo. Kada neko iznese tvrdnju, običaj je da se ponudi dokaz.

Da ti pomognem da shvatiš, ja kažem da su noćas sleteli vanzemljaci na Terazije, ti mi ne veruješ i tražiš neki dokaz, na meni je da to dokažem a ne da ti kažem ajde ti dokaži da nisu. Kapiraš?

Dakle, ako je tako kako tvrdiš, ima sigurno ta vest na internetu i lako ćeš je naći uz pomoć svevidećeg google-a. Ili odjaši niz preriju.

Ja sam živ svedok pomenutog događaja, a ima ih ovde još priličan broj. Jedan se i javio. Ti manje veruj u propagandu,  a ako ti je toliko teško da poveruješ da ste prvi počeli, slobodno guglaj. I nisam nigde napisao po Duletovoj ideji. Stvarno ne znam čija je ideja bila. Da je dovoljno paranoična da bude Duletova, slažem se. 

1 hour ago, Dragan Kićanović said:

 

 

Edited by RC4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, RC4 said:

Ja sam živ svedok pomenutog događaja, a ima ih ovde još priličan broj. Jedan se i javio. Ti manje veruj u propagandu,  a ako ti je toliko teško da poveruješ da ste prvi počeli, slobodno guglaj. I nisam nigde napisao po Duletovoj ideji. Stvarno ne znam čija je ideja bila. Da je dovoljno paranoična da bude Duletova, slažem se. 

 

Nisi ponudio nikakav dokaz, izneo si tvdnju i nastavljaš da ponavljaš sopstvenu laž.

I pored plastičnog primera sa vanzemaljcima na Terazijama, koji sam ti dao, ipak nemaš kapacitet da shvatiš da kada nešto ustvrdiš, u ovom slučaju optužiš, moraš da ponudiš dokaz za to. Ajde da probam ponovo, zamisli da ja kažem da si ti ubio onu nesretnu pevačicu, čiji slučaj koristi žuta štampa za dizanje tiraža i da te policija zbog toga uhapsi i drži u zatvoru dok ne dokažeš da je to laž. Misliš da bi to bilo ok, ili bi ipak ja morao da ponudim nekakav dokaz za to? Dakle, nemam ja šta da guglam, ti si to ustvrdio pa da ne bi bio lažov, pruži neki dokaz. Kapiram da je baš lako, nadješ vesti iz tog perioda, baciš link i ja ispadnem smešan. Nudim ti se za slam-dunk, samo ti malo treba da se potrudiš.

To za Duleta si takodje napisao ti u jednom od prethodnih postova, "karte je prvi povukao iz prodaje Partizan za vreme Duleta, a verujem da je to bila njegova ideja". A onda, nedugo zatim napišeš: "nisam nigde napisao po Duletovoj ideji".Dakle nije te blam da lažeš iako sve piše na prethodnoj strani.

Ja ti ipak predlažem da...

Odjaši niz preriju.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dragan Kićanović said:

Nisi ponudio nikakav dokaz, izneo si tvdnju i nastavljaš da ponavljaš sopstvenu laž.

I pored plastičnog primera sa vanzemaljcima na Terazijama, koji sam ti dao, ipak nemaš kapacitet da shvatiš da kada nešto ustvrdiš, u ovom slučaju optužiš, moraš da ponudiš dokaz za to. Ajde da probam ponovo, zamisli da ja kažem da si ti ubio onu nesretnu pevačicu, čiji slučaj koristi žuta štampa za dizanje tiraža i da te policija zbog toga uhapsi i drži u zatvoru dok ne dokažeš da je to laž. Misliš da bi to bilo ok, ili bi ipak ja morao da ponudim nekakav dokaz za to? Dakle, nemam ja šta da guglam, ti si to ustvrdio pa da ne bi bio lažov, pruži neki dokaz. Kapiram da je baš lako, nadješ vesti iz tog perioda, baciš link i ja ispadnem smešan. Nudim ti se za slam-dunk, samo ti malo treba da se potrudiš.

To za Duleta si takodje napisao ti u jednom od prethodnih postova, "karte je prvi povukao iz prodaje Partizan za vreme Duleta, a verujem da je to bila njegova ideja". A onda, nedugo zatim napišeš: "nisam nigde napisao po Duletovoj ideji".Dakle nije te blam da lažeš iako sve piše na prethodnoj strani.

Ja ti ipak predlažem da...

Odjaši niz preriju.jpg

Evo ovako, opet ti ponavljam da sam živ svedok tih utakmica. Ne znam šta očekuješ kao dokaz, odluku UO zavedenu u dosijeu KKP? Vi ni fakture niste prikazivali, a kamoli bilo šta drugo. Slobodan si da veruješ u šta god hoćeš, pa i u to da je Zvezda prva zabranila. Ja ti kažem, kako je bilo... Veruj, ne veruj, tvoja stvar. 

Duleta nigde pomenuo nisam. Slobodno pročitaj sve postove. 

Davno sam digao ruke od dijaloga sa jednosmernim fanaticima bilo koje kombinacije boja. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Son_of_a_gun said:

A da se malo manete mahanja kurcem obojica?

My bad.

Upecam se na laž i iznerviram, to mi je slabost.

Liku citiram njegov post u kome pominje Duleta, on mi odgovori da ga nije pomenuo. Totalni sam kreten što se pecam u raspravu sa takvim osobama.

Izvinjavam se na nepotrebnoj raspravi, prekidam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

My bad.
Upecam se na laž i iznerviram, to mi je slabost.
Liku citiram njegov post u kome pominje Duleta, on mi odgovori da ga nije pomenuo. Totalni sam kreten što se pecam u raspravu sa takvim osobama.
Izvinjavam se na nepotrebnoj raspravi, prekidam
Pregledaj mu samo broj postova
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod tvog matorog, da li neko ima sačuvane njegove postove sa onim pesmama, koje su bile tradicionalne neko vreme na ovom topiku(tj. na b92 forumu) pred utakmice? Naravno, nije samo on pisao, ali mi je on ostao (jedini) u sećanju. 

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...