Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

12 hours ago, SteveFrancis#3 said:

kretnje su uzasne, flow u napadu nepostojeci, lopta konstantno udavljena od nekog

.

... pritom, niko od onih koji dave se ne preziva Harden ili Durant pa da razumeš zašto tako igraju. Imam utisak da pravimo manje blokova nego što imamo napada. Kad igrač promeni stranu u jednom napadu padne sneg.

 

OK, jasno je da bi drugačije izgledalo da nema povreda i da smo uspeli da uklopimo Parahuskog, malo je vremena za treninge, delom smo pročitani itd... i zato bi trebalo imati rezervu ali je baš ružno gledati nas poslednjih par nedelja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Odlična ideja da se puste karte u prodaju za derbi i time sakupi lova za pojačanja.
 

 

Avangarda, nema šta... Pustili karte u prodaju. Kako su se samo toga setili?! Još se skuplja lova za pojačanja. Ima da se zaradi, sve da pršti. 

 

Koliko se ja sećam. Ti isti dobri domaćini su ih prvi i povukli iz prodaje. A da, tada nije nedostajalo para za pojačanja. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Referent

Teško je završiti pik gde plej nije posebno opasan sa šutem, a i centar ima samo roll opciju, pa se defanzivci jednostavno spuštaju prema košu, ostavljajući kao jedinu varijantu nešto slobodniji šuit za tri, što Gorda i Ogi kažnjavaju sa standardnih 20-25%. 

 

Generalno, ova trenutna ekipa ima jako malo opcija u napadu. Pejdž je bukvalno jedini igrač koji je nešto posebno opasan sa šutem, ostali bali užas. Nemamo šut, ali zato nemamo ni unutrašnju igru. Nemamo centra koji napada leđima, tu nešto može Tomas, mada je i on bolji licem. U nekoj teoriji Zagoru bi to trebala da bude ozbiljna opcija, ali je lenj.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

@Referent

Teško je završiti pik gde plej nije posebno opasan sa šutem, a i centar ima samo roll opciju, pa se defanzivci jednostavno spuštaju prema košu, ostavljajući kao jedinu varijantu nešto slobodniji šuit za tri, što Gorda i Ogi kažnjavaju sa standardnih 20-25%. 

 

Generalno, ova trenutna ekipa ima jako malo opcija u napadu. Pejdž je bukvalno jedini igrač koji je nešto posebno opasan sa šutem, ostali bali užas. Nemamo šut, ali zato nemamo ni unutrašnju igru. Nemamo centra koji napada leđima, tu nešto može Tomas, mada je i on bolji licem. U nekoj teoriji Zagoru bi to trebala da bude ozbiljna opcija, ali je lenj.

To su sve 1 na 1 ili 2 na 2 opcije za napad. Trebalo bi da više ''radimo'' u napadu da bismo dobili više mogućnosti. Zato nema ni asistencija.

 

38 minutes ago, RC4 said:

Avangarda, nema šta... Pustili karte u prodaju. Kako su se samo toga setili?! Još se skuplja lova za pojačanja. Ima da se zaradi, sve da pršti. 

Kad god pomislim da se niko neće upecati demantuju me. :classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Još uvek imamo minimalne šanse za prvo mesto u grupi, ako bi Venecija izgubila u Turskoj i Francuskoj, a mi dobili ove dve kući, što realno i moramo.

Mada postoji opasnost i od kruga, tu bi nas skupo koštao onaj debakl protiv Venecije.

 

 

Pola novembra, mi još tražimo dva člana prve postave. Potpuno neverovatna situacija.

A sto su minimalne sanse dz dobijete Ritas i Limoz kuci, a Venecija da izgubi u Turskoj? To su sasvim realne sanse a videcemo i kvote, kakav defetizam. Sto se tice dva igraca iz prve postave vi ste ih doveli ali se nisu pokazali i prosli lekarski, tako da vi samo dovodite doselekciju za centra , malo vise realnosti ako dobijete derbi vi stojite i u Evropi i u Abi bolje od Zvezde  koja je apostrofirana kao najveci rival za titulu plus raspored u drugom delu sve kuci maltene.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 34Barkley said:

To su sve 1 na 1 ili 2 na 2 opcije za napad. Trebalo bi da više ''radimo'' u napadu da bismo dobili više mogućnosti. Zato nema ni asistencija.

 

Kad god pomislim da se niko neće upecati demantuju me. :classic_biggrin: 

 

A imamo mi kretnje, ali ako ti ne "aktiviraš" stranu pomoći da reaguje na primarni pik, onda se i ostale opcije teško aktiviraju.

Just now, VLADIMIR PERIC VALTER said:

A sto su minimalne sanse dz dobijete Ritas i Limoz kuci, a Venecija da izgubi u Turskoj? To su sasvim realne sanse a videcemo i kvote, kakav defetizam. 

 

Venecija da izgubi i u Turskoj i u Francuskoj. Dobili su 5 tekmi za redom, a sada čekamo 2 poraza u 3 tekme.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

A imamo mi kretnje, ali ako ti ne "aktiviraš" stranu pomoći da reaguje na primarni pik, onda se i ostale opcije teško aktiviraju.

 

Venecija da izgubi i u Turskoj i u Francuskoj. Dobili su 5 tekmi za redom, a sada čekamo 2 poraza u 3 tekme.

 

 

Ajd od Limoza da kazem da ce tesko izgubiti ali i Tofasu treba mora da juri bolji plasman, vama ce biti tesko u Krasnodaru Lokomotiva visi za plasman, ove dve kuci uzimate.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, RC4 said:

 

Avangarda, nema šta... Pustili karte u prodaju. Kako su se samo toga setili?! Još se skuplja lova za pojačanja. Ima da se zaradi, sve da pršti. 

 

Koliko se ja sećam. Ti isti dobri domaćini su ih prvi i povukli iz prodaje. A da, tada nije nedostajalo para za pojačanja. 

Običaj da na utakmicama prisustvuje samo domaća publika su uveli Andjelković (Žika Pauk) i Vesić za njihovog bivstvovanja u Zvezdi. A ti ako imaš dokaz za tu laž koju si prosuo, izvoli pokaži ga. Ili odjaši niz preriju

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dragan Kićanović said:

Običaj da na utakmicama prisustvuje samo domaća publika su uveli Andjelković (Žika Pauk) i Vesić za njihovog bivstvovanja u Zvezdi. A ti ako imaš dokaz za tu laž koju si prosuo, izvoli pokaži ga. Ili odjaši niz preriju

 

Nije tačno, karte je prvi povukao iz prodaje Partizan za vreme Duleta, a verujem da je to bila njegova ideja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, realno *w said:

@Referent

Teško je završiti pik gde plej nije posebno opasan sa šutem, a i centar ima samo roll opciju, pa se defanzivci jednostavno spuštaju prema košu, ostavljajući kao jedinu varijantu nešto slobodniji šuit za tri, što Gorda i Ogi kažnjavaju sa standardnih 20-25%. 

 

Generalno, ova trenutna ekipa ima jako malo opcija u napadu. Pejdž je bukvalno jedini igrač koji je nešto posebno opasan sa šutem, ostali bali užas. Nemamo šut, ali zato nemamo ni unutrašnju igru. Nemamo centra koji napada leđima, tu nešto može Tomas, mada je i on bolji licem. U nekoj teoriji Zagoru bi to trebala da bude ozbiljna opcija, ali je lenj.

 

Sa Voldenom je druga prica, nije baš neki kvalitet i smatram da ste mogli da dovedete boljeg pleja, ali sa njim, Jaramazom, Gordicem I Pejdzom konstantno igrate sa dva kombo pleja što može biti veoma nezgodno za protivnika. 

Iskreno me čudi ova situacija sa Parahovskim jer je on igrac koji se odlično uklapa sa skoro svakim plejmejkerom, pravi odlične blokove, lepo se odmotava za rol, fin sut za pop, a opet je i dosta snažniji  (Mozli) u slučaju da neki snažniji centar pravi probleme kao Vilijams u Bg-u.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, propolis said:

 

Sa Voldenom je druga prica, nije baš neki kvalitet i smatram da ste mogli da dovedete boljeg pleja, ali sa njim, Jaramazom, Gordicem I Pejdzom konstantno igrate sa dva kombo pleja što može biti veoma nezgodno za protivnika. 

Iskreno me čudi ova situacija sa Parahovskim jer je on igrac koji se odlično uklapa sa skoro svakim plejmejkerom, pravi odlične blokove, lepo se odmotava za rol, fin sut za pop, a opet je i dosta snažniji  (Mozli) u slučaju da neki snažniji centar pravi probleme kao Vilijams u Bg-u.

 

Naravno, puno je to bolje sa Voldenom, iako je i njegov šut nešto sporiji i niži.

 

Art jbg... Očigledno je da su tu neki ozbiljni problemi, već sam pisao o tome da je onu gotovo svakom klubu odmah počeo sa dobrim partijama.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dragan Kićanović said:

Običaj da na utakmicama prisustvuje samo domaća publika su uveli Andjelković (Žika Pauk) i Vesić za njihovog bivstvovanja u Zvezdi. A ti ako imaš dokaz za tu laž koju si prosuo, izvoli pokaži ga. Ili odjaši niz preriju

Stvarno se izvinjavam što vi avangardni niste pojedinačno, dopisom obaveštavali da zabranjujete ulaz, pa sada nemam pismeni dokaz. Pretpostavljam da je tebi stiglo od Žike, pa možeš da ga pokažeš? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jel se meni cini ili se cesto namerno napravi mis-match Zagorcu a on to ne iskoristi, vec dribla u mestu, doda igracu do sebe ili sutne za tri?

 

Postoji i otezavajuca okolnost da je npr Jaramaz na pocetku pogadjao dosta suteva, te je time primoravao protivnicke igrace da ga cuvaju blize, sto je on koristio ili laksim prodorima do kosa ili pravljenjem nekih krstenijih asistencija usled povecanog prostora za manevrisanje.

Link to comment
Share on other sites

DeterminedFineDungenesscrab-size_restric

Quote

 

Izgleda da tviter sve više postaje faktor i kada su transferi sportista u pitanju. Američki košarkaš Šon Kilpatrik „preporučio“ se Partizanu pre nekoliko dana, a brzo mu je stigao i odgovor iz Humske 1.

 

Nezaposleni Kilpatrik dobio je zvaničnu ponudu Partizana da pojača njegove redove u tekućoj sezoni, objavio je portal, pozivajući se na svoje izvore.

 

Kako se može čuti iz košarkaških krugova, to, navodno, nije ni prva, nego „umanjena“ ponuda koju su poslali crno-beli, pošto je Kilpatrik  pokazao razumevanje za potrebom tima i još jednim pojačanjem na poziciji centra.

 

Sada se čeka njegov odgovor na novu koju su poslali iz Humske 1.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RC4 said:

Stvarno se izvinjavam što vi avangardni niste pojedinačno, dopisom obaveštavali da zabranjujete ulaz, pa sada nemam pismeni dokaz. Pretpostavljam da je tebi stiglo od Žike, pa možeš da ga pokažeš? 

Tvrdnju si izneo ti, da je Partizan, po Duletovoj ideji, prvi to sproveo. Kada neko iznese tvrdnju, običaj je da se ponudi dokaz.

Da ti pomognem da shvatiš, ja kažem da su noćas sleteli vanzemljaci na Terazije, ti mi ne veruješ i tražiš neki dokaz, na meni je da to dokažem a ne da ti kažem ajde ti dokaži da nisu. Kapiraš?

Dakle, ako je tako kako tvrdiš, ima sigurno ta vest na internetu i lako ćeš je naći uz pomoć svevidećeg google-a. Ili odjaši niz preriju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

DeterminedFineDungenesscrab-size_restric

 

 

Ostoja vadi svoj elektronski potpis i digitalno potpisuje predugovor preko tnjitera, a dr. Moma obavlja lekarski preko teamviewera u nekoj poliklinici u juesofej.

Šta uradi ova digitalizacija, sve se rešava preko sošl midija...

A ne tako davno

 

source.gif

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...