Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

U pogrešno vreme su se spojili Parhovski i Partizan..jbg..

Inače neko je ranije pisao o sekvenci kad je on ušao u igru protiv Venecije - ja uopšte nisam stekao utisak da je odigrao toliko lošu odbranu. Lepo je pratio igrača, ruka bila na šutu..ušli su im tada neki teški šutevi..i uopšte, u celoj trećoj ih je baš prilično kenjalo u napadu kod nekih 1 na 1 akcija iz čega su napravili 10 razlike. U odbrani su nas lepo isekli, nema šta.

Kao što smo već pričali, ova ekipa mora da igra na 100% i samo kao dobro uigran sistem funkcioniše. Nikako drugačije.

Čini mi se da niko nije prokomentarisao onu zanimljivu petorku sa Pejnersom na pleju, Pejdžom na dvojci i Birčom, Tomasom i Mozlijem na 3-5. Meni je ono izlgedalo kao pokušaj samoubistva kada su izašli na teren ali je za divno čudo prilično dobro funkcionisalo dok se Venecija nije malo adaptirala.

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, pendulum said:


Inače neko je ranije pisao o sekvenci kad je on ušao u igru protiv Venecije - ja uopšte nisam stekao utisak da je odigrao toliko lošu odbranu. Lepo je pratio igrača, ruka bila na šutu..

Ja sam to pomenuo, bilo mi je strano to što ga je onakvog ugurao i došao bliže košu, iako je naizgled sve bilo kako kažeš da ga je P. ispratio i bio na šutu.

 

Istina je da su vezali nekoliko težih koševa u tom periodu a meni je porazna bilo upravo naša malodušna reakcija i predaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam to pomenuo, bilo mi je strano to što ga je onakvog ugurao i došao bliže košu, iako je naizgled sve bilo kako kažeš da ga je P. ispratio i bio na šutu.
 
Istina je da su vezali nekoliko težih koševa u tom periodu a meni je porazna bilo upravo naša malodušna reakcija i predaja.
Možda kasne plate?!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:
1 hour ago, 34Barkley said:
Ja sam to pomenuo, bilo mi je strano to što ga je onakvog ugurao i došao bliže košu, iako je naizgled sve bilo kako kažeš da ga je P. ispratio i bio na šutu.
 
Istina je da su vezali nekoliko težih koševa u tom periodu a meni je porazna bilo upravo naša malodušna reakcija i predaja.

Možda kasne plate?!

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...