Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

2 hours ago, 34Barkley said:

Nema tu paradoksa, odmor je deo treninga. Ovo je tim pun novajlija različitog iskustva, iz različitih kultura. Potrebno je dosta vremena da se sve uklopi što se vidi po oscilacijama u igri, a i sam Trinki priča o nedostatku treninga. Pogledaš odbranu sinoć - ili je odigramo tako da nam bace loptu u ruke ili ostanu sami u reketu kad trokiramo, a od Pota napravimo Stiva Neša.

 

Drago mi je što smo uspeli da izvučemo utakmicu sinoć, ali mi je još draže što nam se nije ponovio raspad iz Ljubljane. Ono je bio horor.

 

Nadam se da Jare neće nastaviti da ispunjava SF3-ove prognoze o šutu koji će postajati sve kameniji kako vreme odmiče. Bilo bi bezveze da počnu da mu se odmiču i time ga liše ostalih prednosti.

 

Čekam da neko dokon napravi kompilaciju Zlijevih rampi. Kakva će to biti poslastica. :classic_smile:

Mi imamo Moa, a vi Mozlija 🙂 Gotivan timski igrac, lepo bi se uklopio i u neke stare Dulove ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Everton je potvrdio da će Gomeš morati na operaciju u ponedeljak, pa ga verovatno čeka višemesečna pauza.

Njegova povreda je razbesnela navijače liverpulskog tima koji su momentalno počeli da vređaju Sona na rasnoj osnovi, zbog čega je Everton pokrenuo istragu.

"Everton snažno osuđuje bilo koji oblik rasizma. Takvom ponašanju nema mesta na našem stadionu, našem klubi, našoj zajednici i našem sportu", saopštio je klub sa Gudisona.

 

Koliko je teško našem klubu da to isto prvo kaže, a kasnije i uradi nešto po skoro pa istom pitanju, bez obzira što nije u pitanju rasizam već primitivizam i vređanje?

 

Evo ja ću, ako niko od njih neće: "Košarkaški klub Partizan osuđuje bilo koji oblik vređanja protivničkog kluba i funkcionera. Takvo ponašanje nije model koji želimo da sredimo i nije deo vrednosti koje kao klub želimo da podržimo".

 

Eto, nije teško.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzep said:

Evo ja ću, ako niko od njih neće: "Košarkaški klub Partizan osuđuje bilo koji oblik vređanja protivničkog kluba i funkcionera. Takvo ponašanje nije model koji želimo da sredimo i nije deo vrednosti koje kao klub želimo da podržimo".

A koji je to tačno model koji naš sns klub želi da sledi i vrednosti koje podržava?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

Nema poente da klub izdaje takvo saopstenje, jer Covic je neko koga treba vredjati.

 

Isto vazi i Ostoju, kao i za svu drugu SNS gamad u oba kluba koja se bogate preko nasih ledja. 

 

 

Možemo da raspravljamo da li on lično zaslužuje uvrede, ali ne možemo da raspravljamo o tome da li treba vređati njegovu porodicu, pošto je odgovor uvek ne. Takođe, ako je pitanje da li klub treba da podrži vređanje drugog funkcionera (ili makar na isto ostane upadljivo "gluv"), odgovor je takođe ne.

 

27 minutes ago, 34Barkley said:

A koji je to tačno model koji naš sns klub želi da sledi i vrednosti koje podržava?

 

To jeste pravo pitanje, ali moja poenta je da je i takav SNS klub propustio zicer poene kojima je mogao na trenutak da se uzdigne iz blata... al dobrotm, što bi rekla jedna (bivša) legenda foruma

 

edit: Takođe, na pitanje da li treba podržati minut ćutanja za ubijenog vođu navijača (ranije osuđivanom i odranije poznatom policiji) odgovor je takođe ne.

Edited by Dzep
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Imho je Bell vrlo dobro pojačanje za vas. Nije sad neki ubica koji iz korena menja koncept ekipe, ali to vam možda u ovom momentu ne treba jer su uloge kod vas fino podeljene i postavljene. 3D opcija koja nije na vi ni sa driblingom, u dobrom sistemu može da bude jako produktivan. Daje jednu opciju više (i to praktično ima kvalitet za startnu petorku) bez da naruši hemiju u ekipi koja mora biti na dobrom nivou s obzirom na dosadašnje rezultate pre svega u EC.

Link to comment
Share on other sites

Trifunovic je izgleda zakljucio da je bolje da trenira u Partizanu i pokusa da se izbori za mesto, kad - tad...

 

Malopre sam odgledao KKP - FMP, bio sam sprecen posle dugo vremena da pratim live, i bolje,

tri cetvrtine bih ispizdeo i nervirao se.

Ali videh da je mali Pecarski mudro odlucio da bleji na klupi u jebenom FMP-u umesto da se bori za mesto u KKP.

 

Ko je bolje izabrao, cuce se...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...