Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Baš paradoksalno ali ova ekipa treba odmor da bi bila bolja, a trening da bi bila još bolja.

Mnogo toga je rečeno o pojedinim igračima al nekako se neopaženo prolazi da i Birca igra odbranu još da pogodi dvije dvojcice i dvije trojcice. Mozli i Jare omiljeni mi likovi.

Zamišljam ove Aba utakmice u areni....I ne mogu da zamislim. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Bella i u Buducnosti i u Cedeviti. 3 & D igrac, koji se najbolje snalazi u cosku gde ceka loptu i vrsi sigurnu egzekuciju.

 

Problem sa koriscenjem njega kao dvojke (u paru sa Zagorcem ili Pienersom) je sto on nije kreator, nije igrac koji je dobar sa loptom u rukama pa posao organizacije pada na plejmejkera. Pretpostavljam da se moze koristiti u small ballu sa Pienersom na 4, ali dozirano jer na 4 Partizan vec ima 3 opcije.

 

Nije lako Trinchieriju, treba sve to uklopiti. Ako dovede novog centra imace isti problem trojice teskih petica koji traze minute da bi bili korisni za tim.

Link to comment
Share on other sites

Quote

KK FMP će u skladu sa srpskom tradicijom uzvratiti gostoprimstvo KK Partizan NIS u drugom delu sezone, a srpsku javnost obaveštavamo da je disciplinski sudija ABA lige kroz dopunski izveštaj detaljno informisan o dešavanjima na utakmici u organizaciji „dobrog srpskog domaćina“ i njegovog kluba.

KK FMP nikome ne preti, ali nakon subote neće ni mirno posmatrati scenario u kome jedan klub, bez obzira na cenu, ponajmanje na terenu želi da dođe do cilja. Ako KK FMP sa 10 srpskih igrača i reprezentativaca naše zemlje, treba da bude deo te „igre“, mi u njoj nećemo učestvovati – ali nećemo ni ćutati!

Nadamo se da neće ćutati ni javnost i mediji, i objaviti ovo saopštenje KK FMP, koje je i pokušaju da sačuvamo srpsku košarku, jer njeni temelji nisu pravljeni na događajima i „utakmicama“ poput one koja je odigrana u subotu".

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=11&dd=03&nav_id=1612241

:classic_ninja:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Otišao na sajt kluba da vidim ko tamo sedi u upravi, ko je predsednik, direktor, ko kuca ove gluposti.

 

Imaju ukupno 2 čoeka :classic_ninja:

 

A stoji i izveštaj sa jučerašnje utakmice.

Citat:

Quote

U jednoj zanimljivoj utakmici koju su Panteri igrali egal tokom čitavog meča sa mnogo skupljom ekipom od sebe, a u nekoliko navrata su i zaluženo vodili

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Saopštenja nemaju poentu odavno. Ali ono sinoć je bilo stvarno jako ružno i vulgarno. Daleko jako od institucije kakvom se predstavljate. Naravno znaju i ovi sa naše strane brda da se pokažu i ovakvom svetlu.
I još plus još jedna prilika za divno saopštenje.

Link to comment
Share on other sites

Pošto smo od čoveka koji je trenutno na mestu predsednika KK Partizan više puta čuli u javnim istupima da je „dobar srpski domaćin“ nije nam jasno da li tako u svojoj kući u Prislonici kod Čačka dočekuje goste psovkama, uvredama na račun njihovih porodica, i najprimitivnijim izlivima mržnje?

Zato dotičnog, koji se očigledno kroz svoje javne nastupe bavi svima, osim svojim klubom (što donekle i razumemo jer je u košarku ušao tek pre 3 godine) smatramo najodgovornijim za organizaciju utakmice 5.kola ABA lige, a skandiranja sa tribina i napade grupe divljaka iza klupe KK FMP organizovanim i režiranim.

 

2.gif

Link to comment
Share on other sites

Kakvo saopstenje jbt...Ono sto sam ja gledao bila sasvim korektna utakmica i atmosfera.Korektna atmosfera s obzirom kakva zna da bude u ovom duelu...

Mada i u prenosu se videla grupa ljudi iza klupa koja se zaletala ka klupi FMP-a i psovala,pljuvala kod svake sudijske odluke koja nije bila u korist Partizana.

Ali daleko od toga da je bilo kako zna da bude...

Edited by Golijat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo sinoć u hali, iz više razloga.

 

Prvo - za mene ponovo skandalozan minut ćutanja ubijenom navijaču. Doduše nije samo njemu, ali se to lepo uvilo da se i on pridoda pokojnoj gospodi za koju je i normalnije održati minut ćutanja. Klub nije ništa bolji nego što je bio, niti će napraviti bilo kakav iskorak u odnosu sa javnošću, sve je samo kozmetika.

 

Drugo - neki majmuni na pet redova od mene su takve stvari izgovarali prema klupi FMP-a da me je bilo užasno sramota. Momci iz FMP-a ničim nisu to zaslužili, nikakve provokacije, krajnje sportski su igrali, all fine. Imamo idiote među nama, nevaspitane frustrirane idiote.

 

Treće - što se same igre tiče, odbrana name je bila ko qrac, samo preuzmi pa da vidimo šta ćemo. Tomas dosta spava u odbrani, Zagorakis se pogubi, reket niko ne brani kad Mozli nije u igri... Sto propusta, što već postaje konstanta.

 

Četvrto - u napadu se lopta uopšte ne kreće kad je Rade u igi, ili se makar sporije kreće u odnosu na to kakav je flow kad Žanis igra. Kad smo već kod Žanisa, sasvim solidno, keep going.

 

Ne vidim da napredujemo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uvrnuto said:

Nego, koliko videh na nekoj slici bio je minut ćutanja. Za koga je to bilo? 

 

Izmedju ostalog bio je minut cutanja i za Predraga Milojevica , potpredsednika ABA lige...

Svaka utakmica u ovom kolu je pocinjala minutom cutanja povodom njegove smrti.

Edited by Golijat
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, odupri se ludilu said:

Baš paradoksalno ali ova ekipa treba odmor da bi bila bolja, a trening da bi bila još bolja.

Mnogo toga je rečeno o pojedinim igračima al nekako se neopaženo prolazi da i Birca igra odbranu još da pogodi dvije dvojcice i dvije trojcice. Mozli i Jare omiljeni mi likovi.

Zamišljam ove Aba utakmice u areni....I ne mogu da zamislim. 

Nema tu paradoksa, odmor je deo treninga. Ovo je tim pun novajlija različitog iskustva, iz različitih kultura. Potrebno je dosta vremena da se sve uklopi što se vidi po oscilacijama u igri, a i sam Trinki priča o nedostatku treninga. Pogledaš odbranu sinoć - ili je odigramo tako da nam bace loptu u ruke ili ostanu sami u reketu kad trokiramo, a od Pota napravimo Stiva Neša.

 

Drago mi je što smo uspeli da izvučemo utakmicu sinoć, ali mi je još draže što nam se nije ponovio raspad iz Ljubljane. Ono je bio horor.

 

Nadam se da Jare neće nastaviti da ispunjava SF3-ove prognoze o šutu koji će postajati sve kameniji kako vreme odmiče. Bilo bi bezveze da počnu da mu se odmiču i time ga liše ostalih prednosti.

 

Čekam da neko dokon napravi kompilaciju Zlijevih rampi. Kakva će to biti poslastica. :classic_smile:

Edited by 34Barkley
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...