Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

On 10/16/2019 at 11:54 AM, realno *w said:

Kod Pejdža mi jedino nije jasno da on sa takvim telom i fizikalijma, u svom arsenalu nema flouter? Svi su sada skontali njegov šut, svaki put kad dobije loptu u spot-up, odbrambeni se zaleće bez razmišljanja i gotovo da nema posledica, ako ovaj probije. 

 

 

10 hours ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

 

giphy.gif

Edited by realno *w
  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mirko_pet said:

Ako neko zna za neki snimak utakmice, bio bih zahvalan za linak 😁

Na Euroleague TV za 15 eura možeš da gledaš sve utakmice Eurocup-a (regularnu sezonu+play off). Možeš da ih gledaš, uživo ili kasnije kad ti odgovara. Ili ako zakasniš, ima opcija da kreneš tekmu od početka, lupiš pauzu na live, pa nastaviš... Može sve. Najbolje od svega-nema reklama!

Za 35 evrića (moj slučaj), Eurocup+Euroleague.

Meni je to bingo, obzirom da mi je košarka i Partizan, posle porodice, najvažnija stvar na svetu.

Kapiram da svako ima 15 eura da plati za celu sezonu. A možda i serem, nisam u Srbiji odavno (srećom :-) ).

Od seckanja na strimovima mi opadaju stidne dlačice. Ono kad mi stane potok u trenutku odlučujućeg šuta na tekmi, nema cene koju ne bi platio da to sranje nestane iz mog života.

12 minutes ago, realno *w said:

 

 

 

giphy.gif

Sinoć, kad je odradio flouter, pomislio sam kako je neko na forumu prizvao akciju pre neki dan, hahaha.

A nije mu bio jedini na tekmi sinoć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poceo sam da pratim tekmu na -9, tako da sto se mene tice, dobili smo preko 30 razlike 🙂

 

Djanis poceo da se budi. Beloruski meda jos spava.

 

Od plejade stranaca u Futuri slabo zapamtih tog Bela. Resava li nam on problem u napadu a da ne gubimo kvalitet u odbrani?

 

Od ostalih vesti:

ništa mi neće ovi dan pokvarit...

Edited by Marvin
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Čudan osećaj juče na početku tekme, nikakva panika na -12, samo kontam daj da smanjimo na makar -7, -8, do poluvremena, pa polako. A ono gaženje već u drugoj četvrtini.

I tu mi se nekako najviše oseti pečat trenera, kad vidiš taj mir kod igrača na -10, u gostima.

 

Svaki Peinersov dobar potez sam slavio. Videćemo da li je do Limoža ili do njega, ali svakako da se probudila nada da on može da proigra.

 

I kad smo već kod toga, odakle prila o Belu, zar ne tražimo dvojku? 

 

Ili se išlo logikom - Džaramaz i Pejdž igraju, Peiners raspad, Zagor toplo hladno, pa daj trojku.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

32 minutes ago, Marvin said:

Od plejade stranaca u Futuri slabo zapamtih tog Bela. Resava li nam on problem u napadu a da ne gubimo kvalitet u odbrani?

 

Meni je lakše setiti se Bela iz Cedevite, nego iz Budućnosti. U Cedeviti je igrao dobro, odličan šut + sasvim soldina odbrana. U Budućnosti se nekako uklopio u sivilo koje je tamo vladalo, a opet to nije bio neki previše loš učinak.

 

Ali ni on nije neki kreativac u napadu, više vredan igrač koji će pogađati spot-up šuteve, trčati kontre, etc.

 

Link to comment
Share on other sites

ako budete prvi u grupi, kao sto hocete, vi u sledecoj fazi idete na 4. iz grupe a, 2. iz grupe c, i 3. iz grupe d, zar ne? ako bude tako, vrlo zgodna grupa, prakticno ste blizu cetvrtfinala. uz domaci teren ni polufinale nije daleko.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Haggard said:

ako budete prvi u grupi, kao sto hocete, vi u sledecoj fazi idete na 4. iz grupe a, 2. iz grupe c, i 3. iz grupe d, zar ne? ako bude tako, vrlo zgodna grupa, prakticno ste blizu cetvrtfinala. uz domaci teren ni polufinale nije daleko.

 

Ne seci ražanj dok ne uloviš zeca...

Prvo da ovi naši pobede bar jednu od preostalih i matematički se plasiraju dalje, a o grupi u sledećoj fazi kad za to dođe vreme...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

I kad smo već kod toga, odakle prila o Belu, zar ne tražimo dvojku?

 

Juce je komentator SK spomenuo da je dobio tu informaciju. Koliko je realno, nemam pojma.

 

Ja sam kontao da on igra dvojku, ti sad kazes pleja? Vidim da sve svuda po netu navodi kao bek

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

Bas sa bratom sinoc pricam kako nemam pojma na kojoj poziciji nam treba pojacanje. Paige i Jare jesu liability, ali za sada rade posao i grehota bi bilo seci ih. Painers verujem da ce doci do forme (a najbolji nacin za to je da krene da gine u odbrani). Mozda ipak centar, posto sa Artom nesto ocigledno ne stima

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

 

Juce je komentator SK spomenuo da je dobio tu informaciju. Koliko je realno, nemam pojma.

 

Ja sam kontao da on igra dvojku, ti sad kazes pleja? Vidim da sve svuda po netu navodi kao bek

Bell nije plej koliko se ja sećam. Dva na tri bi bila pozicija po nekom mom sećanju. Češće je igrao na tri zbog svoje snage.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za Bela rekao "trojka", nisam spominjao pleja 🙂

 

1 hour ago, jedibojan said:

Bas sa bratom sinoc pricam kako nemam pojma na kojoj poziciji nam treba pojacanje. Paige i Jare jesu liability, ali za sada rade posao i grehota bi bilo seci ih. Painers verujem da ce doci do forme (a najbolji nacin za to je da krene da gine u odbrani). Mozda ipak centar, posto sa Artom nesto ocigledno ne stima

 

Mislim da će se centar dovoditi samo u slučaju da sa Artom nešto zaista nije u redu, a sve ukazuje na to, pa da se sa njime raskine ugovor i dovede neko novi. Ne znam šta više da mislim, nadamo se nekom napretku, a on sinoć DNP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Bell

My bad, onda se slazemo. Ja ga vidim kao 2/3, sto bi nam bilo optimalno.

 

Za Belog medu stvarno ne znam sta da mislim. Nadam se da je samo povredjen / nespreman. Imamo lufa da ga cekamo i 2 meseca ako je to. Ako ne, jebiga 😞

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Za pobedu i generalno popravljanje utiska posle Ljubljane im kapa dole. Svaka cast.

 

E sad, moramo biti jako oprezni protiv Venecije, oni su opasno poceli da se bude nakon startnih 0-2. Bez obzira na to sto igramo kod kuce. Bice nam teze nego u 1.kolu.

Takav pristup treba sa svim protivnicima. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

I sinoć se pokazalo da dobijamo:

  • kada igramo maksimalno angažovano u odbrani i kontrolišemo skok
  • kada Pejdžić ima svoje veće

Čim pokušavamo sa pola gasa kao u ABA to nam se obije o glavu. Ova ekipa ne ume da odrađuje utakmice bez da se oznoji. Mi u ABA, osim većeg dela tekme u Baru, nismo nijednu odigrali ovako kao što igramo u EK. Čak smo i Igokeu srećno dobili. To je na Trinkijeriju da reši i objasni igračima, pogotovo novopridošlim, da nema rekreativnih duela.

 

Što se tiče druge tačke - i meni je Markus drag kada igra ovako. Slabašan je ali je požrtvovan u odbrani, solidno se postavlja i čita protivnikovu igru što naravno nije dovoljno kada mu ne ide šut jer ipak čovek igra beka. Kada je ovakav kao sinoć ja ne sumnjam da ćemo mi da dobijemo. Problem je što je i on kao i ostatak bekovske linije nekonstantan i definitivno nam treba neko sa pouzdanim šutem spolja. Nakrcali smo ekipu kombo bekovima, a nemamo klasičnog beka.

Pejners malo živnuo. Očekivao sam već neko vreme da on proigra jer sam ga gledao ranije u reprezentaciji Letonije i nije bio nigde tako pogubljen kod nas. Vće sam počeo da razmišljam kako bi nam Si mnogo bolje legao kao rezervna trojka.

Parahovski..jbm li ga..kakvu su ideju imali sa njim nemam pojma..nikako se ne uklapa u ovu ekipu..

Sve u svemu ne pamtim Partizan sa ovakvim startom u Evropi. Uhvatio sam na tviteru da spominju ljudi neki kraj devedesetih, početak dvehiljaditih da smo nešto slično imali..al meni to isparilo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne pominjemo Gordu, ali uvek povuče kada niko ne može. Pogodi šutić, prodre, trojka... Odličan je. 

Kod nas mi je najdraže to što praktično uvek neko drugi bljesne i da više nego što se očekuje. Mada se već polako vide obrisi od koga šta očekivati i ko će biti nosioci igre. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...