Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Upravo to... Zamisli ovu ekipu kako igra EL  Utorak/četvrtak, pa nedelja ili ponedeljak ABA... sa ovom rotacijom trenutno, raspali bi se posle mesec dana. 

 

 

Parahuski mi je velika enigma, šta se tu dešava? Na tri ABA tekme zbirno 25 minuta. To, posle skoro mesec dana sezone, ne može biti pitanje spreme, ili je povređen, ili ima neki drugi problem. A šta god da je, Partizan je u problemu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Upravo to... Zamisli ovu ekipu kako igra EL  Utorak/četvrtak, pa nedelja ili ponedeljak ABA... sa ovom rotacijom trenutno, raspali bi se posle mesec dana.

 

Nismo se razumeli cini mi se. Moja ideja je bila da se ne treba zaliti da slede teske utakmice, posto je to ono sto hocemo. Nesto nisam primetio da je bilo veliko uzivanje kad smo igrali FIBA CL ili kad uopste nismo igrali Evropu, tada su sigurno bili laganije utakmice.

 

A to dal ovaj roster moze da iznese tezinu takmicenja je druga prica..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mfmilan said:

 

Nismo se razumeli cini mi se. Moja ideja je bila da se ne treba zaliti da slede teske utakmice, posto je to ono sto hocemo. Nesto nisam primetio da je bilo veliko uzivanje kad smo igrali FIBA CL ili kad uopste nismo igrali Evropu, tada su sigurno bili laganije utakmice.

 

A to dal ovaj roster moze da iznese tezinu takmicenja je druga prica..

 

Razumemo se uglavnom. Nikako se ne treba žaliti na ovaj ritam, nije to ništa posebno, naročito jer mi, bar na papiru, imamo dosta igrača.

Link to comment
Share on other sites

Kako vam se čini podatak posle ovih prvih 9 zvaničnih utakmica i skora 8-1 u ABA, kupu i EC gde imamo svih 12 seniora sa minutima, a samo na 2 utakmice su Zagorac i Mozli igrali više od 29 minuta.

Zagorac na jednoj 32, a Mozli 31 minut.

Uzeti i da smo imali problema sa povredama, preskakanjem priprema, neki su u lošijoj formi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako vam se čini podatak posle ovih prvih 9 zvaničnih utakmica i skora 8-1 u ABA, kupu i EC gde imamo svih 12 seniora sa minutima, a samo na 2 utakmice su Zagorac i Mozli igrali više od 29 minuta.

Zagorac na jednoj 32, a Mozli 31 minut.

Uzeti i da smo imali problema sa povredama, preskakanjem priprema, neki su u lošijoj formi...
Sve je to normalno...
1de31fd4d3aa68baafef4919f0f09978.jpg
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Iako je minutaža gotovo perfektno raspoređena, opet se u ove dve najveće minutaže, krije potencijalni problem. Naša dva istočnoevropska pojačanja.
A da ,naprimer, pomenuta dvojica sutra igraju protiv nas u dresu Lokosa, uopšte ne sumnjam da bi zbirni index korisnosti bio oko 50...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...