Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

25 minutes ago, Poodle Care said:

:Hail:Dejan Bodiroga je nedavno zvao i predložio da zakupi ložu za celu sezonu kako bi pomogao klubu. Ta loža košta 850.000 dinara. 

 

Znači svi smo vam platili ložu kroz pare koje je oteo državi ccc :classic_dry: :s_d:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Ne sam Safete said:

Pametan ili ne, izgubićemo večeras 

tesko, jedino ako se bas ne raspadnete a njih krene sut..

nit imaju cvrstinu kao primorska recimo, pa da mogu na taj nacin da vas dobiju, a sa druge strane prilicno jadan kvalitet imaju da bi mogli sutem da vas rese..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Osecaj me nije prevario, ali i dalje ne verujem sta sam gledao.

 

Toliko propustenih prilika da se zatvori utakmica i, sto je jos ludje, kakvi sve promasaji Rytasa su bili potrebni da se pobedi tamo. Nadrealno.

 

Gordic nas prvo podigne, pa ful zakopa sa nevidjenim brainfartovima i na kraju donese trijumf.

 

Stvarno nemam nerava za Pejdza, svu njegovo nesnadjenost, nepouzdanost i vanzemaljsku kreativnost da veoma izgledne situacije transformise u prodate lopte i izgubljene napade.

 

Walden mora vise da gleda kos i da to drugi vide, jer ovako telefonira svoje namere i suzava opcije. A posebno sto sam siguran da bi mu realizacija suteva koje propusta bila i vise nego zadovoljavajuca.

 

Fasciniran sam neucinkovitoscu Peinersa. Zaista nisam za iznenadne rokade, ali on je profilisan iskusan igrac za koga je nedopustivo da ovako zaradjuje platu. To mora pod hitno da se popravi, posebno sto, makar koliko smo informisani, ne kuburi sa nekim povredama ili specijalnim okolnostima da bi se time pravdale njegove igre.

 

Isto bih napisao i za teskog centra, ali on covek ocigledno i dalje ima fizicke probleme, pa ostaje da se nadamo da ce ih u dogledno vreme resiti i poceti da igra kosarku.

 

Premalo opcija imamo u napadu, donekle razumljivo, obavezno potpisati 2/3 da se malo dovedemo u red.

 

Rytas nema igru pod kosem i to je glavni razlog sto smo bili u mogucnosti da pobedimo. Da im je tamo Parahovski od prosle godine oprali bi nas.

 

Trudim se da ne obracam paznju na defanzivu Jankovica, ali cak ni meni ne moze da promakne koliko on nije za to. Njemu je 5 minuta max kad stignemo da polufinala EC i ABA.

 

Radojevic bio dobar kad kaze "Mozlija je bilo svuda, jedino jos nije uspeo da bude u kadru reditelja" 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...