Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

26 minutes ago, Mairosu said:

moraće mnogo toga da pokaže da dočeka 2020. u crno-belom, iskreno.

 

Nisi ti gledao prethodne utakmice. 

 

Mislim, nije ni sad imao bog zna kakav učinak, ali mi je mnogo bitnije da je pokazao da ima života u njemu. 

I on se bio naložio. 

Prethodne utakmice ko ispušena đoka, da proste ova mala deca ovde. 

Nisam znao je l' se svađa sam sa sobom ili sa Trinkjerijem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uvrnuto said:

 

Nisi ti gledao prethodne utakmice. 

 

Mislim, nije ni sad imao bog zna kakav učinak, ali mi je mnogo bitnije da je pokazao da ima života u njemu. 

I on se bio naložio. 

Prethodne utakmice ko ispušena đoka, da proste ova mala deca ovde. 

Nisam znao je l' se svađa sam sa sobom ili sa Trinkjerijem. 

 

 

 

gledao sam sve ove godine. ok deluje malo manje u svađi ali ne deluje kao value na rosteru. za sad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


moraće mnogo toga da pokaže da dočeka 2020. u crno-belom

 

pošto se baviš time čime se baviš, da li ovo treba da shvatimo kao glasinu ili samo kao tvoju procenu? vrv ti više znaš od nas, pa rekoh da pitam

 

ja ne verujem da će trinki nešto mnogo menjati tokom sezone, čak mislim da to nam je što nam je (ukoliko ne bude nekih povreda ili neke ekstremno dobre prilike)

Link to comment
Share on other sites

Sto bi mijenjao. Ja ne vidim razlog. U EC se moze dobro gurati i na manje obrtaja, a u ABA je derbi tek u novembru. Taman prostora da se radi na formi pojedinih igraca, da se testira domet nekih pojedinaca. 

 

Oko Parahovskog. Ako je trazena opcija teskog centra (a valjda jeste jer je i Serafan prije njega bio opcija) nema na trzistu puno zvucnijih imena od njega. Ok, ne pravi trenutno razliku, ali ima vremena. Jedino ako se ne postoji neki hronican problem sa povredom pa da se cijeni da nije pouzdan.

 

Peiners. Nije li ustvari on sansa za Zagorca. I on igra neprepoznatljivo, ali nije li on u formi atipicna opcija da izmisli poene kada zakuje napad. Ja sam ga takvog zapamtio u letonskoj reprezentaciji. Ali moraju da mu se stvore preduslovi, ekipa mora biti opasna u sutu i onda njegova brzina moze doci do izrazaja.

 

Volden me isto pozitivno iznenadjuje, cijenio sam da je veci divljak, a on igra svedeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dzep said:

 

pošto se baviš time čime se baviš, da li ovo treba da shvatimo kao glasinu ili samo kao tvoju procenu? vrv ti više znaš od nas, pa rekoh da pitam

 

ja ne verujem da će trinki nešto mnogo menjati tokom sezone, čak mislim da to nam je što nam je (ukoliko ne bude nekih povreda ili neke ekstremno dobre prilike)


odličan komentar. na ovom forumu ja isključivo nastupam kao navijač KKCZ i neko ko prati košarku, i odgovara na komentare oko mog javnog rada, tako da ovo što sam rekao je samo moja prosta procena. ne želim da iko misli da iza mojih reči stoji nešto što sam načuo u čaršiji ili od kolega, i generalno, kao neko ko ima podcast u koji dolaze košarkaški radnici, ne bi u krajnjoj liniji bilo ni korektno da ja sad objavljujem takve stvari.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:


odličan komentar. na ovom forumu ja isključivo nastupam kao navijač KKCZ i neko ko prati košarku, i odgovara na komentare oko mog javnog rada, tako da ovo što sam rekao je samo moja prosta procena. ne želim da iko misli da iza mojih reči stoji nešto što sam načuo u čaršiji ili od kolega, i generalno, kao neko ko ima podcast u koji dolaze košarkaški radnici, ne bi u krajnjoj liniji bilo ni korektno da ja sad objavljujem takve stvari.

 

Tako sam i mislio ali je sjajno što si do kraja razjasnio. Dobri su podcasti, samo piči 😉

 

Inače, opet sam gledao utakmicu i mislim skoro pa isto - moramo da utegnemo odbranu na spoljnim igračima jedan na jedan jer kad je igramo onda smo nenadjebivi, tranzicija i puca kontra očas posla

Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2019 at 1:03 PM, Poodle Care said:

Posle 2 loše sezone pokupili smo ga kasno ispod cene i predstavlja onu klasičnu mali rizik moguća velika nagrada.

Ne treba nam Art pre januara, do tada lagano.

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=003034&seasoncode=U2018#!U2018_TS

 

Ma da bre, dečko se nije sastavio sa loptom, doduše ne znam mnogo igrača sa 14/8 prosekom u EC, ali dobrooo.

 

@simply minds Rade Filipović mu je menadžer

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...