Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

10 hours ago, Magia said:

Da se upisem na svetu temu, dogodovstinom sa puta iz Kine. Krenuo ja na Kineski zid, i taman kad sam bio blizu zicare usput sretnem bivseg nam predsednika kako hoda nizbrdo sa cigaretom u ustima, puseci je bez koriscenja ruku - odmah sam pomislio kako nije ni trebalo da imamo marketing, takav covek je marketing sam za sebe :classic_biggrin:

Popnemo se mi na Kineski zid, kad neko dvoje Kineza nose dobropoznate majice ( slika ispod). Ispricah se ja sa njima, kazu da su bili u Beogradu i da su cak dolazili na tekmu KKPa i da su bili odusevljeni.

Vece pre toga sam upoznao Argentinskog fotografa koji je radio na SP, koji mi je pricao kako je bio u Srbiji i kako mu je dobro poznata nasa skola kosarke i naravno pozitivne price o Partizanu. Pomislih, veliki smo tim, procice i ovo doba okupacije cele zemlje, ali i u ovim godinama se moramo potruditi da sto vise sacuvamo nasu dobro prepoznatljivu igru, odanost i ludilo koje nam samo KKP izaziva. :heart:

P.S. Evo ga Trinkijeri veceras u Zagrebu roka neku hranu u 11 uvece ( :18:) u restoranu "Bocca Marai" , niko ga ni prepoznao nije sem mene :krstipd4:


spacer.png

 

Awwww

Dubok naklon

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro smo juče izgledali u drugoj i trećoj četvrtini, dobili smo te dve ukupno 53-28. 

 

Pejdž bio pokretač, iako je opet počeo mlako. U prvoj četvrtini imao jednu promašenu skroz otvorenu trojku, jednu izgubljenu, dva puta ono njegovo kad izgubi dribling bez da je smislio šta će, pa ga stisne odbrambeni i ne može da se oslobodi lopte. Ali onda nastavak stvarno perfektan, 3 vezane trojke, asistencije, a posebno podatak da je imao 3-3 iz ulaza. 

 

Igranje dvojke će da učiniti verovatno najslabijim bekom u EC, a da ne pričamo o EL konkurenciji, ali deluje da je u stanju da pogođa šuteve u % u kojem ih je pogađao u drugoj polusezoni prošle godine. Već sam spominjao podatak da je od dolaska Renfroa imao tipa 43-44% za tri. Ove godine smo opasniji iznutra, imamo dosta solidnih igrača, pa bi protok lopte mogao da bude još bolji, a samim tim da bude više šuteva za njega. 

 

Ne spominje se Peiners, a mislim da je odigrao baš dobru tekmu i da ga je jedna pogođena trojka delila od odlične. 8 poena, 4 skoka, 2 asistencije, 2 blokade, drugi najbolji -/+ u ekipi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, realno *w said:

Ne spominje se Peiners, a mislim da je odigrao baš dobru tekmu i da ga je jedna pogođena trojka delila od odlične. 8 poena, 4 skoka, 2 asistencije, 2 blokade, drugi najbolji -/+ u ekipi.

 

Nekako deluje raštimovano na terenu, ali mi se sviđa, pravi "đubretar", krpi rupe, ume da izmisli poen, potrebno je da malo pohvata kretnje, ali biće on ok.

 

Ludi Birča je kralj, samo puca, ne jebe živu silu 😃

Link to comment
Share on other sites

Tomas najbolja cetvorka u ligi, ako gledamo dvosmerni učinak. Brz, skocan, žilav, snalažljiv, solidna ruka s poludistance. Definitivno EL kalibar, bilo je skepse po pitanju "uklapanja" u ekipu, ali bih rekao da mu je glava na mestu, bar ovo što vidimo na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Tomas najbolja cetvorka u ligi, ako gledamo dvosmerni učinak. Brz, skocan, žilav, snalažljiv, solidna ruka s poludistance. Definitivno EL kalibar, bilo je skepse po pitanju "uklapanja" u ekipu, ali bih rekao da mu je glava na mestu, bar ovo što vidimo na terenu.
Ujedno i najluđa, najnadopanija i naravno najskuplja
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Obi-Wan said:

Tomas najbolja cetvorka u ligi, ako gledamo dvosmerni učinak. Brz, skocan, žilav, snalažljiv, solidna ruka s poludistance. Definitivno EL kalibar, bilo je skepse po pitanju "uklapanja" u ekipu, ali bih rekao da mu je glava na mestu, bar ovo što vidimo na terenu.

A ja kad rekoh da bi ga menjao za Brauna cuh podsmehe u pozadini😎

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

A ja kad rekoh da bi ga menjao za Brauna cuh podsmehe u pozadini😎

Ja sam ga juce gledao prvi put celu utakmicu, ne racunam klipove. Braun je ofanzivno potentniji u teoriji, videćemo da li ce vaskrsnuti nakon tolike pauze, ali overall doprinos definitivno na strani Tomasa. Zahvalan igrac, nije ni cudo sto ste (pre)platili toliko. 😛

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

A ja kad rekoh da bi ga menjao za Brauna cuh podsmehe u pozadini😎

 

1 hour ago, Obi-Wan said:

Ja sam ga juce gledao prvi put celu utakmicu, ne racunam klipove. Braun je ofanzivno potentniji u teoriji, videćemo da li ce vaskrsnuti nakon tolike pauze, ali overall doprinos definitivno na strani Tomasa. Zahvalan igrac, nije ni cudo sto ste (pre)platili toliko. 😛

Imate na Areni 2  reprizu sinocnje utakmice - cisto radi informacije.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Beonegro said:

Ako Pecarski nastavi sa ovakvim partijama treba očekivati da značajno obogatim vokabular zbog kog sam nedavno bio banovan, a u čast gospodina Trinchierija.

Decko je veliki talenat, samo treba strpljenja sa njim, a kod vas (citaj:Trinkijerija), toga nema. U tome ste gori i od nas, mi evo trpimo Borisu vec cetvrtu sezonu, i jos se nadamo da je upravo ova ta😎Zabar hoce instant rezultate a ne da se bakce sa malo musicavim talentima

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno moralo je biti strpljenja za njega...Trinkijeva partizanstina spika ne pali jer partizanstina podrazumijeva i  čekanje mladog igrača makar mu se često kakilo ili ga za vrat morao hvatati. Mi smo davali povjerenje mladom treneru Željku Obradoviću da ne možemo mladom momku očigledno talentovanom. Ne ide to tako i ne valja nam rabota.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aman ljudi, i pored njegove neradne etike momku je receno da moze da ostane i da ceka sansu. On to nije hteo.
Jedino sto je moglo ranije da se uradi je da mu se definise pozicija. Po meni je to definitivno petica. On je prespor za cetvorku. A trenutno je slabasan i za cetvorku. Trebalo je da se malo "uradi" i da mnogo vezba igru ledjima. Osecaj za skok ima.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...