Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Moze biti, mada mislim da je to nebuloza.

 

Na severu postoje servisi koji npr obuhvataju vise fudbalskih liga tipa Ligu Samp, Prem ligu, Bundesligu, itd. Poskupi su ali postoje. Istina nisu deo kablovskih operatera ali ko hoce moze da gleda sve.

 

U Srbiji mozes da dubis na glavi, ali ako nisi na telekomu nema trika da gledas Arenu.

Link to comment
Share on other sites

Moze biti, mada mislim da je to nebuloza.
 
Na severu postoje servisi koji npr obuhvataju vise fudbalskih liga tipa Ligu Samp, Prem ligu, Bundesligu, itd. Poskupi su ali postoje. Istina nisu deo kablovskih operatera ali ko hoce moze da gleda sve.
 
U Srbiji mozes da dubis na glavi, ali ako nisi na telekomu nema trika da gledas Arenu.
Ima, itekako, lokalni (manje sredine) kds operateri lagano puštaju arenu 1 i sk 1,2 u okviru osnovnog paketa. Za simboličnu doplatu ceo paket
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

ako sk nece prenositi zvezdu, koji ce mi qrtaz onda sk.. a plus sve i da hoci da placam taj harac za novu s ili kako vec, ne bi mogao, posto ga vamo ni nema kod ovih mojih sklj distributera.. i kome onda ja da saopstim sa mamama?:default_coffee:

EON platformu možeš gledati i online, na bilo kom internetu.

 

https://sr.eon.tv/paketi#tab-pay-2/

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Luchifer89 said:
25 minutes ago, Isiah said:
Moze biti, mada mislim da je to nebuloza.
 
Na severu postoje servisi koji npr obuhvataju vise fudbalskih liga tipa Ligu Samp, Prem ligu, Bundesligu, itd. Poskupi su ali postoje. Istina nisu deo kablovskih operatera ali ko hoce moze da gleda sve.
 
U Srbiji mozes da dubis na glavi, ali ako nisi na telekomu nema trika da gledas Arenu.

Ima, itekako, lokalni (manje sredine) kds operateri lagano puštaju arenu 1 i sk 1,2 u okviru osnovnog paketa. Za simboličnu doplatu ceo paket

Normalno, SBB je gotovo sa svim operaterima dogovorio saradnju, jedino sa govnima iz Telekoma, koji nisu hteli da daju Arenu, nisu mogli. I to samo kod nas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Isiah said:

U Srbiji mozes da dubis na glavi, ali ako nisi na telekomu nema trika da gledas Arenu.

EON uredjaji koje SBB koristi rade na Android operativnom sistemu, shto ce reci da je potrebno samo otici na Google play store, prijaviti se svojim Google nalogom i skinuti neku od aplikacija za gledanje live tv-a koje imaju Arenu.. KODI, npr.. Kod mene sve radi bez problema.. Ovo naravno vazi za korisnike SBB-a, koji imaju EON uredjaj.. 

Link to comment
Share on other sites

Пошто видим да се прича о томе, да питам - инсталирах и Коди и Орион ТВ на Андроиду, али ниједан ми не пусти Нову С. Има ли неко решења, да бар на телефону гледам утакмице? Иначе, имам Супернову са 6 СК-а и 5 Арена.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Сандро Ђентиле said:

Пошто видим да се прича о томе, да питам - инсталирах и Коди и Орион ТВ на Андроиду, али ниједан ми не пусти Нову С. Има ли неко решења, да бар на телефону гледам утакмице? Иначе, имам Супернову са 6 СК-а и 5 Арена.

Orion TV nije ni imao Novu - backup IP.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gandalff said:

EON uredjaji koje SBB koristi rade na Android operativnom sistemu, shto ce reci da je potrebno samo otici na Google play store, prijaviti se svojim Google nalogom i skinuti neku od aplikacija za gledanje live tv-a koje imaju Arenu.. KODI, npr.. Kod mene sve radi bez problema.. Ovo naravno vazi za korisnike SBB-a, koji imaju EON uredjaj.. 

Nekoliko puta citam i jos mi nije jasno.

 

Jel mozes molim te da pojasnis potrebne korake da se gleda Arena kako sugerises?

 

I da li postoji slicna aplikacija za iPhone?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Isiah said:

Nekoliko puta citam i jos mi nije jasno.

 

Jel mozes molim te da pojasnis potrebne korake da se gleda Arena kako sugerises?

 

I da li postoji slicna aplikacija za iPhone?

 

Skineš aplikaciju Kodi, ako imaš EON, samo odeš u prodavnicu i skineš, i pratiš uputstva sa klipa. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Green23 said:

Skineš aplikaciju Kodi, ako imaš EON, samo odeš u prodavnicu i skineš, i pratiš uputstva sa klipa. 

Nisam hteo da gushim temu vishe, Isiah je dobio na pm (nadam se) sve shto je potrebno.. 

Josh samo ovo i prekidam.. 

Ukoliko i nemate EON uredjaj, za par hiljada dinara kupite Android box uredjaj (jednokratno ulaganje) i na njemu mozete instalirati KODI ili neku od aplikacija.. 

Izvinjavam se za off..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U mojem naselju čak i ne možeš tehnički da se priključiš na SBB pošto su se oni i bivši Kopernikus, sada Supernova, podelili po gradu i svako ima svoja naselja. To se promenilo sa mogućnošću da se uzme Eon van SBB mreže, tj. da se signal dobija preko interneta. A Supernova je govno u svakom pogledu, bar ovde kod mene, tako da sam to otkačio čim mi je istekao ugovor.

 

Tako da ja sada imam Eon preko Telekomovog interneta. Slatki mali prc za Telekom. Plus IPTV koji sam već imao u okviru box paketa.

 

Sve sam ih zajebo, hehe, plaćajući i SBB Eon i  MTS IPTV. :classic_dry:

 

Jeste najskuplja varijanta, ali svaki put kad sam van kuće pa jurim strimove i gledam kako se koče i pucaju setim se da je to mala cena da k'o čovek gledam utakmicu na tv-u.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je kliksport bio ok rešenje. Razmišljao sam o nekoj dodatnoj iptv kombinaciji, ali LŠ ne gledam, a KKP u ABA u lajvu uspem da pogledam 2-3 tekme mesečno, plus to često bude u kafiću kod druga koji ima iptv. Sa 100-150 din mesečno rešen problem.

 

ps. da ne napominjem plaćanje sa službenom karticom

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...