Jump to content

Tržište vozača


alpiner

Recommended Posts

17 minutes ago, Tiha said:

Svarcman ostaje u F2 i naredne sezone?

 

Najverovatnije, da. On je jos prosle godine obezbedio superlicencu za F1 ali osim ako nekim cudom upadne u Mercedes umesto Hamiltona ili RBR umesto Albona (a ni za jedno od ova dva mesta nije prvi kandidat s obzirom da su tu jos i Perez i Hulk) za njega nema tamo mesta. Greota jer po meni je bolji i od Latifija i od Mazepina.

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko objasniti status Rasela. Da li je i dalje u Vilijams timu ili ne.

Decko je fantastican i steta je da nije u boljem timu. Izgleda te njihove masine su inferiorne tako da je jako tesko postiici neki bolji rezultat.

Smijesno je da vozi za Vilijams za $170,000 godisnje, dok Latifi, za koga ja cak i pomalo navijam, jer je Kanadjin, ima ugovor od $500,000. 

Imao sam neku priliku da upoznam njegovog oca, koji je izgradio imperiju, ali sinovi izgleda nisu zainteresovani da preuzmu biznis, pa se ovako zajebavaju.

Opet Nikolas se ipak vrti u krug sa ostalim, tako da prespostavljam da ce da nastavi jos par godina i onda ce da odustane sam.

 

Link to comment
Share on other sites

Rasel je i dalje u Vilijamsu, ima ugovor s njima za 2021. Moguce da ce menjati Hamiltona i u Abu Dabiju ako ovaj ne dobije zeleno svetlo da se oporavio od korone, ali i dalje bi u Mercedesu bio samo na pozajmici. Vilijams je tu sigurno bio dobar i za nekakve pare od Mercedesa.

E sad, ako nekim cudom Hamilton ne produzi ugovor u Mercedesu (sto je malo verovatno) onda je svasta moguce, pa i to da Mercedes otkupi Raselov ugovor od Vilijamsa. Sto se tice Latifija, on vise novca placa Vilijamsu nego sto dobija od njih. Tipican vozac-placenik kome sponzori (ili u ovom slucaju familija) kupuju mesto u bolidu jer samim svojim talentom ne zasluzuju da budu tu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A hebiga, sta to nekog zabole sto je pipa? Kao prvo to nema veze sa F1. Njegova stvar. Kaci po soc mrezama opet njegova stvar. Kao trece, oglasila se devojka, ona je to i okacila i njoj je bilo to ok. Sta ima mi da se pravimo pametni i cistunci. Poceli su vec da preteruju. Kome se ne svidja, nemoj da gleda. 

 

Decko ima mnogo drugih problema u glavi (kako jos uvek vozi posto je Ilota udario pesnicom mi i dalje nije jasno), za to ga treba gaziti ali za ovo.....smesno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Narod je nasao za pravo da moralise i pametuje o svemu. Ide mi idavno na onu stvar ovakvo uzimanje na zub javnih licnosti. Sve hebeni cistunci i sveci pa se zgrazavaju na takve i slicne stvari. Svet je postao izopaceno mesto. Moras se oravdati i sto si otisao u wc da kenjas a da nisi trazio dozvolu od sirokih narodnuh masa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg to jeste tako ali svi znaju pravila igre, ako imas vise od 2 grama mozga znaces sa koje strane ti je hleb namazan i pazices sta radis (makar javno). Cinjenica da se pojedinci istrcavaju s ovakvim ispadima samo dokazuje da nisu bas najostriji noz u fijoci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dzoni_m said:

Da samo sto je ovo cool npr.

 

Svidjalo se to nama ili ne, vremena se menjaju. Ne uvek na bolje ali fakat da ono sto je nekada bilo simpaticno publici i sponzorima sada vise nije i svaki sportista mora biti svestan mogucih posledica za svoje postupke. Jebiga ne dopada se ni meni ovo novo puritanstvo ali u principu ako si javna licnost kojoj zaposlenje i prihodi zavise od dobre volje javnog mnenja imas dva izbora - ili da igras kao sto oni sviraju (i budes jos jedan od korporativnih lutkova bez sopstvene licnosti dok mlatis silnu lovu) ili da te boli patka (i da budes izopsten i udaljen - sto je takodje sasvim validan izbor). Ali ne mozes da se pravis da pravila igre za tebe ne vaze i da ocekujes da tvoji postupci nece imati posledice, dobices po pixci dok si rek'o seksualno uznemiravanje. U principu jebe se meni da li je Mazepin pipkao nekakvu sponzorusu u kolima dok se ona kao brani i ne da* ili nije, ali cinjenica da je to turio na svoj profil govori da nije bas najbistriji i da veruje da mu je dozvoljeno ono sto drugima nije.

*) Primetiti ovde i razliku izmedju Hamiltonove fotke sa tadasnjom curom, frka nije oko toga sto bozemoj oni imaju devojke sa kojima upraznjavaju nocnu gimnastiku nego saglasnost tj. percepirani nedostatak iste u Mazepinovom slucaju. I ne, nema veze sa pasosem, mada verovatno zaista moras biti razmazeni potomak nekakvog postkomunistickog istocnoevropskog tajkuna da bi bio toliki komad budale da sebe dovedes u situaciju kao Mazepin, jer cak i zapadnjacki tajkunski isprdci iako su debili u vecini slucajeva nisu bas ovoliko glupi.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Borko said:

Da je okaceno kako Mazepin nekom pusi *urac, bio bi univerzalno slavljen i hvaljen

 

Jbg Dzejms Hincklif se prosle godine slikao ovako:

39qcfl.jpg

 

...pa su ga sponzori zbog toga najurili iz tima i ove sezone je vise radio kao komentator tokom trka nego sto je vozio.

 

Tako da verujem da bi bilo nekakvih posledica za svakoga pa makar pusio i koznu cigaru (iako bi to bilo moderno medju odredjenim segmentom SJW populacije, u svakom slucaju popularnije nego nasilno drpanje zenskinja).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Radoye said:

.......... svakom slucaju popularnije nego nasilno drpanje zenskinja).

 

Hteo si reci moguceg nasilnog? Ne sumnjam da ce 2-3-4-5 advokata balavca i tate mu objasniti svima sitnu ali bitnu razliku a zbog kojeg ce svi moci odprilike jos vise da ga mrze ili prsto receno da ga povuku za onu stvar. 

 

I relano, decko je dobio ono sto je hteo. Spotlight a jos nije ni krenulo u odnosu na mnogo popularnijeg timskog kolegu, tamon zonu za "mrze me zbog pasosa". A realno TAKO IZGLEDA. 

 

A situacija je mnogo ozbiljnija. Momak je udario pesnicom takmicara jer mu je smetao na stazi po njegovom misljenju. Podrzavao je ekipu koja je javno upucivala pretnje i govor mrznje vozacima iz Azije. To je problem. Za to je trebalo trajno biti izbacen iz takmicenja zauvek.

 

To sto je pravio zurku isti dan kada se desila industrijska nesreca u rudniku firme njegovog oca (ta firma je i sponzor) je takodje njegova licna stvar i pokazuje koji je balvan ali nema veze sa autosportom i ne treba mu po tome suditi. 

 

Za ovo pipanje i zurku, ispada da ga mrze zato sto se ne uklapa u profil. Nije ovo izbor za coveka godine.

 

Ovo drugo navedeno je OGROMAN problem sta radi na stazi i kako se ponasa prema TAKMICARIMA. To je za sankciju. Po meni jako bitna razlika

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DASUBO said:

Tačno tako, zabole me kakav je van staze. Bitno je šta pokazuje na stazi i da li se svojim ponašanjem uklapa u ono što F1 jeste.

Videćemo sledeće godine na koju stranu će priča otići.

 

Ko sto rekoh i mene zabole sta mamlaz radi u svoje privatno vreme ali jbg ne moze ovoliki komad budale da na stazi pokazuje sportsko & fer ponasanje, uostalom imali smo prilike do sada to i da vidimo.

 

Bio pre koju godinu u F2 Santino Feruci i pravio slicne pizdarije ali su ga govnjivom motkom najurili, jbg cale nije dovoljno bogat. Vozio 2 godine Indi i bio torpedo na stazi, dogodine ce u Naskar. Svaka krpa nadje zakrpu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace Mazepin bio najavljen za test maldih vozaca za Mercedes, no umesto njega testirace Stofel Fandorn i Nik de Fris. Navodno odluka nema veze sa njegovim aktivnostina na drustvenim mrezama a ni sa kaznom koju je zaradio na finalu F2 sezone. Ili mozda i ima veze. Uglavnom, nece testirati za Mercedes ovom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Radoye said:

Inace Mazepin bio najavljen za test maldih vozaca za Mercedes, no umesto njega testirace Stofel Fandorn i Nik de Fris. Navodno odluka nema veze sa njegovim aktivnostina na drustvenim mrezama a ni sa kaznom koju je zaradio na finalu F2 sezone. Ili mozda i ima veze. Uglavnom, nece testirati za Mercedes ovom prilikom.


Možda ima veze što je potpisao za Ferarijeu B-ekipu. Taj test će biti u stvari priprema automobila za 2021. godinu, nema veze sa “Young drivers”. Zato će voziti veterani Alonso, Kubica i Buemi između ostalih. Meklaren je odustao jer nema smisla testirati sa Renault motorom kada će sledeće godite terati Mercedesov, a Racing Point (novi Aston Martin) će dobiti W11 ili već neku varijantu njega. Takođe ih nema na testu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...