Jump to content

Kucni ljubimci


Wingwalker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gunjdj i kletva na sve koji kastriraju ljubimce!

 

YFBq6nP.jpg

 

LM, ja sam Ilija, nasao me Kronosov sin ispod kola jednog hladnog januarskog dana i  uneo u kucu da se ogrejem

Bio sam tek stenence surovo odbaceno u svet.

U pocetku, mislili su da sam zensko i prozvali su me Eli, dok me nije deka pogledao i rekao: Pizda vam  materina - ovo je Ilija, kakva crna Eli.

Sada imam 25 Kg i deda Kronos me hrani svim i svacim i tepa mi Svinjce

Edited by Kronostime
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Gunjdj i kletva na sve koji kastriraju ljubimce!
 
YFBq6nP.jpg
 
LM, ja sam Ilija, nasao me Kronosov sin ispod kola jednog hladnog januarskog dana i  uneo u kucu da se ogrejem
Bio sam tek stenence surovo odbaceno u svet.
U pocetku, mislili su da sam zensko i prozvali su me Eli, dok me nije deka pogledao i rekao: Pizda vam  materina - ovo je Ilija, kakva crna Eli.
Sada imam 25 Kg i deda Kronos me hrani svim i svacim i tepa mi Svinjce
Taj pas je upropašćen još kao štene. Mi smo ga uzeli kad je imao više od dve godine od skinheada koji ga je držao u dvorištu na čeličnoj sajli i hranio sirovim kokošijim vratovima. 4x smo ga kupali šamponom dok mu se nije pojavila prava boja. Kad smo ga doveli medju ljude i pse, napadao je sve pse veće od sebe, što veći pas to je besnije napadao. Plaćali smo i vakcine ljudima po kraju, brnjicu ne podnosi, a i oblik glave i njuške je takav da skoro ne možeš za njega ništa da nadješ. Shiba je i kad odrasta normalno vrlo komplikovan pas, a pogotovo kad je totalno asocijalan. Kastracija je šansa da se smiri i postane malo normalniji, uz dijetu i trening. Lik koji ga vodi na slici je policijski psovod (tako se valjda kaže) i veleuspešan trener pasa, biće kod njega 6-8 nedelja.

Inače bi verovatno morao da bude uspavan sa 8-9 godina zbog nekontrolisane agresivnosti.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alberto.ascari said:

Taj pas je upropašćen još kao štene. Mi smo ga uzeli kad je imao više od dve godine od skinheada koji ga je držao u dvorištu na čeličnoj sajli i hranio sirovim kokošijim vratovima. 4x smo ga kupali šamponom dok mu se nije pojavila prava boja. Kad smo ga doveli medju ljude i pse, napadao je sve pse veće od sebe, što veći pas to je besnije napadao. Plaćali smo i vakcine ljudima po kraju, brnjicu ne podnosi, a i oblik glave i njuške je takav da skoro ne možeš za njega ništa da nadješ. Shiba je i kad odrasta normalno vrlo komplikovan pas, a pogotovo kad je totalno asocijalan. Kastracija je šansa da se smiri i postane malo normalniji, uz dijetu i trening. Lik koji ga vodi na slici je policijski psovod (tako se valjda kaže) i veleuspešan trener pasa, biće kod njega 6-8 nedelja.

Inače bi verovatno morao da bude uspavan sa 8-9 godina zbog nekontrolisane agresivnosti.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

I ti ga kastriras na sve to?

Gde ce ti dusa, crni Alberto?

 

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2020 at 10:31 PM, alberto.ascari said:

...ae96d6d75e734418cb29fb71ff09d00e.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

Razumem sta pokusavate i podrzavam vasu odluku,  divno je sto niste odustali od ovog lepog psa. Radila sam sa zlostavljanim mackama, ne veruju nikome jer sve sto znaju je bol, strah. patnja. Ipak, umeju da prepoznaju iskrenu brigu i ljubav i da je uzvrate stostruko. Srecno....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Razumem sta pokusavate i podrzavam vasu odluku,  divno je sto niste odustali od ovog lepog psa. Radila sam sa zlostavljanim mackama, ne veruju nikome jer sve sto znaju je bol, strah. patnja. Ipak, umeju da prepoznaju iskrenu brigu i ljubav i da je uzvrate stostruko. Srecno....
Hvala. Tek posle prve godine kod nas je došao sam da se pomazi. Od kada ima dijetu - specijalne granule RC Vet Diet Calm, negde od februara, još malko je bolji. Kastraciju mi je preporučio ekspert, stručnjak koji radi sa službenim psima i ima x medalja za obuku. Ja nisam expert za sve, razumem se dobro u ono od čega živim, za ostalo pitam stručnjake.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, alberto.ascari said:

Mali pas. Obično ne voli auto, ali danas je uživao u vožnji. Za razliku od Rya, koji mi je jednom u garaži skočio na zatvorena peta vrata od auta. emoji16.png

3eb6dcad468fe13df4c29a456907a2c2.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

HAHA

Hoce da ti kaze, najzad si naucio da vozis, sad sam siguran.

😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...