Jump to content

Kucni ljubimci


Wingwalker

Recommended Posts

1 hour ago, uncletima said:

Zarad price, recimo, da ih je bilo 12, on je, svakako bio 13. prase.

"Nemoj, haskija da uzimas - nikako -  oni su deo copora, ima celu, i svaku, noc  da ti zavija...Trebace mu, 5 i po godina, da se navikne na :61:

 

Da!

qQ5W8XF.jpg

 

 

Ne mogu ovde mnogo da kazem, posto haskija nikada nisam imao. Engleski Mastif mi je dok je bila stene, pojela trpezarisku garnituru, sve stolice i noge od stola, za jednu noc. Ova Francuskinja je glavom razvalila vrata, kao u filmu. Jednostavno, koju god rasu izaberes, postoji nesto. Sa haskijem je problem sto ne smes u svoju sobu da ga navikavas, posto ona postaje njegova. :)

Lepi su kao slika, ali nisu za toplija podrucja, ne mogu da se ohlade. :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mrd said:

ali nisu za toplija podrucja, ne mogu da se ohlade. :)


Uzeo sam ga, pre nego sto je boks bio gotov (koji iskljucivo sluzi, da ga zatvorim dok isterujem automobil, ili kad leti svrati neko na ladno pivo, a plasi se pasa, inace je slobodan da landara po pogolemom dvoristu), tako da sam jednu noc morao da ga vezem za sto na verandi, na kojoj je bio postavljen linoleum. Od istog je napravio froncle, koliko god mu je povodac dozvoljavao... :classic_biggrin:

Ne trpi nikako, intrudere, po dvoristu. Sve one zivotinje sto sam skoro nabrojao nije bila sala. Ljude obozava i kada nekog dugo nema, pa svrati, ja tu radost ne mogu da opisem

Sto se vrucine tice... desava se, leti, kad su one najvece temperature, da se kupa na suncu i ne bi se ni sklonio u hladovinu, da mu ja ne podvignem... Cudan neki pas skroz, koga ja obozavam i zivot bi mi bez istog bio bas prazan!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

 

 

 

spacer.png

 

Ovo je kad je bila poplava. Ocigledno, zbunjeni jadničak traži pomoć. Nisam ga "spasao" - podstakao sam ga da sam to uradi :classic_biggrin: Ono što sam primetio družeći se sa psima je da životinje, bar psi, oni su isto toliko svesni kao i ljudi. Potpuno su svesni. Imaju svoju licnost i karakter. Umeju da komuniciraju. Umeju da kazu sta im treba i da razumeju sta im se govori i sve, što je više nego što se može očekivati od većine ljudi :lol_2:

 

Takvi su oni :classic_biggrin:

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Milenko Puzigaca said:

...

Ono što sam primetio družeći se sa psima je da životinje, bar psi, oni su isto toliko svesni kao i ljudi.

 

Umeri to malo, nije baš tako.

 

Bio je slon, zvani "Happy" kome su oko levog oka nacrtali kao zastava, belo "X".

 

Stavili ga pred ogledalo, on je surlom stalno napipavao taj novi izgled, bio je svestan samog sebe.

 

To deca od 2 godine starosti niti psi niti mačke ne bi primetili.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Picim po blatu, jedva po asfatu, jos od Bozica (to bese ono kad se onaj radja svake godine?), 3-4 km (ko ce to da meri), tako da sam jedva docekao da Kosava produva moje rednek autostrade... 10KM (ovo je provereno), bez da je ozedneo.

sIKLvdX.jpg

PS.Ja sam se, nekako, snasao usput.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • MetalHead changed the title to Kucni ljubimci

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...