Jump to content

Kucni ljubimci


Wingwalker

Recommended Posts

On 6/15/2021 at 9:10 PM, Ciomi said:

Što ga ne pustiš da spava tu, na terasi?

zato što u boxu zaspi za par minuta a kada je na terasi...''ispoštuje'' svakog prolaznika i istera ih iz pamet kada se bez glasa došunja i zatrese kapiju...naravno u šetnji je opasan poput hrčka.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

GooGMvX.jpg

Probudi me u 3 ujutro zato sto voli da zavija kao vatrogasni kamion u prolasku, dodje, da levu, pa desnu sapu, cusne me glavom da ga pomazim i dam mu omiljenu Pedigreee koskicu....

Ilija, kurvo pseca, ici ces napolje - samo da ti sklepam boks.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2021 at 6:56 AM, Kronostime said:

GooGMvX.jpg

Probudi me u 3 ujutro zato sto voli da zavija kao vatrogasni kamion u prolasku, dodje, da levu, pa desnu sapu, cusne me glavom da ga pomazim i dam mu omiljenu Pedigreee koskicu....

Ilija, kurvo pseca, ici ces napolje - samo da ti sklepam boks.

Neće kad nije do sada :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ras kass said:

Bedak. Jel starija ?

oko 10ak godina, iz azila je. Macak je isto iz azila i on ima tiroide vec godinu dana mu stalno dajem apelka tecnost ujutro i uvece. Stvarno ne bih da ispadne teorija zavere, ali sve macke koje sam imao iz azila su imale problem, jedna kancer na zglobu noge pa je veterinar hteo da odsece nogu ali dok nije dosla operacija kancer se prosiro po celom telu pa je veterinar dosao i uspavao je ( eutanizovao) , onda ovaj macak ima tiroide, ovak ker ima diabet i kancer. Jedina macka koja je od kuce , kod mene se omacila, je zivela 21godinu i uginula od starosti, nikakvih problema. Jela je istu hranu kao i ove dve macke sa problemima. Ne znam zasto je to tako, da li je do stresa u tim azilima, nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 6/30/2021 at 1:55 AM, Kronostime said:

E4_vrT0XoAEFC9u?format=jpg&name=large

 

Zamolila me prijateljica da hranim macku dok je ona na odmoru. Macka teretna, nikad vecu videla nisam od tih domacih. Udjem na vrata, ona skoci i pocne da mi se mota oko nogu. Ako to dopustim, greska, jer nema vise mrdanja. Samo prst da pomerim, budem izgrebana do vrata. Na kraju sam nasla nacin, vicem na nju i onda se ona stekuje ispod kreveta i lepo sve obavim, otvorim vrata i napola izadjem, zovnem je, ona ipak dodje i pomazim i zapalim. 

 

Veoma traumaticnih nedelju dana. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...