Jump to content

Kucni ljubimci


Wingwalker

Recommended Posts

On 5/13/2020 at 8:05 PM, alberto.ascari said:

Ponovo kod kuće emoji240.png

add1e4e88895c879624cd71d189be77e.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

meni je ovaj pas fakat predivan. bas tako zamisljam psa koji bi mi pravio drustvo u planinama, ili generalno u prirodi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vjekoslav said:

e vidio sam neki dan njegovog kolegu (tj. kolegicu) u setnji, ali imala je prilicno duze noge. nekako nezgrapno duze, ko manekenka u stiklama. a sve drugo isto, cak i polozaj repa. 

 

 

Možda je to bila Akita, to su bliske pasmine, oni su veliki, preko 40kg. Ovo je Shiba inu, to je mali pas, cca 12kg.

Link to comment
Share on other sites

 
meni je ovaj pas fakat predivan. bas tako zamisljam psa koji bi mi pravio drustvo u planinama, ili generalno u prirodi.
Hvala [emoji846]

To i jeste planinski pas, negde ga zovu japanski lovac medveda. Voli zimu i sneg, ali preskače barice na trotoaru da ne pokvasi šapicu. Vodili smo ga više puta na skijanje, treba da vidiš tu radost na snegu i u snegu.

Otkako se vratio je kao nov, agresivnost je gotovo nestala.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, alberto.ascari said:

 

 

Možda je to bila Akita, to su bliske pasmine, oni su veliki, preko 40kg. Ovo je Shiba inu, to je mali pas, cca 12kg.

I ovaj repic je karakteristican za japanske rase. 🙂

Akita je bas ris. 🙂

Link to comment
Share on other sites

@alberto.ascari Predivan je pas. :heart:  Verujem da si dobio sve potrebne informacije posle kastracije- dijeta i ostalo.. 

 

Kada sam sterilisala moju mačku rečeno mi je da sam joj produžila život.

 

Pored sterilizacije i svih vakcina mačke, a verujem i psi, mogu dugo i srećno da žive..i definitivno su manje agresivni ( to znam jer dobro poznajem moju mačku )...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mama se sakrila ispod jedne supe i rodila nas. Nazalost pre par dana mama je preminula, a ovaj dobri covek nas je privremeno smestio kod sebe dok ne nadjemo dom.

 

Bilo bi lepo da nas neko udomi, pa da mi usrecimo nju/njega koliko i ona/on nas. Za Beograd i sire, moze i moj prevoz.   

 

IMG-20200526-174629-Copy.jpg

Edited by ras kass
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vuka, inace, ulicama ne setam, jer se uvek nadje neki *praziluk, da brani jebanu banderu. Obicno su u paru, kvarni zubi, ali: Ima da ih pokazu, 

 

Ovaj moj blenta, dusa od vlasnika, ponudi friendship: Mozete da visiti with me, timO, won't mind.. 

 

Kao da su shvatili, ko ce ga znati sta, keze one kvarnjake opasnije... till wolf said: "Fuck you 2!"

 

*Praziluk = nit pacov, nit veverica - a jos manje pas.

Link to comment
Share on other sites

Jutros mi braca Srbi iz sporedne ulice na dnu moje kotline, od miloste zvane Metohija - posto su svi odatle, udarise psa kolima dok je isao da obavi svoje fizioloske potrebe.

Inace se svadjam sa njima zato sto bahato jure uzbrdo i smatraju da svi treba da im se sklanjaju.

Psic je zadobio ozbiljne kontuzije i trenutno ga nadgledam neprestano.

Kad mu bude bolje, nadam se, odoh da ih podsetim na krvnu osvetu - nece na ovome da ostane.

:furious:

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Kronostime said:

Jutros mi braca Srbi iz sporedne ulice na dnu moje kotline, od miloste zvane Metohija - posto su svi odatle, udarise psa kolima dok je isao da obavi svoje fizioloske potrebe.

Inace se svadjam sa njima zato sto bahato jure uzbrdo i smatraju da svi treba da im se sklanjaju.

Psic je zadobio ozbiljne kontuzije i trenutno ga nadgledam neprestano.

Kad mu bude bolje, nadam se, odoh da ih podsetim na krvnu osvetu - nece na ovome da ostane.

:furious:

 

Samo napred!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kronostime said:

Jutros mi braca Srbi iz sporedne ulice na dnu moje kotline, od miloste zvane Metohija - posto su svi odatle, udarise psa kolima dok je isao da obavi svoje fizioloske potrebe.

Inace se svadjam sa njima zato sto bahato jure uzbrdo i smatraju da svi treba da im se sklanjaju.

Psic je zadobio ozbiljne kontuzije i trenutno ga nadgledam neprestano.

Kad mu bude bolje, nadam se, odoh da ih podsetim na krvnu osvetu - nece na ovome da ostane.

:furious:

Kronose, ja bih psa odnela veterinaru, za slucaj da ima unutrasnje krvarenje ili napuknuce neke kosti...racun odnesite pociniocima i trazite nadoknadu. Osveta nece vratiti zdravlje vasem ljubimcu a rizikujete da oni nastave lanac osveta...sta ce vam to? Drzimo palceve da kucov sto pre ozdravi...

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pletilja said:

Kronose, ja bih psa odnela veterinaru, za slucaj da ima unutrasnje krvarenje ili napuknuce neke kosti...racun odnesite pociniocima i trazite nadoknadu. Osveta nece vratiti zdravlje vasem ljubimcu a rizikujete da oni nastave lanac osveta...sta ce vam to? Drzimo palceve da kucova sto pre ozdravi...

Odnet je odmah kod svog veterinara gde mu je ustanovljena naprsla karlica i nagnjecena rebra, zbog kojih mu se nakupila voda u plucima.

Dobio je odmah sredstvo za smirenje (onakav kez nisam video ni kod osnovaca kad prvi put zamotaju travu) i koktel lekova.

Sutra ide na kontrolu.

Sto se tice osvete: ko mi dirne clana domacinstva - dugo ce se kajati. Ako ne mogu da shvate da uzana ulica pod nagibom od nekih 40 stepeni nije pista na kojoj mogu da testiraju brzinu - onda ce dobiti ozbiljnu stetu na kolima koja toliko vole.

Bahata stoka samo to razume - batinu!

Link to comment
Share on other sites

On 6/18/2020 at 7:22 PM, Kronostime said:

Odnet je odmah kod svog veterinara gde mu je ustanovljena naprsla karlica i nagnjecena rebra, zbog kojih mu se nakupila voda u plucima.

Dobio je odmah sredstvo za smirenje (onakav kez nisam video ni kod osnovaca kad prvi put zamotaju travu) i koktel lekova.

Sutra ide na kontrolu.

 

Kako je kucov?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...