Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

59 minutes ago, Green23 said:

Šta fali Zagorac karijeri? Misliš da će Mišković doći do dvogodišnjeg NBA ugovora? 

 

Koliko je zvanicnih utakmica odigrao Zagorac u NBA?

Da nekoga prevari uspece sigurno, jer ima ogroman kredit zbog Jokica, ali od NBA karijere nema nista. Isto kao i kod Zagorca.

 

https://stats.nba.com/player/1627825/career/

 

krompir, krompir, krompiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir

 

Ali aj ovako, da pojasnim, korektnosti radi. Igranje u Partizanu je odlicna karijera, ali koliko su coveka duvali da je MJ licno, ovo je nista. Na to sam milio kad sam rekao Rade Zagorac karijera.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Citiras coveka koji poredi Miskovica i Simanica a onda kazes kako Simonovic i Simanic nisu ni izbliza slicni igraci.

Moras malo vise da obratis paznju sta drugi pisu. Nisam video da je iko poredio Simanica i Simonovica... 

Da, imas pravo. Greska je onda jos veca. Miskovic je igrac koji moze da igra 3-4, vise ga vidim na trojci a moze da brani sve sem petice,nesto tanje mozda jedinicu ali moze da preuzme.. Onda mnogo bolje vodi loptu, moze da igra jedan na jedan i da probije do kosa. Moze da povuce kontru i mnogo bolje vidi teren od Simanica. Cak je i u odbrani mnogo aktivniji , posebno u odbrani prostora i brzo povuce kontru. Simanic ima bukvalno samo bolji sut. Nikakve slicnosti nema izmedju njih dvojice. 

 

Ucinilo mi se sa Simonovicem, boze moj. Bukvalno Miskovic ima tek 21godinu i vidim ga na trojci, stvarno dobro vodi loptu za tu visinu i zna da igra licem prema kosu,moze da stane i sutira ili da ide na ulaz.

 

Simaniceva prednost je ta sto vec 5g igra EL, daj Miskovicu dve sezone bar po 10-15minuta i onda cemo videti tu razliku. Naravno da treba puno rada sa njim i da ide na mesto 3/4 a ne 4/3.

 

Simonovic je vec bolji igrac od Simanica

Edited by Pavaroti
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gudura said:

Fersu on the road again😝

Najavljuje JJ O'Brien-a iz Monaka.

Logicno, SF nam je bas deficitarna pozicija🤣

 

On 6/7/2020 at 10:34 AM, Predragdjape said:

J.J. O'Brien iz Monaka. Kakav je?

 

 

Fersu provaljen konacno.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pavaroti said:

Da, imas pravo. Greska je onda jos veca. Miskovic je igrac koji moze da igra 3-4, vise ga vidim na trojci a moze da brani sve sem petice,nesto tanje mozda jedinicu ali moze da preuzme.. Onda mnogo bolje vodi loptu, moze da igra jedan na jedan i da probije do kosa. Moze da povuce kontru i mnogo bolje vidi teren od Simanica. Cak je i u odbrani mnogo aktivniji , posebno u odbrani prostora i brzo povuce kontru. Simanic ima bukvalno samo bolji sut. Nikakve slicnosti nema izmedju njih dvojice. 

 

Ucinilo mi se sa Simonovicem, boze moj. Bukvalno Miskovic ima tek 21godinu i vidim ga na trojci, stvarno dobro vodi loptu za tu visinu i zna da igra licem prema kosu,moze da stane i sutira ili da ide na ulaz.

 

Simaniceva prednost je ta sto vec 5g igra EL, daj Miskovicu dve sezone bar po 10-15minuta i onda cemo videti tu razliku. Naravno da treba puno rada sa njim i da ide na mesto 3/4 a ne 4/3.

 

Simonovic je vec bolji igrac od Simanica

Brate koliko si ti puta gledao Miškovića iskreno? Ovako ga ni Misko ne dozivljava 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Koliko je zvanicnih utakmica odigrao Zagorac u NBA?

Da nekoga prevari uspece sigurno, jer ima ogroman kredit zbog Jokica, ali od NBA karijere nema nista. Isto kao i kod Zagorca.

 

https://stats.nba.com/player/1627825/career/

 

krompir, krompir, krompiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir

 

Ali aj ovako, da pojasnim, korektnosti radi. Igranje u Partizanu je odlicna karijera, ali koliko su coveka duvali da je MJ licno, ovo je nista. Na to sam milio kad sam rekao Rade Zagorac karijera.

Da li ti misliš da neko iz NBA kada vidi igrača iz Mege, u fazonu "Uuu ovaj je iz istog kluba kao Jokić, uzimaj ga"? Zagorac ima određenih kvaliteta, očigledno dovoljnih da mu je ekipa iz NBA dala dvogodišnji ugovor. Njegov problem je isključivo u glavi. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Baron23 said:

Brate koliko si ti puta gledao Miškovića iskreno? Ovako ga ni Misko ne dozivljava 😄 

Samo na U prvenstvima Evrope i ovo sto igra u Megi. Napisi kako ga ti dozivljavas 🙂 Da vidimo sta i kako. Skroz atipican igrac i upside ogroman, ne mora da znaci nista ali eto napisi ti koju slobodno.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Green23 said:

Da li ti misliš da neko iz NBA kada vidi igrača iz Mege, u fazonu "Uuu ovaj je iz istog kluba kao Jokić, uzimaj ga"? Zagorac ima određenih kvaliteta, očigledno dovoljnih da mu je ekipa iz NBA dala dvogodišnji ugovor. Njegov problem je isključivo u glavi. 

 

Ne bukvalno tako, ali sigurno imaju dobru prodju Miskovi igraci. Reputacija ipak znaci dosta u biznisu.

 

Dali su mu ugovor, verovatno neki sitan kao sto daju novajlijama za koje nisu sigurni, videli da to nije to, pustili ga da ide. Klasika.

 

Sigurno ima Zagorac kvalitete, ali ja ti upravo to i kazem, Nikola Miskovic je tu negde, taj nivo. Mozda ga ocesa NBA liga.

Link to comment
Share on other sites

Ne stoji uopste poredjenje izmedju Zagorca i Miskovica. Rade je igrao dosta ozbiljnu kosarku u toj ekipi Mege, bio prakticno lider ekipe koja je usla u finale ABA lige. Njegov nastup u prvoj utakmici 1/2 finala protiv Buducnosti je sigurno jedna od boljih individualnih partija u poslednjih 5-6 godina u regionalnoj ligi. Ubacio je oko 30 poena prakticno bez promasaja. Miskovic nikad ni blizu nije prisao takvim partijama. Klasicni potrosac lopti, koji ce da ispali standardno svojih 10-15 suteva bez ikakve odgovornosti. U ostalim segmentima igre nista ne donosi.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Docekasmo i zvanicno predstavljanje Sase, pa da mu pozelim dobrodoslicu i uz nju puno rada, pameti ali i srece jer znamo ko mu je nadredjeni. Imam odlican osecaj oko njega, ali i ocekujem puno, a novu sezonu jedva cekam vec sad.

 

Jako prijatno iznenadjenje je Karaicic kao skaut. Njega je Kokoskov uvrstio u strucni stab repke, a nekako znam i da ima odlicno misljenje o njemu.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

uzgred, sasa je miskov klijent, danas mu se i zahvaljivao, pa kada  se skautiraju i predlazu pojacanja za sledecu sezonu, mislim da prvo treba proveriti da li je igrac u odgovarajucoj agenciji 🙂 veliki povratak miska  nakon dve-tri losije godine za njega u kkcz

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imamo nove teme pa ovu zakljucavam. Daleko bila ova sezona, ne ponovila se (osim kvalifikovanjem za narednu sezonu EL, ali ajde ovaj put na terenu a ne glasanjem).

 

Generalna diskusija o narednoj sezoni:

 

 

Diskusija o prelaznom roku: 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...