Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Što se tiče Kuzmića sa njim postoji "đentlmenski" sporazum, u ekipi je do kad mi to želimo. Imali smo mogućnost da raskinemo ugovor sa njim odmah nakon nesreće, ali je postignut sporazum, on je malo snizio potraživanja i u suštini pristao da bude u Zvezdi sve dok je potreban.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Tako je, brzo se sve ovde zaboravlja, pamcenje zlatne ribice. Ovo se moze preneti i na nivo drzave.
Ja vise Covica ocima ne mogu da gledam. Treba da mu se zvizdi sto udje u halu. To govno je zbog svoje sujete sjebalo potencijalno dobru sezonu. To sto ga covid pogurao nw znaci nista, sto pre ode iz Zvezde bolje za nas. Cak j neko sns govedo da dodjee, bolje je od njega. Kada se setim koliko sam.ga podrzavao posle sukoba sa bratom sada mi dodje da sam sebi lupim samar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Helmet said:

Ja vise Covica ocima ne mogu da gledam. Treba da mu se zvizdi sto udje u halu. To govno je zbog svoje sujete sjebalo potencijalno dobru sezonu. To sto ga covid pogurao nw znaci nista, sto pre ode iz Zvezde bolje za nas. Cak j neko sns govedo da dodjee, bolje je od njega. Kada se setim koliko sam.ga podrzavao posle sukoba sa bratom sada mi dodje da sam sebi lupim samar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Ne simpatisem Covica, posebno zbog guranja te price kako nema bolje opcije od sina mu, ali sezonu je sjebao prvenstveno Milan Tomic, dovodeci sve i svasta poput siromaha koji osvoji lutriju pa ne zna sta sve hoce da kupi. I onda kad je video kakvo sranje je skrojio, put pod noge.

 

Coviceva krivica je u tome sto nije doveo ozbiljnog trenera vec penzionera umesto Tomica, ali to samo znaci da nije popravio sezonu ali nije je on zasrao, tehnicki gledano.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Helmet said:

Ja vise Covica ocima ne mogu da gledam. Treba da mu se zvizdi sto udje u halu. To govno je zbog svoje sujete sjebalo potencijalno dobru sezonu. To sto ga covid pogurao nw znaci nista, sto pre ode iz Zvezde bolje za nas. Cak j neko sns govedo da dodjee, bolje je od njega. Kada se setim koliko sam.ga podrzavao posle sukoba sa bratom sada mi dodje da sam sebi lupim samar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Dobro, ne mogu da kazem da bih voleo bilo koje sns govno jer je Covic ipak neko ko se razume u kosarku i dugo se bavi ovome, ali da mislim da vise nije koristan po nas klub kao ranije mislim. 

Nazalost i da on ode postavice nekog sns poltrona kao u Partizanu i to je tuzna istina. Ne valja ovo, ali nemamo ni dobru alternativu.

Just now, Laki John Terry said:

 

Ne simpatisem Covica, posebno zbog guranja te price kako nema bolje opcije od sina mu, ali sezonu je sjebao prvenstveno Milan Tomic, dovodeci sve i svasta poput siromaha koji osvoji lutriju pa ne zna sta sve hoce da kupi. I onda kad je video kakvo sranje je skrojio, put pod noge.

 

Coviceva krivica je u tome sto nije doveo ozbiljnog trenera vec penzionera umesto Tomica, ali to samo znaci da nije popravio sezonu ali nije je on zasrao, tehnicki gledano.

 

A Filip u timu? Nemoj mi samo reci da je to odluka trenera. Plus stvaranje podela medju navijacima na one pozeljne i nepozeljne itd..Na kraju krajeva i sam Covic je odabrao tog Tomica da vodi klub, verovao njegovim zahtevima, tako da je i to njegova odgovornost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, marejosip said:

Jesi, izvni, ne znam kako mi je to promaklo. :classic_unsure:

No i dalje nmislim da ne moze Tomic biti veci krivac od njega.

 

Ne moze, jer mu nije isti nivo odgovornosti.

 

Ali i tu ima malo, mozda filozofska, razlika. Nebojsina je odgovornost, Tomiceva je krivica.

 

Zasrali su obojica, naravno. Ali Tomic je dobio sve sto je hteo (osim pleja za kojeg je verovatno pristao da velica Fitju), i isporucio je nista. Napravio tesko sranje, zapostavio tek uzletelog Borisu zbog penzionera Brauna, onda produzio Fajea iako je (ako vec dolazi Branu) on cist visak. Onda nije znao sta sa Gistom.

 

Znaci ili on nije sastavljao tim ili ga je sastavio uzasno. U svakom slucaju trener koji dozvoli mesanje u sastav ekipe i nije za respekt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mnogo smo mi očekivali od Tomića nakon osvojene titule jer je ipak kod nas debitovao kao glavni trener.

nažalost u sklapanje tima za EL krenuo je sa stavom. ''hold my beer''...i usput sadio tikve na nečastivim.

 

I pored svih loših procena, neiskustva i kompromisa koje je napravio za ono bežanje iz kluba želim mu da se od košarke leba ne najede.

Link to comment
Share on other sites

Krivi su i Covic i Tomic. Prvi zbog nepotizma, bahatosti, sujete a narocito zbog pretnji Lakiju i one cuvene "napravite svoj klub pa birajte pleja!". Drugi sto je pristao na sve to. Nije toliko glup da ne vidi da sinak nije taj kalibar, a opet ga je forsirao. Nacin na koji je otisao mu ne zameram toliko, bar dok jednom ne saznamo (ako ikad saznamo) pravi razlog odlaska. No u svakom slucaju pederski je otici u sred sezone i bez objasnjenja!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odlican step bek nesto kao Gudura makar na klipovima. Mislim da ga odbrana zeza, solid pg skils pise u draft analizi.. ali ovo je nagadjanje turcina na osnovu one slike koju je neko ovde objavio gde je on navodno vec nas igrac.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igor028 said:

Odlican step bek nesto kao Gudura makar na klipovima. Mislim da ga odbrana zeza, solid pg skils pise u draft analizi.. ali ovo je nagadjanje turcina na osnovu one slike koju je neko ovde objavio gde je on navodno vec nas igrac.

Mislis da turcin prati ovaj forum i na osnovu toga izbacuje vest? Ne bih bas rekao..

Edit, ili povezuje sa slikom gde se moze editovati ekipa itd?

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Mislis da turcin prati ovaj forum i na osnovu toga izbacuje vest? Ne bih bas rekao..

Edit, ili povezuje sa slikom gde se moze editovati ekipa itd?

Ne naravno, to je mislim screen sa eurobasket sajta. Ukoliko je stvarno tamo pisalo da je igrac zvezde ako nije fotosop, nisam isao da proverim. Verovatno je iz necije sprdnje na tom sajtu doslo do povezivanja sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...