Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

Kad cemo moci vratiti nazad nasa stara korisnicka imena? Laki je odradio svoje, nema vise Ficka. Sad mozemo na miru da ratimo prelazni rok uz stara korisnicka imena.

 

koliko je potrajalo, meni ste svi Laki...ko će sad da vas pamti i razvrstava...

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Kraj sezone – bez košarke i u Srbiji

KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da je takmičarska sezona 2019-2020 u Košarkaškoj ligi Srbije i završnica nacionalnog šampionata otkazana, odlučeno je na proširenoj sednici Predsedništva KLS koja je održana u Beogradu u četvrtak 28.05.2020.godine.

Na glasanju klubovi su velikom većinom od 12-2 u glasovima odlučili da okončaju sezonu bez proglašenja šampiona zbog “više sile” i pandemije virusa Covid-19, vodeći računa o bezbednosti i zdravlju igrača, nakon što su to ove nedelje učinili Evroliga i regionalna ABA liga jtd.

Na sastanku je odlučeno da će Srbiju u ABA ligi, u takmičarskoj sezoni 2020-2021 prema plasmanu koji je izborio u ABA 2 ligi, predstavljati Borac iz Čačka, dok će predstavnici naše zemlje u ABA 2 ligi u narednoj sezoni biti ekipe Slobode iz Užica i Zlatibora iz Čajetine, koje su to pravo obezbedile igrajući Košarkašku Ligu Srbije.

KK Crvena zvezda mts i ovoga puta iskazuje zadovoljstvo velikim jedinstvom klubova koji su kao što je to bio slučaj tokom glasanja na Skupštini ABA lige, shvatili ozbiljnost situacije i činjenicu da igrači nisu trenirali više od dva meseca.

Ovime je takmičarska sezona 2019-2020 za KK Crvena zvezda mts i zvanično završena, a naš klub još jednom izražava žaljenje jer ona zbog objektivnih okolnosti i “više sile” nije mogla da bude završena na terenu, gde je naš klub imao velike ambicije i branio titule u dva takmičenja.

Već od danas KK Crvena zvezda okreće sa pripremama za izuzetno zahtevnu sezonu koja nas očekuje, a o svim koracima javnost će biti blagovremeno obaveštena.

KK Crvena zvezda mts

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sad kad je sve gotovo krece cirkus, i kuknjava komsiluka. 

Samo mi nije jasno sta znace natpisi "Neko na terenu a neko za zelenim stolom" kao da smo mi vukli veze i jurili da se EL prekine i da se donese ovakav ishod. Jos citam fazon, vratice vam se sve ovo kad tad, krajnje debilno. Nasa uloga u ovom ishodu EL je 0%, nit nas ko pitao nit bi imali neku ulogu da smo bilo sta rekli... 

Ali ne moze komsiluk ovo da preboli.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

 

cuj, dangubic olupina a pokojni gist moze pruziti dosta vise

 

jedini problem sa dangubicem je stanje njegovog tela, prvo ono koleno pa ledja, sto se tice njegove igre mogu da kazem da je kod nas postao sigurno top5 defanzivac na pozicijama 2 i 3 u EL, a umeo je i elitne plejmejkere da istera iz hale (setiti se samo onog terora nad Ertelom u Vrscu)

od njega nam i nisu potrebne ofanzivne rapsodije, dovoljno je da nacuka 10-ak poena iz tranzicije, ali takav igrac moze esencijalno da utice na karakter i nacin igre jedne ekipe

 

Pa o tome se i radi. O stanju njegovog tela i sto to nije taj igrac koji je hapsio plejmejkere, poentirao iz tranzicije, a bogami u poslednjoj sezoni kod nas imao i odlicne procente za tri.

Gista sam naveo jer ima ugovor sa nama i  nece biti tako lako silbovati ga. Ne kazem da nema boljih, a jeftinijih od njega, ali realnost je da on ima ugovor sa nama, ali verujem da bi radonjic recimo znao sta bi sa njim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Kad cemo moci vratiti nazad nasa stara korisnicka imena? Laki je odradio svoje, nema vise Ficka. Sad mozemo na miru da ratimo prelazni rok uz stara korisnicka imena.

sad legendo dok spavaju. vracaj ga nazad da popuni broj na treningu :lol_2:

dok se probude i skontaju vec ce da startuje cetvorogodisnji ugovor :18: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, marejosip said:

Nakon ove "pobede" i plasmana u Evroligu pukom srecom, potpuno se zaboravilo to sta je do pre par meseci gazda Cova radio sa nasim klubom, pocevsi od ubacivanja svog malog u Evroligu iako je bilo ocigledno da ne moze da igra tu, preko javnih pretnji lakiju, do toga da su svi navijaci koji su iskazivali nezadovoljstvo smatrani neprijateljima kluba, gde su se treneri i graci menjali kao na traci itd. Samim tim, vise nemam nikakvo poverenje da ce Covic pored svih lopovluka ranije raditi barem "u interesu kluba", a kako mu je Dejo stao na zulj, ne ocekujem nu da ce preci preko svoje sujete i vratiti ga nazad. Cak me ne bi cudilo  da Filip ponovo obuce nas dres.

Od takve smo sorte. Sve nam je na prodaju.

I posle nam je uvek neko drugi kriv kada ceh dodje na naplatu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Gotovo je ovo .... brljotine iz ove sezone su iza nas, imali smo srece. Ako budemo toliko i pameti imali, mozda se neki Köln i pojavi u buducnosti.

Ajmo ciganijo sto pre na omiljenu temu ... Tamburinjo otvaraj, ako Boga znas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...