Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

@Guru 

Bas mi je delovao neverovatno tih 50% open suteva, pa sam resio da danas pogledam te suteve (samo one iz ABA lige, ona ima snimke svih utakmica, dok EL nema pa nisam bio u mogucnosti). I evo rezultata. 

 

Suteve sam razvrstao u vise kategorija. 

Poeni iz kontri naseg tima:  10/12 ii ti 83%

Poeni iz utrcavanja ili katovanja kako si ti rekao: 9/12 ili ti 75%

Prodori: 5/11 ili ti 45%

Posle uhvacenog ofanzivnog skoka: 2/2 ili ti 100%

 

Sutevi za 2 poena: 

Open  sutevi: 0/2 

Sutevi pri dobroj odbrani protivnika: 0/3

Sutevi pri losoj odbrani protivnika:  0/3

 

Sutevi za 3 poena: 

Open sutevi: 7/17 ili ti 41%

Sutevi pri dobroj odbrani: 0/5 

Sutevi pri losoj odbrani: 3/7 ili ti 42%

 

Samo da naglasim, imao je dva iznudjena suta za 2poena pri odlicnoj odbrani protivnika (protiv Krke i Mornara), i po jedno promaseno utrcavanje i prodor ali uz iznudjen faul.

U stuvei pri losoj odbrani racunao sam suteve kada izlazi iz bloka, gde cuvar zastane u bloku, onda suteve gde mu cuvar kasni i podize ruku ali uglavnom na razdaljini od njega, mozda su po tvojoj statistici ti sutevi pod Open mozda su pod Guarded to ne znam. Mozda sam cak i neke suteve pogresno okarakterisao ali to je moje gledanje istih situacija. 

Kao sto si rekao u tranziciji jeste dobar to smo znali svi,i u tom katovanju je solidan. Ipak opasno bode oci cinjenica da nema pogodjenu dvojku, dugu dvojku u Aba ligi, doduse sutunuo je svega 8 puta ali dobro. 

Ponovo kazem ne znam kako stoji u EL, dok se u Super kupu i KRK nije naigrao, pogodio je 3 trojke protiv Radnickog, u mecu koji nije za neku ozbiljnu analizu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam cuo u kafani na Dorcolu da ce Sale Obradovic  biti novi trener...kaze konobar, rekao mu neki kosarkaski radnik koji tu sedi svaki dan, a njemu javio pouzdan izvor malopre😂

Ne sprdam se, ako lazu mene i ja lazem vas😎

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gudura said:

Upravo sam cuo u kafani na Dorcolu da ce Sale Obradovic  biti novi trener...kaze konobar, rekao mu neki kosarkaski radnik koji tu sedi svaki dan, a njemu javio pouzdan izvor malopre😂

Ne sprdam se, ako lazu mene i ja lazem vas😎

Vreme je Saletu da preuzme EL ekipu. Ako je visegodisnji, super! Misljenja sam, bolje Sale na vise sezona nego Radonjic na jednu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gudura said:

Upravo sam cuo u kafani na Dorcolu da ce Sale Obradovic  biti novi trener...kaze konobar, rekao mu neki kosarkaski radnik koji tu sedi svaki dan, a njemu javio pouzdan izvor malopre😂

Ne sprdam se, ako lazu mene i ja lazem vas😎

Najpouzdanije ... sa kafanom nema greške. :thumbsup: mada, za konobare ne garantujem :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Gudura said:

Upravo sam cuo u kafani na Dorcolu da ce Sale Obradovic  biti novi trener...kaze konobar, rekao mu neki kosarkaski radnik koji tu sedi svaki dan, a njemu javio pouzdan izvor malopre😂

Ne sprdam se, ako lazu mene i ja lazem vas😎

Da nije jedan od izovra Dr Kon.On ima obicaj da posecuje te kafice. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Gudura said:

Upravo sam cuo u kafani na Dorcolu da ce Sale Obradovic  biti novi trener...kaze konobar, rekao mu neki kosarkaski radnik koji tu sedi svaki dan, a njemu javio pouzdan izvor malopre😂

Ne sprdam se, ako lazu mene i ja lazem vas😎

 

Preciznije u Strahinjića bana?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Haggard said:

 

Preciznije u Strahinjića bana?

Ma jok, malo nize na donjem Dorcolu😀

Ja vec rekoh da je izvor pouzdan do moga...tako da ne obracajte previse paznju na napisano, samo sam osecao obavezu sa podelim trac sa sabracom sa foruma😆

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gudura said:

Ma jok, malo nize na donjem Dorcolu😀

Ja vec rekoh da je izvor pouzdan do moga...tako da ne obracajte previse paznju na napisano, samo sam osecao obavezu sa podelim trac sa sabracom sa foruma😆

Sve je OK, prelazni rok je ko stvoren za kafanske priče ... samo, konobari su skroz nepouzdani, oni uvek pola čuju pola ne čuju, pa na kraju ispadne svašta :classic_smile:

Možda je ipak Radonjić u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kankkunen said:

Za Lakija ... :classic_biggrin:

If Nikola Kalinic won't stay in Fenerbahçe, Crvena Zvezda would try to bring him back after 4 years. I'm told

Randy Marsh Computer GIFs | Tenor

 

jel se setio neko da pita duleta sta misli o povratku prvoj ljubavi? to bi bilo toliko carski da buh se upisao od srece.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Notsou bed...ako odistinski dumamo između Radonje i Obradovića.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Ukoliko se pojam "pragmatičnost" može primeniti na Čovića, onda jedino ta dva imena dolaze u obzir.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gudura said:

Ma jok, malo nize na donjem Dorcolu😀

Ja vec rekoh da je izvor pouzdan do moga...tako da ne obracajte previse paznju na napisano, samo sam osecao obavezu sa podelim trac sa sabracom sa foruma😆

Da nema ulica tramvajske sine 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...