Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Nema toliko mesta za igrace na 2 i 3. Trebace i neki ozbiljan igrac na toj poziciji.

Prosecnom zvezdasu daj samo domace. Manje je vazno ima li kvaliteta i da li smo pretrpani na nekoj od pozicija.

 

Edited by Leonard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja verujem da cemo imati 20%-30% jeftiniji tim. Nuzno ne mora da znaci i losiji jer mnogo zavisi od trenera.

Gazda je jutros nedvosmisleno rekao kome se ne svidja smanjenje plate, moze da ide. Tako da ocekujem da ce biti dosta aneksa za igrace koji ce ostati 😂

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Predragdjape said:

Prosecnom zvezdasu a i Radonjicu. Znamo svi da je on vise za domace igrace. Uz par stranaca. Zar ne? 😁

Za Stimca i Mitrovica sigurno. Vec ih Radonja u svojoj zamisli o brutalnoj odbrani vidi kao tandem koji ce zakljucati reket.

Daj i Tejica i Rebica, kada je bal, nek...

1 minute ago, Kankkunen said:

Eve gazde na RTS-1 ...

Bio je jutros na Prvoj.

Narednih dana ce da seta od televizije do televizije...

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Predragdjape said:

😂 A kad se Dejo vrati, pa zadrzi Lazica i Stimca, pritom vrati Dangubica, Blazica i Simonovica a mozda i Mitrovica, krece zurka kako je sve to Coviceva ideja?

Ne!! Coviceve ideje su jasno vidjene pre i posle Dejana.

 

Voli Covara na kos vise, da se przi ko nabije taj dobije, ali rezultati su bolji sa krvavim kolenima.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Leonard said:

Za Stimca i Mitrovica sigurno. Vec ih Radonja u svojoj zamisli o brutalnoj odbrani vidi kao tandem koji ce zakljucati reket.

Daj i Tejica i Rebica, kada je bal, nek...

Bio je jutros na Prvoj.

Narednih dana ce da seta od televizije do televizije...

Nikako da izgovori ono istorijsko: Hvala Vučiću. Kako misli da namakne tih 10+ miliona za EL.

Link to comment
Share on other sites

EL timovi koji su finansijski na prvih 5-6 mesta iznad nas gube najviše kresanjem budžeta jer nam se približavaju po potentnosti rostera a mi ispod ovoga i tehnički ne možemo mnogo jeftinije....a istovremeno prave još veći jaz od milijunaša koji će teško naredne potpisivati Mirotiće ali su to i dalje brutalne cifre za nosioce. Panata tu odskače kao 14 - budžet EL a sada i da smanje platu Kalatesu njima dva pleja koštaju skoro 3 miliona. Himki naravno imun na trendove ...vodenica potočara sa sprcanih 33M.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da se razilazimo sa Dobricem, a da konacno damo pravu sansu Radanovu.
Dobric je izuzetno potcenjen igrac. Njega i Davidovca bih prve ostavio. Lazica treba najuriti. Ja bih ostavio i Perperoglua, kao neku opciju za manji broj utakmica, sa nekom redukovanom minutazom mislim da bi isporucio nesto. Takvog igraca bih uvek zeleo u timu. Od centarske linije, zadrzao bih Kizmica i Kuridzu, Gist bi bio je mislim drug igrac kod Radonje, ovo ostalo da se ne ljubimo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Helmet said:

Dobric je izuzetno potcenjen igrac. Njega i Davidovca bih prve ostavio. Lazica treba najuriti. Ja bih ostavio i Perperoglua, kao neku opciju za manji broj utakmica, sa nekom redukovanom minutazom mislim da bi isporucio nesto. Takvog igraca bih uvek zeleo u timu. Od centarske linije, zadrzao bih Kizmica i Kuridzu, Gist bi bio je mislim drug igrac kod Radonje, ovo ostalo da se ne ljubimo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Po cemu je to Dobric potcenjen igrac? Ja smem da se opkladim sad da on nikad nece imati bilo kakvu bitnu ulogu u ekipi koja je makar za 1% bolja od Zvezde. 

Nije od krs od igraca, ali isto tako nije ni potcenjen kao sto ti tvrdis, a nisi jedini dosta ljudi to kaze, a takva slika se stvara nakon sto Dobric konacno odigra neki dobar mec jednom u tri  meseca, i to uglavnom bude na -20 ili +20, kada je gotovo sve vec reseno, a dok se igra egal decko nema muda da sutne open 3.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Covic je naglasio da ce akcenat biti na angazovanju domacih igraca. Zivo me interesuje koga ce na play-a, obzirom da nam dvojica trebaju. Prvi pik nek bude stranac ali koga uzeti za drugog? Uskokovic po meni nije neko resenje. Isti slucaj sa unutrasnjom linijom. Nasi igraci mogu da popune pozicije 2 i 3 i tu nismo deficitarni, sta vise, imamo visak. Ali sta raditi sa 1,4,5?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 12Laki said:

Ne ide mu se.Igrace on uredno EL.Jedino ako ti ozbiljno shavatas predsetnika PAO-a. 🙂

Ma, ne shvatam jer on svako malolupeta gluposti. Ali, ko zna, mozda ubedimo Lorenza da mu je kod nas bolje...:)

Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne vidim neki poseban kvalitet kod Dobrica. Zalomice se neki mec dje ce ubaciti 4-5 trica, i to pretezno kada nekoga nalupamo 20-30 razlike. Kreativnosti nikakva, odbrana vrlo skromna. Gotivan je on lik stvarno, ima srca, ali nekako je nedefinisan igrac.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor028 said:

Po cemu je to Dobric potcenjen igrac? Ja smem da se opkladim sad da on nikad nece imati bilo kakvu bitnu ulogu u ekipi koja je makar za 1% bolja od Zvezde. 

Nije od krs od igraca, ali isto tako nije ni potcenjen kao sto ti tvrdis, a nisi jedini dosta ljudi to kaze, a takva slika se stvara nakon sto Dobric konacno odigra neki dobar mec jednom u tri  meseca, i to uglavnom bude na -20 ili +20, kada je gotovo sve vec reseno, a dok se igra egal decko nema muda da sutne open 3.

 

po tome što je unio mnogo energije sa klupe kad nam je bilo gusto i pokreto pozitivne serije kad se utakmica lomila, a da je dosta puta nerazumljivo potpuno ispadao iz rotacije.

 

Može biti da neče imati neku jaku karieru vani posle Zvezde, ali da je on imao dobre predstave samo u garbage time-u, i da nema muda da uzme šut kad je gusto je neistina.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne dirajte u Dobrivoja...on nam je najmanja muka jer ipak isporučuje preko svog cenovnog ranga...a nikad forsiran ni miljenik trenera.

Ubacivao je serije u garbidžu jer je samo tada i mogao da veže minute na parketu ili dok trener izrotira sve na toj poziciji, koja eto rađa sve bogatije.

Da je zadnje dve sezone imao Lazićevu minutažu i pravo na greške...sad bi već nosio zaštitnu gumu sa vampirski zubi.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja stvarno ne vidim neki poseban kvalitet kod Dobrica. Zalomice se neki mec dje ce ubaciti 4-5 trica, i to pretezno kada nekoga nalupamo 20-30 razlike. Kreativnosti nikakva, odbrana vrlo skromna. Gotivan je on lik stvarno, ima srca, ali nekako je nedefinisan igrac.

Ima sjajan osećaj za rampe, prvenstveno chasedown blokade, u tom segmentu je možda i među najboljima u Evropi.

 

Uz to ima ga i na ofanzivnom skoku i relativno je pouzdan spot-up šuter. Ima Šegi i mana svakako, ali i dovoljan kvalitet da bude 7/8 igrač u rotaciji i solidna domaća opcija sa klupe. Svakako mi je korisniji od Lazića, a pritom je i jeftiniji. 

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ima sjajan osećaj za rampe, prvenstveno chasedown blokade, u tom segmentu je možda i među najboljima u Evropi.
 
Uz to ima ga i na ofanzivnom skoku i relativno je pouzdan spot-up šuter. Ima Šegi i mana svakako, ali i dovoljan kvalitet da bude 7/8 igrač u rotaciji i solidna domaća opcija sa klupe. Svakako mi je korisniji od Lazića, a pritom je i jeftiniji. 
To je to. Dobric moze da isporuci ono sto isporuci Lazic, osim u odbrani, a daleko je jeftiniji igrac. Lazicu je i ta odbrana polako upitna, pitanje je kako ce izgledati na jesen...
Davidovac i Dobric kao jeftina domaca resenja i rezerve na pozicijama 2,3 i 4. Vreme je da malo rizikujemo i ubacimo tog Djordjevica i Uskokovica, lako je izvrsiti doselekciju tokom sezone, mi imamo glomazan roster i treba se pre svega oslobadjati viska domacih igraca, Stimac, Lazic, Simanic konkretno. Panter mi je must have zadrzati na poziciji 2. Znaci, za pocetak,
Uskokovic
Panter,Davidovac
Dobric
Kuridza
Kuzmic
Odzo eventualno, ako bas na trzistu ne nadjemo nekog boljeg centra, on i Kuzmic nisu bas idealna kombinacija, ja bih pre nekog 4-5 skakaca umesto Odza.
Prosle sezone smo kupovali rano, mislim da je pametnije kremuti u sezonu sa dva tri igrava iz FMP-a, pa ako nw budu mogli onda kupovati.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...