Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, pavijan2 said:

ok. ali pored hiljadu glupih saopstenja i konferencija zar se tada nije moglo izdati jedno sa samo jednom recenicom:" ovo miskovo nije povredjeno nego nece da igra za zvezdu."?

 

A onda podpitanje: A zašto neće da igra i kakve korake klub namerava da preduzme? I realno, kako to neće da igra? 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Crni Bombarder said:

Spremni i za eventualno gostovanje u Moracu?

Utiska sam da ce nasi gledati da izbegnu Futuru u semis i da ce radije izabrati Partizane. 

 

Iskreno...ja da mogu da biram, pre bih izabrao KKP u 1/2f. Ozbiljna selekcija u KKP ove godine, velika rotacija, odlično su vođeni, kvalitet na obe strane je veći nego prošle godine! Mislim da su šanse 50/50, bilo da se igra na dve ili 3 dobijene, tako da nam nije bitno.

 

Što se tiče KKB, tu je bolje na 3 dobijene! Kvalitetniji smo, znači da šanse još više rastu na više mečeva! Ovako na dve dobijene, jednu uvek mogu da nas dobiju, jer ipak imaju neki kvalitet, a jedna može i da se ukrade. Na 3 mislim da nemaju šta da traže protiv nas!

 

Ipak, kako se stvari odvijaju, najrealnija je ta treća pozicija, tj duel protiv KKB.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2020 at 5:27 PM, Šarac said:

Shvatio sam poentu tvog upisa, ono sto ja napisem je sa namerom da se plasira informacija kako bi se dezavuisalo dvadesetak forumasa na vox92, i da to radim iz ciste materijalne koristi.

 

prvo da se sramiš zbog ovako bednog podmetanja

 

On 1/25/2020 at 5:27 PM, Šarac said:

Ja u nekim potezima kluba pokusavam da nadjem nesto pozitivno u njihovim odlukama i pokusam da izrazim svoje misljenje u vezi toga


jer ti si samo navijač koji gleda utakmice i iznosiš svoje mišljenje, nisi neko ko je povezan sa klubom jel te, pa onda i zašto da te tako tretiramo....    a kad neko argumentovano iznese svoj stav i svoje mišljenje imamo ovakav nastup:

 

Quote

Ako imamo samo 3 legitimna igraca za El nivo i to pri tom samo jedan domaci, da li mozes nama da navedes koji su to igraci koji bi dopunili do punog rostera od 12 i da imamo roster od 12 igraca EL kvaliteta i koliko bi to realno kostalo? Domaci ili strani nije bitno.Da se ispravim, 12 igraca koji imaju EL kvalitet i da su two way jer ukoliko nemaju te karatkteristike po tebi oni i ne zasluzuju da igraju EL

Quote

 

 

 

znači ti možeš i sebi daješ za pravo da se predstavljaš ovde kao klasičan semenkar koji daje neke insajd informacije iz kluba jer ti je tetka u šemi sa Šunturić Filipom pa se ovaj na porodičnim veseljima izlane onako kad je pod gasom malo... a kad neki drugi navijač semenkar, kome tetka nije u šemi sa nekim iz rukovodstva KK CZV iznese mišljenje da je vako-nako, tj da je Nešto trulo u državi Ciganskoj:

 

Quote

 da li mozes nama da navedes koji su to igraci koji bi dopunili do punog rostera od 12 i da imamo roster od 12 igraca EL kvaliteta i koliko bi to realno kostalo?

 

Znači sebi daješ benefit of a doubt, da si semenkar i da pravdanje uprave spada u tvoj semenkarski staž i pravo, a KAD NEKO ARGUMENTOVANO iznese svoj stad da je nedostata taj i taj, ti mu tražiš rodni list i uvid u zdravstveni karton do devetog kolena...  jer ko je jedan @madafaka73  da sumnja i kritikuje rad uprave, sad ću ja da ča poništim kad mu budem tražio informaciju za broj patika za to pojačanje koje on kaže da nam fali, jer znam da ne zna.

Odakle ti BRE pravo da tako diskutuješ s ljudima, a da za sebe tražiš status crvene jebene pande i da kukaš kako si žrtva + da bezočno lažeš i podmećeš? To što smo imali kolektivno slepilo na jedno oko pravili se ludi pa ti počeo da zloupotrebljavaš, neće da može više.  Na svaki tvoj bezobrazan upis ovog tipa:
 

Quote

daj mi igrače i njihove plate stručnjače

nema bolji na tržištu kaži nam ko je to bolji

i slični upisi,   na koje ni ti sam nemaš odgovore niti ih iko na forumu ima niti bi trebao da ih ima



računaj, da ćeš dobiti ovakvu neku porciju po prstima,   pa kome pre dosadi...  tebi koji se nadaš šargarepi, ili meni koji držim štap.


i na kraju da se oraspoložimo na ovu tmurnost:

 


 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

prvo da se sramiš zbog ovako bednog podmetanja

 


jer ti si samo navijač koji gleda utakmice i iznosiš svoje mišljenje, nisi neko ko je povezan sa klubom jel te, pa onda i zašto da te tako tretiramo....    a kad neko argumentovano iznese svoj stav i svoje mišljenje imamo ovakav nastup:

 

 

 

znači ti možeš i sebi daješ za pravo da se predstavljaš ovde kao klasičan semenkar koji daje neke insajd informacije iz kluba jer ti je tetka u šemi sa Šunturić Filipom pa se ovaj na porodičnim veseljima izlane onako kad je pod gasom malo... a kad neki drugi navijač semenkar, kome tetka nije u šemi sa nekim iz rukovodstva KK CZV iznese mišljenje da je vako-nako, tj da je Nešto trulo u državi Ciganskoj:

 

 

Znači sebi daješ benefit of a doubt, da si semenkar i da pravdanje uprave spada u tvoj semenkarski staž i pravo, a KAD NEKO ARGUMENTOVANO iznese svoj stad da je nedostata taj i taj, ti mu tražiš rodni list i uvid u zdravstveni karton do devetog kolena...  jer ko je jedan @madafaka73  da sumnja i kritikuje rad uprave, sad ću ja da ča poništim kad mu budem tražio informaciju za broj patika za to pojačanje koje on kaže da nam fali, jer znam da ne zna.

Odakle ti BRE pravo da tako diskutuješ s ljudima, a da za sebe tražiš status crvene jebene pande i da kukaš kako si žrtva + da bezočno lažeš i podmećeš? To što smo imali kolektivno slepilo na jedno oko pravili se ludi pa ti počeo da zloupotrebljavaš, neće da može više.  Na svaki tvoj bezobrazan upis ovog tipa:
 



računaj, da ćeš dobiti ovakvu neku porciju po prstima,   pa kome pre dosadi...  tebi koji se nadaš šargarepi, ili meni koji držim štap.


i na kraju da se oraspoložimo na ovu tmurnost:

 


 

 

 

Dobar dan,

 

Nazalost nemam vremena da izvlacim sve postove kao odgovore na quotove mojih sa kojim se ti bavio kako bi replicirao i izneo neki svoj stav protiv mene.

Ja bih izgubio ceo dan da izvlacim sve postove gde sam optuzen da radim za Covica, da sam sendvicar, da imam materijalnu koristi od toga, cak sta vise mi predlagali da bi bio idealan da radim i za Vucica. Ti si me optuzio samo da imam tetku koja poznaje Sunturlica i da odatle izvlacim informacije ( uzgred imam toliko godina da nazalost nijedna tetka mi nije ziva,te tvoja teorija je odmah pala u vodu).

 

Bio sam opomenut jednom jer sam usao u sukob sa jednim forumasom koji mi je pretio da ce mi natrljati nos , a vidim ovde da meni figurativno pretis sa pruticem po prstima, i da sam magarac jer eto ti drzis stap i sargarepu, imamo dve opcije:

 

- da pre nego sta objavim nesto tebi posaljem u PP da li je po modelu ovog foruma, tj iscenzurisi ceo tekst pre nego sto ga pustim u stampu ili da ne gubimo vreme da odmah napisem to sto mislim a ti brze bolje obrisi taj post ako ti se ne svidja kao sto si obrisao sve postove od jutros koji su imali zamerke na tvoj post ka meni, mislim funkcija ti dozvoljava jedno i drugo nego zbog tvog i mog vremena da se dogovorimo sta nam je efikasnije,

 

- da jednostavno prestanem sa bilo kakvim pisanjem jer ako nije insajd informacija onda to radim po zadatku , ako jeste insajd informacija onda opet radim po zadatku sa nekom skrivenom namerom i opet za kintu ili neki benefit posto smo vec utvrdili da nemam zivu tetku.

 

 

Do skorog vidjenja ili ne ,

 

pozdrav

 

 

Edited by Šarac
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Šarac said:

 

 

Dobar dan,

 

Nazalost nemam vremena da izvlacim sve postove kao odgovore na quotove mojih sa kojim se ti bavio kako bi replicirao i izneo neki svoj stav protiv mene.

Ja bih izgubio ceo dan da izvlacim sve postove gde sam optuzen da radim za Covica, da sam sendvicar, da imam materijalnu koristi od toga, cak sta vise mi predlagali da bi bio idealan da radim i za Vucica. Ti si me optuzio samo da imam tetku koja poznaje Sunturlica i da odatle izvlacim informacije ( uzgred imam toliko godina da nazalost nijedna tetka mi nije ziva,te tvoja teorija je odmah pala u vodu).

 

Bio sam opomenut jednom jer sam usao u sukob sa jednim forumasom koji mi je pretio da ce mi natrljati nos , a vidim ovde da meni figurativno pretis sa dobijanjem po pruticem po prstima, imamo dve opcije:

 

- da pre nego sta napisem nesto tebi posaljem u PP da li je po modelu ovog foruma, tj iscenzurisi ceo tekst pre nego sto ga pustim u stampu ili da ne gubimo vreme da odmah napisem to sto mislim a ti brze bolje obrisi taj post ako ti se ne svidja kao sto si obrisao sve postove od jutros koji su imali zamerke na tvoj post ka meni, mislim funkcija ti dozvoljava jedno i drugo nego zbog tvog i mog vremena da se dogovorimo sta nam je efikasnije,

 

- da jednostavno prestanem sa bilo kakvim pisanjem jer ako nije insajd informacija onda to radim po zadatku , ako jeste insajd informacija onda opet radim po zadatku sa nekom skrivenom namerom i opet za kintu ili neki benefit posto smo vec utvrdili da nemam zivu tetku.

 

 

Do skorog vidjenja ili ne ,

 

pozdrav

 

 

 

baš bzog ovakvih upisa gde se braniš neistinama i podmetanjima ti je čovek skrenuo požnju da bi bio idealan saradnik AV-a jer i on ima ta prenemaganja i glumljenje žrtve što ti činiš sa upisom:

 

Quote

Ti si me optuzio samo da imam tetku koja poznaje Sunturlica i da odatle izvlacim informacije ( uzgred imam toliko godina da nazalost nijedna tetka mi nije ziva,te tvoja teorija je odmah pala u vodu).

 

što li te ljudi porede

 

Quote
Quote

Bio sam opomenut jednom jer sam usao u sukob sa jednim forumasom koji mi je pretio da ce mi natrljati nos , a vidim ovde da meni figurativno pretis sa dobijanjem po pruticem po prstima.

 

 

sve pet, glumi i dalje žrtvu i ugnjetavanje  nikakav problem nije,  ja ću svaki put da te po prstima pljasnem kao i do sad,  nije meni teško, ali ni gram mi nije teško,  iako kontam da dosta ljudi pada na tvoju poatetiku i velikomučenisštvo, jer volimo mi Srbi velikomučenike, koji ne haju za lične žrtve nego se bore za dobrobit... pa makar pucali iz snajpera oni će fabrike da otvaraju,  pa ti udri opet  kako sam te optužio da ti se tetka  druži sa tridesetogodišnji Šunturićem i da ga ti opijaš po slavama da bi ti informacije preneo neke i ti s nama iz najbolje namere podelio.

 

 

treće, nema potrebe da se šalju meni tekstovi na lekturisanje, potrebno je samo ono što učitavaš sebi i drugima da primeniš na prostom primeru, tipa da umesto da tražiš od madafake imenu i cene igrača i time pobijaš njegovu tezu, da mu odgovoriš iole smislenije kako i zašto,  al jbga nisi ti njemu hteo da odgovaraš i da diskutuješ jel tako?  Tebe su interesovala imena i cene, što bi se reklo cold hard facts, koje on tebi ne može da isporuči nikad.

naravno da su izbrisani upisi sa sve početnim upisom koji je glasio:

 

Quote

Koliko je necitljiv ovaj forum, bruka... Ovde se vodi borba ko ce "pametniji" i sto duzi komentar da napise, pri tome ako je moguce isprozivati sto vise neistomisljenika. 

 

 

i u skladu sa željom forumaša, tema je učinjena čitljivijom, sad ne valja što je brisano po tebi jer su tu neke šatro gistro kritike upućene moderaciji... a jbga da je tako, sad bi forumaš visio na obaveštenjima zbog trolovanja, al nije jbga.

Znači nisi crvena panda, nisi beli medved i ponašaj se u skladu sa tim,  nemoj da se kačiš na ljude, a onda kuku lele mene maltretira moderacija, jer ako primetiš, nijedan jedini upis ti nije brisan,  a i ona konsttacija oko natrljavanja na nos ti nije baš najtačnija i izbegao si ban tu jer si iskusniji od ( @kalistenika u rutini mislim da je bio, al ne drži me za reč) njega i nije moga da izdrži da ti ne odgovori sočnije i bezobraznije pa je kao ktakav pokupio ban, a ti se provukao bez istog.

Link to comment
Share on other sites

Just now, I, Ja Sam Laki said:

Od kako je sezona KK pocela ceo topik je skroz skrenuo sa kursa. Proradio ego mnogim clanovima. Trazi se dlaka u jajetu.... Nije nista bolje ni na drugim podforumima. Svi zele da budu neki "vučić" ( cast izuzecima)
 

 

A glupo pitanje tebi, pa donesi neki zaključak:


što li 'vako nije bilo dok je Radonja bio trener?

Link to comment
Share on other sites

Ne želim da ulazim u ovu raspravu između stondise i šarca, samo želim da dodam da mi je Šarac ostao u baš negativnom sećanju, sa onom pričom kada smo mi ovde pisali o Filipu Čoviću a on ljude odavde pozivao da svoje nezadovoljstvo i mišljenje iskažu u hali i da od pisanja na forumu nema vajde a onda kada je laki i još par forumaša to i uradilo, krenuo je spin kako nije lepo da se zviždi igračima zvezde, on nije tako vaspitan i šta ja znam šta još je pisao. Od tada ga čitam vertikalno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tacno, zahvaljujući navijacima koji kad tim gubi pljuju po svima ( i Radonjicu) a kad pobedjuje onda nema nam niko ravan ( pa i Radonjicu).

Ova cela sezona je cudna ne samo kod nas vec i kod vecine kk aba lige. Nesto se cudno desava, ko zna kakva ce i da li ce uopste biti vise ovakve aba lige. Tu je onda i prohodnost u EL iz ove lige. Ne vidim razlog opterecivanjem istom i nekakvim pozicijama od 1-4 mesta. Dok se situacija ne iskristalise od mene moze lock na celu ligu. Bez veze je

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

odustao sam od onog drugog foruma zbog stogodišnjeg rata Lošmija i Dekkard-a...koji još uvek traje sa manjim prekidima vatre.

nadam se da ovo ovde ne znači da su Stondiši upravo stigli Apači helihopteri a Šarac već ima instaliran S 400...jer onda ga naebasmo.

 

Pentagon Vs Intelligent service..[emoji573][emoji930]

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

baš bzog ovakvih upisa gde se braniš neistinama i podmetanjima ti je čovek skrenuo požnju da bi bio idealan saradnik AV-a jer i on ima ta prenemaganja i glumljenje žrtve što ti činiš sa upisom:

 

 

što li te ljudi porede

 

 

 

sve pet, glumi i dalje žrtvu i ugnjetavanje  nikakav problem nije,  ja ću svaki put da te po prstima pljasnem kao i do sad,  nije meni teško, ali ni gram mi nije teško,  iako kontam da dosta ljudi pada na tvoju poatetiku i velikomučenisštvo, jer volimo mi Srbi velikomučenike, koji ne haju za lične žrtve nego se bore za dobrobit... pa makar pucali iz snajpera oni će fabrike da otvaraju,  pa ti udri opet  kako sam te optužio da ti se tetka  druži sa tridesetogodišnji Šunturićem i da ga ti opijaš po slavama da bi ti informacije preneo neke i ti s nama iz najbolje namere podelio.

 

 

treće, nema potrebe da se šalju meni tekstovi na lekturisanje, potrebno je samo ono što učitavaš sebi i drugima da primeniš na prostom primeru, tipa da umesto da tražiš od madafake imenu i cene igrača i time pobijaš njegovu tezu, da mu odgovoriš iole smislenije kako i zašto,  al jbga nisi ti njemu hteo da odgovaraš i da diskutuješ jel tako?  Tebe su interesovala imena i cene, što bi se reklo cold hard facts, koje on tebi ne može da isporuči nikad.

naravno da su izbrisani upisi sa sve početnim upisom koji je glasio:

 

 

 

i u skladu sa željom forumaša, tema je učinjena čitljivijom, sad ne valja što je brisano po tebi jer su tu neke šatro gistro kritike upućene moderaciji... a jbga da je tako, sad bi forumaš visio na obaveštenjima zbog trolovanja, al nije jbga.

Znači nisi crvena panda, nisi beli medved i ponašaj se u skladu sa tim,  nemoj da se kačiš na ljude, a onda kuku lele mene maltretira moderacija, jer ako primetiš, nijedan jedini upis ti nije brisan,  a i ona konsttacija oko natrljavanja na nos ti nije baš najtačnija i izbegao si ban tu jer si iskusniji od ( @kalistenika u rutini mislim da je bio, al ne drži me za reč) njega i nije moga da izdrži da ti ne odgovori sočnije i bezobraznije pa je kao ktakav pokupio ban, a ti se provukao bez istog.

Zamolio bih te, sve mozes pisati o meni, ne moram bas svve ovde da prihvatim za ozbiljno i na licnom planu, sve je ovo razbibriga  od svakodnevnih obaveza od cega valjda svi zivimo,  ali me sa Zvalavim ne povezuj ni u kakvom kontekstu.

 

Hvala i zahvaljujem.

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Ne želim da ulazim u ovu raspravu između stondise i šarca, samo želim da dodam da mi je Šarac ostao u baš negativnom sećanju, sa onom pričom kada smo mi ovde pisali o Filipu Čoviću a on ljude odavde pozivao da svoje nezadovoljstvo i mišljenje iskažu u hali i da od pisanja na forumu nema vajde a onda kada je laki i još par forumaša to i uradilo, krenuo je spin kako nije lepo da se zviždi igračima zvezde, on nije tako vaspitan i šta ja znam šta još je pisao. Od tada ga čitam vertikalno.

E jbte kakav si covek, ja vam indirektno dam ideju i ti tako mi se zahvaljujes. Kada se sa reci presla na dela  rezultat je vidljiv.  Da nisam dao ideju do ove iznenadne povrede ne bi ni doslo.

 

Horizontalni pozdrav od mene ( ubi me virus nadam se ne i Korona). Valjda se ne prenosi putem interneta pa brisi @Stoned Laki21

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja licno nisam nikad bio za zvizdanje Zvezdinim igracima, ko god oni bili, a verovali ili ne imali smo kroz istoriju, i to skoriju, cak i slabije igrace od Filipa Covica. 

 

Medjutim, nakon one dzukacke konferencije za novinare Nebojse Covica, podrzao sam u sebi najgore uvrede malom prascu. Jedinostavno, ljudi nisu idioti i vide da lik nije za Zvezdu, i onda ti iskoristis svoju poziciju da pretis nekom navijacu. Dzukacki.

 

Nadam se da ce ta "povreda" da potraje bar jos 10 godina.

 

Inace, svakom je bilo jasno da ce se ovako zavrsiti. Kada branis nesto neodbranjivo, na kraju ljudima pukne film i krenu najprimitivnije da vredjaju. Ako im je, zasluzili su. A zasluzilo je i kapiten po neku uvredu jer je odmah stao na stranu maleckog, a Alena Omica nije hteo ni jednom recju da brani. Bem ti ja takve principe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

da ipak ne zaboravimo i trenutak kada Laza dovlači Omića do dela terena gde igrače pozdravlja tribina a koji je jedini već krenuo u svlačionicu...kao i kada je povukao ceo tim kada su Omiću skandirali bljuvotine...i to se ipak desilo...

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

da ipak ne zaboravimo i trenutak kada Laza dovlači Omića do dela terena gde igrače pozdravljaj tribina a koji je jedini već krenuo u svlačionicu...kao i kada je povukao ceo tim kada su Omiću skandirali bljuvotine...i to se ipak desilo...

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Ja to nisam video. Verujem da se desilo i pozdravljam taj potez. Ipak, ostalo mi puno gorcine o nasem odnosu prema tom momku.

Link to comment
Share on other sites

Od povredjenih igraca ja bih voleo Kuridza da se pojavi sto pre. On moze biti stabilizator nase odbrane. Nama je odbrana zatajila u par poslednjih evroligaskih utakmica i to je to. Odbrana je stvar koncentracije, volje i energije. Pretpostavljam da umor ima veliki uticaj na nasu skracenu rotaciju i da je zbog toga odbrana slabija. A i raspored melje. Vremena za neke velike prepravke u odbrani nema (za sitne normalno mora se naci vremena).

Mada u ABA ligi , Osim Partizana i Buducnosti, ne verujem da cemo imati problema.

 

Problematicno je sto Lorenzo nema puno odmora i zamor materijala dovodi do veceg rizika od povreda. Ako se on povredi…..

 

Nama je Punter planiran kao vodja i covek sa poenima u rukama. Dokazao je da moze da isporuci, ali jos uvek ne mogu da ga ocenim da ji je za nosiocea ili samo ima epizodne bljeskove. Covek je stvarno kosarkaski gradjen, sa vrlo dugackim rukama i kosarkaskim predispozicijama. U odbrani se trudi ali dosta puta zabaguje i pogubi se. Tu je verovatno do uigravanja. Trenutno ima bolje kretnje u napadu od Bilija (za koga mislim da je u maloj krizi). Verovatno mu treba jos malo vremena pa da klikne i nadje sigurno mesto medju nosiocima tima (trenutno po meni jos uvek to nije). Nadam se da ce se to desiti za plej of ABA-e i da ce da pokida tada.

 

Stimcu ne zameram nista. On u defanzivi od ovoga ne moze bolje. Znali su ljudi kada su ga dovodili sigurno bolje od nas njegove karakteristike. Verovatno je misljenje da nam trebaju poeni centara u napadu prevagnulo u odnosu na defanzivu. Da li su bili u pravu, videcemo (mislim da nisu). On isporucuje u napadu trenutno dosta (vise nego sto sam ocekivao). Odbrana mu je takva kava je - tu nam pomoci nema. Igraci na poziciji 3 i 4 moraju biti strasno skocni i brzi da bi krpili Stimca u odbrani (pretpostavljam da su Kuridzu tu projektovali). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...