Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Šarac said:

Vidi se da su drugoligasi cim im FC3 utrpao 9 poena i osam asistencija.

 

Dobric da ne naljuti Vinija. 

 

1 minute ago, threepwood said:

 

Novi kanal skroz valjda, Nova Sport, će bude na SBB-u za ostale ne znam niti me zanima :classic_tongue:

 

Uzimaju i handegg isto sa SK-a, Primeru i tako to.

 

Ja imam Nettv, gledam ceo Balkan neskremblovan, uz premotavanje, EL is eeeezy. 🙂

 

Kad pogledas, sve prebacuju, samo logo menjaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Znaci nba na areni, a el na novoj i ne mozes nikako da imas oba. To sa novim sportskim kanalom je uterivanje ku..a konkuretskoj kablovskoj . Imam sbb i smucili su mi se i sa povecanjima cena i sa tim sto rade, menjam ih pod hitno.

 

Ljude pickousti jebe u zdrav mozak na svakom koraku, ovo je jedini nacin da se koliko-toliko odbrane, mada i od toga slaba vajda pored ove Telekomove hajducije 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ne kapiram. Please, elaborate.

 

ocekivao sam da se smanji njegova uloga pored toliko igraca koji mogu da proizvedu poene, nije ovo vise ona ekipa u kojoj je on de facto bio najsnalazljiviji skorer

 

btw, zna li Djenka jos uvek da sutira? ovo sve nesto stidljivo kao da je u Himkiju

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar Los Milos said:

 

Bio sam ubedjen da idu u paketu jer je ista kuca. 

 

 

Kratka je ta nedelja, a vala i usamljena.  🙂

Supernova je bivši Kopernikus, koji bi vrlo moguće imao i Novu S, samo da ga nije kupio Telekom. Kad istekne ugovor i za SK, biće pitanje, jer su govna. Telekom BiH se najnormalnije dogovorio sa Telemahom (SBB, ali u Bosni), i tamo ljudi na Telemahu imaju Arenu, a ovi na Telekomu SK, i svi srećni. Ali ovde država=Telekoma=mrzim SBB.. 

 

Nisam čuo za tu kombinaciju sa novim kanalom, čim saznam javljam. Svakako ako bude tako tu će biti samo Zvezda, ostale će prenositi na SK. A to da što je Nova prenosila Budućnost prošle godine ne može da se poredi sa ovime sada, jer tamo Nova ima nacionalnu frekvenciju, jer je to bivši Pink M. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

 

ocekivao sam da se smanji njegova uloga pored toliko igraca koji mogu da proizvedu poene, nije ovo vise ona ekipa u kojoj je on de facto bio najsnalazljiviji skorer

 

 

Zaboravih i tebe da turim u onaj post pored Lakija i Kravice. Mozda je covek igrao pet minuta i ispogadjao sve kako mozes da znas koja mu je uloga. 

Ovo me podseca na Boinaciju kada se pisalo da ne valja jer igramo previse na Bobija.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zizu said:

Da li ima negde sastav Olimpijakosa?

 

Po ovim slikama deluje da samo Milutinov nije bio u sastavu, tu su i Grci sa svetskog i Kuzminskas i Ameri

 

Edit: dobro @SunZero stvarno je ovo vec neki novi nivo mracenja  :lol_2:  nema problema da se igra na stratosa kao sigurnu opciju dok se ne uigramo

Edited by Manu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Zaboravih i tebe da turim u onaj post pored Lakija i Kravice. Mozda je covek igrao pet minuta i ispogadjao sve kako mozes da znas koja mu je uloga. 

Ovo me podseca na Boinaciju kada se pisalo da ne valja jer igramo previse na Bobija.

 

koji post koji laki koji kravica

 

nije ovo samo na ovoj tekmi  vec i na prethodnoj nekoj sto sam zakacio statse

 

@Manu

ma nije mracenje nego ,ono, ne bih voleo da nas ponovo on cupa, ovaj gospodin Lorenzo sa z, Beron, Sarma, nek povade bre pistolje, sta je ovo 5,6 poena, to mogu i ja ali bez odbrane ko Filip

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SunZero said:

 

ocekivao sam da se smanji njegova uloga pored toliko igraca koji mogu da proizvedu poene, nije ovo vise ona ekipa u kojoj je on de facto bio najsnalazljiviji skorer

 

btw, zna li Djenka jos uvek da sutira? ovo sve nesto stidljivo kao da je u Himkiju

 

 

Kao ilustraciju koliko se Stratos ispucava i igra se preko njega moze da posluzi utakmica i protiv Mornara, 3/4 sut za tri i 3/3 sut za dva, za nepunih 18 minuta u igri, 

Oznojio se nije, to sto pogadja je njegov plus, mnogo vise je lopta kod Dericka nego kod Stratosa ako cemo iskreno.

Djenka se rotira sa Beronom i bukvalno imaju iste uloge, ali opet da budemo strpljivi , prekosutra cemo videti svi kako to izgleda, a da pocetka onih utkamica za pare ima jos 15 dana.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SunZero said:

 

@Manu

ma nije mracenje nego ,ono, ne bih voleo da nas ponovo on cupa, ovaj gospodin Lorenzo sa z, Beron, Sarma, nek povade bre pistolje, sta je ovo 5,6 poena, to mogu i ja ali bez odbrane ko Filip

 

treba imati strpljenja, imamo ogroman potencijal ali ce trebati vremena. uloge koje je tomic rasporedio prosle sezone mu kod mene daju kredit i za ovu, zadovoljan samo kako je to izgledalo.

od djenke sumnjam da cemo videti slicne igre kao u drugoj sezoni prvog boravka ili u drugom boravku, ali ima on i druge nacine da doprinese

Link to comment
Share on other sites

 

ocekivao sam da se smanji njegova uloga pored toliko igraca koji mogu da proizvedu poene, nije ovo vise ona ekipa u kojoj je on de facto bio najsnalazljiviji skorer

 

btw, zna li Djenka jos uvek da sutira? ovo sve nesto stidljivo kao da je u Himkiju

 

 

Stratos je bog. Suvo zlato je imati takvog igrača u rosteru koji iz izolacije sipa sa svih strana. Realno je Đenka, posle Laze najveći kamenjar i tek neka peta, šesta opcija u napadu i on jeste doveden prevashodno zbog defanzive, a u napadu da uzme neki spot up sa 6.6 metara ili da ode na ulaz što mu je [emoji769].

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da, Stratos jeste bog, ali njegova occasional sipanja nisu nesto oko cega bi se mogla graditi igra ozbiljne ekipe (a ja za sada ovu ekipu percipiram kao EL level ozbiljnosti, barem dok se ne dokaze suprotno)

Djenka nije kamenjar, dokazao je da u drugacijoj ulozi i kada ima samopouzdanje moze da bude nestvaran trpac, fizicki je spaceship za Stratosa i jedno vreme je mozda najbolje u Evropi zavrsavao na obrucu, ona kombinacija snage, eksplozivnosti i resenosti da probije do kraja je nezaboravna + ima decent stroke kada probije mentalnu barijeru

 

Perperoglu moze da zatrpa brzo i hebitacno ali kada gledas to su sve neki budibogsnama no no yes sutevi koje je primoran da uzima, prosle sezone sve gledam i ne verujem sta covek radi, posebno sto ga se iz Grcke secam kao levog smetala za koga se molis da ce bas on zavrsavati napad kada igras protiv njegove ekipe

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...