Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Николица said:

Него колеге форумаши јесте ли приметили да се ми и Фенер пратимо са резултатима? Кад они добију и ми добијемо текму, кад они изгубе и ми изгубимо. Има нека тајна веза хехе...

Ima, plejmejkeri nam imaju istu visinu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Threekola said:

Nema potrebe za nikakvom raspravom na forumu , činjenica je da sa Šakotom i veprinom na pleju mi nećemo uzeti Abu plus nećemo imati prednost domaćeg teren u PO i tu se svaka priča završava ...

 

Sećam se, kao da je juče bilo... :classic_rolleyes:

 

Bukvalno iste ovakve gluposti su se pisale i prošle sezone, za Tomića i ekipu, pa je posle moralo da padne nekoliko gaženja u playoff-u, čak i pored svih onih povreda, sa bukvalno nikad gorim tajmingom.

38 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Al nemaju istu duzinu.

 

Hehe Gde baš ti da padneš na ovo Zveki, kakav danak neiskustvu. 😁

No, očigledno pitanje mora biti postavljeno, a to je - a kada si proverio? :s_d:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Vladu Jovanovića dovesti sledeće seozne i dati mu ugovor na 4 godine. 

 

Odvalise Buducnost kao nas, samo do kraja ovaj put. 

 

Mislim da je @mister-no tvrdio da je normalno da dobijemo FMP jer smo mnogo bolji, sta je 10 razlike na 6 minuta do kraja.

 

FMP da je dobio u Pioniru jednom nogom bi bili na f4, ali bas bi bilo interesantno da se KK Covic i sin oklizne u nekom od sledeca dva kola, pa da onda gledamo neplanirane poraze FMP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Šarac said:

Ocigledno ne pratis gde matori iz Makabija sedi (na pljuc iza trenera) na svakoj utakmici I tako vec vise od  xy godina (oduvek)

Posle utakmice svi igraci Armanija moraju na ljubim ruke Djordju Armaniju. Ali svaku. Kako bi to definisao ,mobing,postovanje,poniznost ili im mozda to pise ugovoru. Mogu da zamislim isti scenario ovde da idu na rukoljub kod NC, sta bi se I kako ovde to tumacilo.

Niko ovde ne voli Covica I ne treba da ga voli, I ovde ne zelim da ga branim nego samo iznosim cinjenice koje su u suprotnosti sa onim sto ti sa puno argumenata tvrdis.

 

 

Ti matorci finansiraju klub od svojih para i naravno da treba da im se jave iz postovanja. Sa druge strane Covic uzima pare od drzave tj nas i pokusava sto vise da skine teret plata sa igraca. Ako razumes o cemu pricam.

 

U Litvaniji jos ne igra sin, malo je drugacije. Imaju svoju halu, a licencu i napravili su brend. Ulozili u mladog top strucnjaka i domace igrace. Bili na F4 i F8 i ako budu zadnji nije greda.

 

Eto, cisto malo da se ubacim. Kad bi ljubili ruke finsnsijera glavnog, ljubili bi vuciceve ruke. Sem ako Cova nije nasao neki izgubljeni dijamant u nekoj konzervi u Zelezniku.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pavaroti said:

Ti matorci finansiraju klub od svojih para i naravno da treba da im se jave iz postovanja. Sa druge strane Covic uzima pare od drzave tj nas i pokusava sto vise da skine teret plata sa igraca. Ako razumes o cemu pricam.

 

U Litvaniji jos ne igra sin, malo je drugacije. Imaju svoju halu, a licencu i napravili su brend. Ulozili u mladog top strucnjaka i domace igrace. Bili na F4 i F8 i ako budu zadnji nije greda.

 

Eto, cisto malo da se ubacim. Kad bi ljubili ruke finsnsijera glavnog, ljubili bi vuciceve ruke. Sem ako Cova nije nasao neki izgubljeni dijamant u nekoj konzervi u Zelezniku.

 

Dakle Vučić lično ispljune svojih par miliona?

Hmm, veoma zanimljivo.

 

Inače, ja sam mislio da ovo sve Čova finansira od para sa Kosova?

Kud se dede taj narativ? :classic_rolleyes:

Jedno vreme je dominirao, štaviše furan je kao nepobitna činjenica na bivšem forumu. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Dakle Vučić lično ispljune svojih par miliona?

Hmm, veoma zanimljivo.

 

Inače, ja sam mislio da ovo sve Čova finansira od para sa Kosova?

Kud se dede taj narativ? :classic_rolleyes:

Jedno vreme je dominirao, štaviše furan je kao nepobitna činjenica na bivšem forumu. 

Dao je nase pare, ali je dao on. Naravno da to sve ide u delo hleba i igara.  

 

Cova i ako je dobio neke pare sa Kosova, to su bili neki sitni procenti za "dobro" uradjen posao.  Prica se da je sve pare ubacio u dzinovsku konzervu 😂 i hermeticki je zatvorio ❤

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Dakle Vučić lično ispljune svojih par miliona?

Hmm, veoma zanimljivo.

 

Vucic odredjuje gde pare idu, naravno da on ne finansira svojim licnim parama klub.

 

@Pavaroti je citirao post u kojem se Covic poredi sa Armanijem i Mizrahijem, sto je besmislica.

 

5 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Inače, ja sam mislio da ovo sve Čova finansira od para sa Kosova?

Kud se dede taj narativ? :classic_rolleyes:

Jedno vreme je dominirao, štaviše furan je kao nepobitna činjenica na bivšem forumu. 

 

Ne znam zasto se malo-malo pa pomene sta je ko pisao pre pet, tri ili dve godine?

 

Imali smo to na temi ranije kad je @ИEsA IlIC bio u stanju da to ponovi 10 puta u sat vremena, sad imamo to opet. Ja sam citao komentare da je Covic isterao coveka broj 2 u zemlji, da se posvadjao sa vlascu u vreme kada je gostovao na Pinku i Happiju. 

 

Naravno da nije sustina da se tema pretvori u jednoumlje gde bi se samo svadjali da li da F.Covica nazivamo Vepar ili Gnom, ali nije sustina i da zauzmemo dva suprotna stava i da druga strana gleda da spusti svakoga ko je protiv Covica jer je "klub iznad svega, a Covic je trenutno predsednik kluba i sta god da radi ima da ima podrsku!" 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo jedna ekskluziva koju sam večeras čuo, a nije iz kuhinje Strahinjića Bana. Postoji mogućnost da su zajebavali lika pa da ispadne da zajebavam i ja vas, ali bez namere za tako nečim. Elem, Marko Jagodić-Kuridža u ponedeljak potpisuje za Zvezdu. Za koji moj nam on treba u ovom trenutku nemam pojma. Pride je info da mu komplet uža familija navija za Partizan. Takođe mi reče da je Primorska u rasulu. Na pitanje što ne dovedoše onda Šiška dobih odgovor da ima info samo za Kuridžu. Da li će da oteraju Gista, nekog drugog ili će da prebace nekog u FMP sad u prelaznom roku ABA klubova, videćemo u ponedeljak. A možda i nećemo :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Vucic odredjuje gde pare idu, naravno da on ne finansira svojim licnim parama klub.

 

@Pavaroti je citirao post u kojem se Covic poredi sa Armanijem i Mizrahijem, sto je besmislica.

 

 

Ne znam zasto se malo-malo pa pomene sta je ko pisao pre pet, tri ili dve godine?

 

Imali smo to na temi ranije kad je @ИEsA IlIC bio u stanju da to ponovi 10 puta u sat vremena, sad imamo to opet. Ja sam citao komentare da je Covic isterao coveka broj 2 u zemlji, da se posvadjao sa vlascu u vreme kada je gostovao na Pinku i Happiju. 

 

Naravno da nije sustina da se tema pretvori u jednoumlje gde bi se samo svadjali da li da F.Covica nazivamo Vepar ili Gnom, ali nije sustina i da zauzmemo dva suprotna stava i da druga strana gleda da spusti svakoga ko je protiv Covica jer je "klub iznad svega, a Covic je trenutno predsednik kluba i sta god da radi ima da ima podrsku!" 

 

Ouvaj, ne znam kako da ti ovo saopštim, ali upravo ovo je sve na šta se tema svela.

Tačnije sveli ste je vi, koji ste se odlučili za taj pravac.

O razlozima za to zaista ne bih, ali nemam ni trunku sumnje da su u potpunosti besmisleni.

 

Što se ostalog tiče, odgovor je takav, jer je čovek napisao jednu ozbiljnu glupost.

Vučić nije dao pišljivi dinar za klub, i veliko mu hvala na tome, jer me poštedeo barem da ovaj klub mogu da pratim, kad sam sa FK raskrstio još od čuvenog Ponoćnog upada, kada je isti preuzeo i pretvorio ga u svoju prćiju. Pa smo svi imali priliku da budemo svedoci kakvih je tu poniženja i blamaža bilo.

Bukvalno ono Ostojino cmakanje u ruku kroz saopštenja svake druge sedmice je boza za sve transfere blama proživljene, počev od Bajkove rođendanske torte, pa do "poziva i razgovora sa igračima pred mečeve" :smiley26: i sl.

 

Doduše bio je tu da pokušaja da sabotira klub kad god je mogao, nakon što su njemu i batici pokazana vrata, kad su pokušali da preuzmu isti svojim sada već uobičajenim metodama. Nadam se da nije zaboravljeno ono odlaganje isplata sponzorstava, počev svake godine između januara i marta, čisto da bi botovi mogli da se pojave sa pričom, "nema para da isplati igrače, opet će nagomilati dugove" i šta sve ne.

Svakog juna je bila ista priča na forumu od strane "novajlija" i svaki put sam ih sa slašću raskrinkavao, pa im pokazivao iz kog pravca su upali, da bi znali kuda da se vrate, nakon par krugova lude vožnje. 😁😂

 

Elem, čak i za one priče koje su možda čak i tačne, tj. gde je možda stvarno i pomogao, sa pojedinim sponzostvima (poput Idea-e) i to smo odradili za sve pare. Mislim da ni NBA klubovi nisu reklamirali svoje sponzore, kako smo mi pomenutu firmu u prvih par sezona EL.

Nikada neću zaboraviti 1. meč u Areni protiv Lokosa, kad po završetku 1/4, koju smo odigrali užasno, nakon što su one promoterke preplavile teren sa šoping kolicima, i jedna prolazi tik pored Radonje, koji samo što je završio razgovor sa igračima.

Sećam se tog njegovog pogleda ka celoj toj fešti, bukvalno na prste mogu da se nabroje situacije kad sam ga video tako besnog. Imao sam osećaj da mu je bilo došlo da išutira sva ona kolica sa parketa, tako je izgledal tada. 😂

 

Ali ljudi slabo pamte (to je ovde glavni problem 😒), te me ne bi čudilo da kroz koju godinu, ako Čović zaista ode, kao jedina istina bude predstavljana priča poput ove gluposti na koju sam odreagovao, da je Psiho zaslužan za sve, dok je Ćoki bio samo pijun. 😒

 

No, kakvom se jedan dobar deo Zvezdine "publike" pokazao u poslednjih par godina, rekao bih da ništa bolje i ne zaslužuju, nego da ih psihopata i njegove podguzne muve i na ovom primeru zamajavaju i mažu, kao što već rade sa ogromnom većinom institucija i društvenih dobara u ovoj napaćenoj zemlji.

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ouvaj, ne znam kako da ti ovo saopštim, ali upravo ovo je sve na šta se tema svela.

Tačnije sveli ste je vi, koji ste se odlučili za taj pravac.

O razlozima za to zaista ne bih, ali nemam ni trunku sumnje da su u potpunosti besmisleni.

 

Koji pravac?

 

Znaci, svako ko je protiv Covica, taj je protiv kluba? To i potpada pod onu drugu kategoriju, da nije bitno da li odgovaras coveku koji je napisao da se Covic dere na Gavrilovica, nekome ko nije za to da njegov sin igra za klub ili bilo kome ko se ne slozi sa misljenjem da je Covic spasilac, svi potpadaju pod istu kategoriju.

 

Pricas da Vucic nije dao pare KK, ali je dao FK? Pa to je upravo razmisljanje navijaca koji se upinju da nadju neki razlog zasto bi Filip i dalje trebalo da bude u klubu, jer veliko hvala tati mu, on je nas heroj i stavio je tacku na crno - beli svet. Neka da i snajki minute kao trecem pleju, ali samo na nekim mecevima u KLS!

 

Covica je zbog pravnih zavrzlama nemoguce izbaciti iz kluba, ali pricati da bi klub mogao bez para od drzave ista vise od sredine tabele KLS je teorija kao i ona da on finansira klub od pokradenih para sa Kosova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

 

Koji pravac?

 

Znaci, svako ko je protiv Covica, taj je protiv kluba? To i potpada pod onu drugu kategoriju, da nije bitno da li odgovaras coveku koji je napisao da se Covic dere na Gavrilovica, nekome ko nije za to da njegov sin igra za klub ili bilo kome ko se ne slozi sa misljenjem da je Covic spasilac, svi potpadaju pod istu kategoriju.

 

Pricas da Vucic nije dao pare KK, ali je dao FK? Pa to je upravo razmisljanje navijaca koji se upinju da nadju neki razlog zasto bi Filip i dalje trebalo da bude u klubu, jer veliko hvala tati mu, on je nas heroj i stavio je tacku na crno - beli svet. Neka da i snajki minute kao trecem pleju, ali samo na nekim mecevima u KLS!

 

Covica je zbog pravnih zavrzlama nemoguce izbaciti iz kluba, ali pricati da bi klub mogao bez para od drzave ista vise od sredine tabele KLS je teorija kao i ona da on finansira klub od pokradenih para sa Kosova.

 

Za prvo si sam pomenuo - pravac konstantnog vređanja i izmišljanja novih nadimaka za Filipa.

Ko je dokon, može da krene redom, od prve strane i da se sam uveri koliko taj motiv dominira istom, što je meni toliko nepojmljivo i tako bolno apsurdno, da se tolika mržnja usredsredi na jednog toliko nebitnog lika kao što je Filip, da bi se na kraju zbog nečijeg hira krenula borba protiv ubedljivo najuspešnije uprave u istoriji kluba, pošto mislim da se nakon ovoliko uspeha u poslednjih 6-7 godina, ova uprava može bez problema staviti ispred Popovićeve i čuvene "dominacije na šljaci".

 

Ovo za odbranu N. Čovića - ja uopšte nemam problem sa kritikovanjem istog, i to sam naglasio pa jedno barem stotinu puta u poslednjih par godina.

Rekao sam već svoju glavnu zamerku njemu - propuštena šansa da se napravi nešto veliko i do sada neviđeno na ovim prostorima, dakle ne u rezultatskom već u organizacionom smislu (što bi bez ikakve sumnje i rezultati pratili, ali o tome u nekom sledećem upisu, možda, jednom, ponovo 😊), koju je prokockao zajedno sa Radonjićem onim katastrofalnim prelaznim rokom 2015. godine, koji je, kao što je pomenuto, predstavljao jabuku razdora među njima i od kada su i nastupili finansijki problemi kluba (a tada smo bili u takvom naletu, na svim poljima + su nam se i neke kockice neočekivano poklopile, ali ne mogu sada opširno o tome).

Ali jednostavno moram da reagujem kada se priča o nekim totalnim nebulozama.

Mislim, šta reći, kada se već godinu i po, i pored toga što su svi zacrtani ciljevi ostvareni + je okupljen skoro sasvim izvesno najpotentniji roster u istoriji kluba, ali opet pored svega toga, evo čitav tok sezone obeležava histerija navijača oko rezervnog pleja od 10-15 minuta i 10. igrača ekipe (po hijerarhiji/minutaži/ulozi, kako kome drago).

Sad ti izaberi sam kako bi opisao celokupnu situaciju.

Meni prvo pada na pamet kolektivna paranoja, samo mi je i dalje nejasno čime izazvana.

 

O Filipu i celoj ovoj situaciji koja je nastala stvarno ne bih da dužim, jer sve može da se spoji u ono što sam još na početku prethodne sezone napisao, kad je histerija bila u samom začetku.

Da ponovim, za one koji zaista misle da je backup plej i 10. igrač ekipe jedini i glavni uzrok "loših rezultata" (koji zapravo uopšte nisu loši, ni prošle, a bogami ni ove sezone, ali neki i od muve prave slona u jednoj, dok u drugoj situaciji od drveta ne vide šumu :smiley33:), postoje samo 2 opcije:

- Ili nemaju pojma o košarci;

- Ili nemaju pojma o životu generalno;

- U stvari lažem, postoji i treća opcija, koja predstavlja ove prve 2 objedinjene. Na moju veliku žalost, deluje mi da baš ona i preovladava među ovdašnjim svetom, te tako ceo ovaj splet dešavanja, na jedan veoma bizaran način postaje malo lakši za pojmiti. 😯

 

Šta reći, kad se došlo do situacije da se otvoreno vređaju igrači na utakmicama i dolazi čak do verbalnih sukoba (i to zaslužni igrači, poput jednog Laze, a ne "bezveznjaci i prolaznici", da tako oslovim ove jednosezonce), pa se kasnije i pozivalo na okupljanja samo da bi se negodovalo protiv Filipa, zbog nečijeg bulažnjenja na forumu o nekakvom nepotizmu (a Filip se ispostavi kao jedan od igrača odluke u osvajanju ABA prošle sezone 😂).

Naravno da mi takve budalaštine smetaju, i da kao svaki razuman čovek moram da odreagujem na takvo nešto.

 

Da se pokrenula frka oko stvari za koje je taj isti Čović zaista glavni odgovorni krivac, poput recimo one(ih) baljezgarija kada su ljudi sa validnim kartama, i što je najcrnje, vlasnici sezonskih karata ostajali ispred ulaza, i to za najvažnije mečeve sezone, izdvojio bih svako malo vreme i sredstva da pređem ovih 300-ak kilometara do Beograda i nazad, da pogledam utakmicu i podržim takvu akciju, tj. da mu se načestitam svih praznika po spisku (što je za jedno tako golemo sranje itekako zaslužio), sve dok isto ne ispravi i da garancije da se ništa slično neće više ponoviti.

Ili za sve one baljezgarije koje je dozvoljavao i oko kojih je pomagao Dilejama, i za to je zaslužio kofu govana.

Ali za ovo što mu se trenutno prigovara, nemam šta drugo da kažem sem da je jedna najobičnija budalaština.

 

Takođe, niko me još nije udostojio odgovora na ovu situaciju oko ove akcije na forumu gde se svi potpisuju kao Laki, iako sam uljudno pitao, pošto nisam zalazio na temu jedno dobrih mesec i po dana, kada je to sve krenulo.

Samo se nadam da nije nešto u vezi lika koji se na prethodnom forumu tako potpisivao, jer onda...nevažno, uglavnom bih voleo da čujem tu priču.

 

 

Za ovo poslednje o Psihou, ne znam kako plastičnije da ti objasnim, sem da ako ti misliš da stvari zaista tako funkcionišu, onda bi pod hitno trebao da odeš da ga ljubiš u ruku na nekom sledećem pojavljivanju, jer te isti lebom 'rani... I tebe i sve tvoje ukućane.

To je mišljenje ljudi poput mog 80-godišnjeg dede, koji jedino što zna je ono što mu kažu i što čuje preko ovih režimskih glasila, koja sebe nazivaju sredstva za javno informisanje sa nacionalnom frekvencijom.

U realnom svetu, naravno da stvari tako ne funkcionišu, i naravno da taj ološ nikad nikome nije dao 1 svoj pišljivi dinar, već naprotiv, samo otima od ovog naroda, gde god i kako god može.

Tako da o nekoj njegovoj eventualnoj "pomoći" klubu jedino može da se govori o tom sponzorstu koje je navodno on obezbedio, ali to nikada nije potvrđeno, a i ta cifra od milion evra godišnje, i tu informaciju sam btw ja lično prvi pomenuo na starom forumu (kad me Daba pitao odakle potiče), tačnije sam je preneo sa popularnog hrvatskog foruma (da ne reklamiram) gde se prvobitno i pojavila.

A čak i da je tačna, već sam delimično pojasnio da smo mi (kao klub) to sponzorstvo ispoštovali više nego fair & square.

 

A što se tiče trpanja novca (boga pitaj čijeg) u klub koji duguje preko 50 miliona evra u datom trenutku, najmanje 5 blokiranih računa + kakvih još sve problema, a odjednom može sebi da prisušti budžet o kojem KKCZ sa svim svojim skorašnjim uspesima još uvek može samo da mašta (i to u onim vlažnim snovima) , šta još treba da kažem o svemu tome? 

Svakome ko ume da sabere 2 i 2 je jasno kakve se tu radnje zbivaju. 😒

 

Ne znam da li sam nešto propustio, ako jesam, slobodno pomeni, mada ima o svemu ovome još toliko puno toga da se kaže, ali trenutno za to niti imam vremena, a naročito ne volje, jer se glas razuma na ovoj temi odavno više ne čuje. Možda jako tiho i povremeno, ali ugušila ga je ova ogromna buka, nastala oko jednog tako majušnog smotuljka kakav je Filip. Samo još jedan u nizu neverovatnih apsurda. 😁😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Mislim da je [mention=201]mister-no[/mention] tvrdio da je normalno da dobijemo FMP jer smo mnogo bolji, sta je 10 razlike na 6 minuta do kraja.
 
FMP da je dobio u Pioniru jednom nogom bi bili na f4, ali bas bi bilo interesantno da se KK Covic i sin oklizne u nekom od sledeca dva kola, pa da onda gledamo neplanirane poraze FMP.
Da jesam tvrdio i još uvek tvrdim da je normalno da dobijemo FMP jer smo bolji, ti tvrdiš suprotno?!
Takođe tvrdim da su hteli da puste ne bi vodili deset razlike, 6 minuta pred kraj, to je logično.. Nemaš problem sa mister-no - om nego s logikom :)
Mislim, nije u redu što FMP i Zvezda igraju istu ligu, vidim da ti je to poenta. Niko nije ni tvrdio to. Meni lično je veći problem što recimo Olimpija ne može da ispadne iz iste kada to rezultatom zasluže. Pa se onda liga proširuje i skraćuje po potrebi. Veći je problem što navijač dođe do centra i pljune igrača dok se zagreva, ili navijači uđu i otimaju lopte igračima, šovinistička vređanja sa tribina, zatim kad navijač juri igrača jer je isti išao da završi zadnji napad i sl.
Meni ne smeta ni FMP, ni Mega sve dok nisu tu birokratskim putem i sve dok to zaslužuju igrama na terenu. Istom logikom mi ne bi smetala Mladost (filijala Partizana), neka zasluže na terenu, nikakav problem. Pogotovo što mladi domaći igrači još jedino u tim timovima mogu da dobiju šansu. Glupo zvuči ali za našu košarku je slamka spasa to što su FMP i Mega u Aba.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Noćna mora B92 fantazera

 

Ovo za odbranu N. Čovića - ja uopšte nemam problem sa kritikovanjem istog, i to sam naglasio pa jedno barem stotinu puta u poslednjih par godina.

Rekao sam već svoju glavnu zamerku njemu - propuštena šansa da se napravi nešto veliko i do sada neviđeno na ovim prostorima, dakle ne u rezultatskom već u organizacionom smislu (što bi bez ikakve sumnje i rezultati pratili, ali o tome u nekom sledećem upisu, možda, jednom, ponovo 😊), koju je prokockao zajedno sa Radonjićem onim katastrofalnim prelaznim rokom 2015. godine, koji je, kao što je pomenuto, predstavljao jabuku razdora među njima i od kada su i nastupili finansijki problemi kluba (a tada smo bili u takvom naletu, na svim poljima + su nam se i neke kockice neočekivano poklopile, ali ne mogu sada opširno o tome).

 

>>

stari dobri boro. u tradiciji core fanova slobe miloševića, glavna zamerka je što je izgubio ratove, ostalo manje - više 

 

nego, daj ispričaj ljudima koji nas od skoro prate, kako je ficja bio skroz kul u školi 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, uini said:

 

stari dobri boro. u tradiciji core fanova slobe miloševića, glavna zamerka je što je izgubio ratove, ostalo manje - više 

 

nego, daj ispričaj ljudima koji nas od skoro prate, kako je ficja bio skroz kul u školi 

 

 

 

 

 

U cemu je stos razotkrivanju necijih nikova sa starog foruma? Cim se nekome ne svidi pisanje clana, sledi ovakvo razotkrivanje.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, I, Ja Sam Laki said:

 

U cemu je stos razotkrivanju necijih nikova sa starog foruma? Cim se nekome ne svidi pisanje clana, sledi ovakvo razotkrivanje.

 

nisam znao da je nekakva tajna kakav je nick imao ranije. ekipa sa nba i nba fantazi tema ga zove (zovemo) boro po njegovom najepohalnijem nicku.

uostalom, njegovo pravo je da kaže kolegama kako on nije taj boro za kojeg ga smatramo. ako već on nema problem, zašto bi to bilo razotkrivanje?

 

i neke druge kolege zovem po starom nicku, prosto jer ne mogu da zapamtim novi a ne zato što se bavim istražiteljskim forumaštvom

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...