Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sad dolazi sve na naplatu! Sto su mnogi ovde apsolvirali karma je kucka. Ne treba nam trci plej, niti bar combo bek da je bal hendler, jer cuva se mesto Guzonjinom sinu. Postajem paranoican, cak mislim da je tata izmislio povredu prasoju. Svinjce veceras nebi moglo da prenese preko pola za 48 sekundi pored bekova Baskonije. Kao i protiv Barse, izmisli se povreda , u suprotnom botovi sa RSB-a pa i neki odavde, pa cak i slabovidi i potpuno slepi "progledali bi" i najzad se uverili kolika je to rupetina. Pomislim i da su tatko i sin prizeljkivali povredu LB, samo da sinak ima mesta. Normalno, nece igrati ni protiv CSKA i Oly-a, jer ce ga pojesti njihovi bekovi. Ovako krmce se izvuklo, a botovi ce navrat nanos ponavljati, eto kako njega nema ne mozemo da pobedimo. A tek Buducnost nas ceka, posle evropske avanture. Tu cemo da zacementiramo sezonu. Napisa Chucky gazda je na potezu. Moze jedino da odjebe. Sad dovesti pleja a 4 meca za 7 dana. Pa da dodje Obrva imao bi jedno 11 indeksnih poena u vr glave. E pa gazda sad si zakucao poslednji ekser u sanduk KK CZ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bandaziran samo zglob. 2-max 3 nedelje odsustva. Ne moze da se osloni, ali koleno nije ni gledano nijednog trena, tako da nisu najcrnje prognoze.

Ocajno sudjenje i ocajna Zvezda u svim segmentima 

Edit: Derik ne moze da igra EL , njegove kretnje bez lopte su jos gore od onih s loptom.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Retko komentarišem suđenje, pogotovo jer sam za to priličan laik, ali ovo je bilo stvarno... specifično. Pišem pre svega zbog igrača koji se ovde i kritikuju i pljuju. Neki od njih su bili užasni u odnosu na ono što inače mogu (Beron, Gist), neki su fizički limitirani pa opet igraju i kad treba i kad ne (Ojo, Lazić). Ali zamislite sebe u ulozi igrača koji da koš, a onda mu ga sudije oduzmu/ponište (Đenka, Dobrić koš+faul), sviraju nešto što nije uradio (linija ispod koša za Lorenza), a onda ne sviraju isto to na njemu (faul u napadu Kuzmiću, nesportski Davidovcu, a onda bez nesportskog na Lou prilikom prodora). Jeste da su već u 3/4 posle punjenja Stauskasa delovali izbušen balon, ali ne može se reći da na njihovu energiju ne utiču sudije (kao i loše navijanje, koje se najviše aktiviralo protiv sudija, a najmanje da bodre svoj tim).

 

Slična situacija i kod sudija. Ne treba zaboraviti da su oni javni performeri i da znaju da ih mnogi gledaju i sude svaku njihovu odluku. Zato valjda sudija treba da bude neko ko ne samo što ima dobru percepciju, nego je i odlučan. To je ovde bio problem. Nije mi delovalo kao namerno, "namešteno" suđenje, nego kao tipično KLS. Naprave jednu grešku i umesto da je zaborave, oni misle i premišljaju se kod svake sledeće neizvesne odluke.
E SAD, ono što mi je najmanje jasno je kako je od tih neizvesnih, VELIKA VEĆINA otišla na stranu gostujućeg, a ne domaćeg tima. Zato sve ovo i napisah, ako može neko ko se bolje razume da mi objasni. Npr. @drakon1?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Bandaziran samo zglob. 2-max 3 nedelje odsustva. Ne moze da se osloni, ali koleno nije ni gledano nijednog trena, tako da nisu najcrnje prognoze.

Ocajno sudjenje i ocajna Zvezda u svim segmentima 

Edit: Derik ne moze da igra EL , njegove kretnje bez lopte su jos gore od onih s loptom.

 

Meni je 90% nasih igraca diskutabilno za EL (neki cak i za EC). 

 

Mogu cak da kazem da mi je impresivan broj pobjeda koje imamo kad se sve uzme u obzir. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja na liveu napisao kako ne bismo prebacili 40 da ne igra Zo, niko osim njega ne moze da napravi visak u igri a da nije slucajno.

 

Sada cemo imati priliku da vidimo kako to izgleda bez njega, bice to opasno krvarenje ociju, a nije da nije bilo i do sad. Neka eventualna plus strana ovoga je sto ce Djenka hteo ne hteo morati da igra sa loptom, pa mozda uhvati neki ritam i samopouzdanje za nastavak sezone. Uglavnom, od neke osmisljene igre se treba oprostiti, isto ovako cemo izgledati u aprilu. Sakotina faca uliva ogromno poverenje da ce sve biti kako treba.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Ja na liveu napisao kako ne bismo prebacili 40 da ne igra Zo, niko osim njega ne moze da napravi visak u igri a da nije slucajno.

 

Sada cemo imati priliku da vidimo kako to izgleda bez njega, bice to opasno krvarenje ociju, a nije da nije bilo i do sad. Neka eventualna plus strana ovoga je sto ce Djenka hteo ne hteo morati da igra sa loptom, pa mozda uhvati neki ritam i samopouzdanje za nastavak sezone.

A isto tako moze da ga ukanali.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Mili said:

Ovo je bilo jedno od najgorih sudjenja na jednoj kosarkaskoj utakmici ikad.

 

Sasvim sigurno u top five svih vremena, makar ono što sam ja rekao. Očito se morala vratiti pobeda špancima na osnovu onog polivanja pepelom EL zbog nepriznatog koša Valensije, tako da bi ovi dobili makar sudije morale same da ubacuju loptu u koš. Užasno je teško držati koncentraciju kada znaš da suci igraju za protivnika, stoga razumem nervozu naših igrača, ali ne razumem gomilu nepojmljivih gluposti koje smo napravili, koje su jednostavno nedopustive i na mnogo nižem nivou takmičenja.

 

Što se karme tiče, stigla je na naplatu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim plače za organizatorom igre. Braun je dobar napadač, ali je slab na prenosu lopte i samim tim teško mu je da organizuje napad. Često ga organizuje tako što je okrenut leđima. Prenos lopte mu je uvek negde knap pri kretanju od našeg koša na njihovu polovinu. To se naravno dešava, jer ga stisnu iste sekunde kad primi loptu i ta falinka u njegovoj igri je odavno pročitana. Samim tim vremena za organizaciju je jako malo i kada prva akcija na prodje igrači su prinuđeni da izmišljaju poene igrom jedan na jedan. Kako to ume da izgleda vidjali smo veći deo sezone.

 

Dakle ovaj tim vapi za igračem koji ume da kreira i koji ume da prevede loptu, a da ne trepne. (Iluzorno je spominjati da Braunova zamena takodje to loše radi, jer prosto koliko god nesrećnik to želeo, on nema telo za ozbiljnu košarku i svaka dalja priča na tu temu je završena)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, leki bg said:

Bandaziran samo zglob. 2-max 3 nedelje odsustva. Ne moze da se osloni, ali koleno nije ni gledano nijednog trena, tako da nisu najcrnje prognoze.

Ocajno sudjenje i ocajna Zvezda u svim segmentima 

Edit: Derik ne moze da igra EL , njegove kretnje bez lopte su jos gore od onih s loptom.

Dobro je, presekao sam se kad sam video Sakotino nagadjanje oko ligamenata

Link to comment
Share on other sites

Bravo za degenericnog predsednika. Evo mu sin, jebao ga on, veprina mala, kompleksaska. Mora da mu se napravi mesto, da mu se ne uzimaju minuti, da nema konkurenciju, pa onda imamo situaciju da se prasence povredi, pa igramo sa jednim plejmerkerom, a drugog smo toliko tlacili da se mucenik povredi. Karma udbasu, to je karma, samo ne znam sta smo mi navijaci krivi pa da se nama to desava, mozda zato sto smo ti dozvolili da ikada dodjes u svetinju. 

Link to comment
Share on other sites

To sto nas je mnogo brate lako skautirati, to sto nemamo pleja jos jednoga i sto se desilo to sto se desilo Kuzmicu itd je jedno ali ja nisam nesto video da su nas sudije jebale nesto specijalno, voleo bih da komentarisemo jednu po jednu sittuaciju, a to sto je uglavnom bilo na nasu stetu jebiga, recimo kod one nesportske Davidovca se tacno videla samarcina kad je momacki zamahnuo, mozda je greska bila kad je Kuzmicu sviran faul nad onim Jusufom i ovaj je dalje bas laktom krenuo u produzetku, kod faula Dobrica su odlucile (valjda)sudije da je bio faul jos na prvom kontaktu itd ali bih svakako voleo da procitam i necije kompetentnije misljenje.

I da ubi nas onaj Kanadski Litvanac valjda, imao sam utisak da bi sa tribina pogodio, jos je Toko pogodio ono kad smo se malo osokolili da nas primiri i ode mas u propas

Edited by ProfaLakiArmor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...