Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

14 hours ago, K.Dot said:

Ćale moj, koji ceo svoj život navija za Partizan, počeo je da se nervira kad vidi Filipa Čovića na terenu. Kaže meni, pa što ga trener ne pusti zadnji minut prve tri četvrtine, ne verujem da može mnogo da zasere za tako kratko vreme.

 

Jesi li mu pokazao proslogodisnji performans protiv Brese?

 

2 hours ago, Markoss said:

Ma, meni se cini da je Deriku istekao rok trajanja. Sporiji je nego ikad i to je bas primetno. Nismo se ni sa ovim produzetkom Stratosa mnogo usrecili, pitanje je koliko i on moze da izdrzi ove napore gde treba da igra dve tekme nedeljno. 

 

Tolko toga ne stima, da bi nam stvarno jedan reset najbolje dosao. Mi EL tesko da cemo igrati sledece godine, ova sezona je vec otisla u qrac, a izmedju peglanja rekreativnog basketa i navodno takmicarskog sa celavim gnomom u ekipi, biram ovo prvo. 

 

Mislim da nije to, skoro nikad i nije, nego nije igrao godinu dana i podsvesno se vec priprema za kraj karijere.

 

Nisu 32-33 godine starost u fizickom smislu, problem je psiholoske prirode, treba naci motivaciju i raditi jace da bi se i dalje igrala vrhunska kosarka. To nasi vrhunski igraci nemaju u sebi.

 

Ne slazem se za Stratosa. Mi na 3 imamo trojicu igraca osim njega koji mogu da pokriju tu poziciju, on je bas ono sto nam treba - moze da igra i 10 minuta ako ga ne ide ili je umoran i iscedjen, a moze i 25.

 

Ne slazem se ni sa poslednjom recenicom, mi i peglamo rekreativni basket sa celavim gnomom u ekipi. The best of the both worlds, sto bi se reklo. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Pored toga što sastavlja tim tako da mu sin igra u Zvezdi, Nebojša stiže i da sastavlja izjave zaposlenih u KKCZ....

Kakva svestrana ličnos'

 

Ipak, ovo da nam treba još jedan plej je novost, s tim što me ne bi čudilo da to bude, na primer, Đoković 😄

Edited by Matador
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi ocekujemo od Derika da nadomjesti nesposobnost fiČka.

Ali isto tako to ne opravdava dovodjenje istrosenih i starih igraca i produzavanje istih koje vec imamo.

 

Imam osjecaj da se kod nas dovode igraci u fazonu NČ insistira na nekom, trener se ljuti, pa kompromis dovedi i ti sebi jednog, pa da ga mjerimo. Naravno ako fulamo ti (trener) letis i sve ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro zar je neko ocekivao da trener kaze da mu Covic ne treba? Bar je rekao da nam treba pojacanje na poziciji pleja i to je pozitivna stvar. Neka dovedu pleja kao bekap opciju Loerencu a Filip neka bude treci plej i bice dobro. Lani smo ABA uzeli sa Filipom kao starterom. 

Link to comment
Share on other sites

Čovića gledam kao jednog od dva kreatora igre koji ima izrazit karakter i elemente u igri koji mogu da nam pomognu u sezoni.

 

Koji su to elementi?

 

Ovo bi imalo više smisla da je mislio na Nebojšu a ne na Filipa.

 

Edited by CLakiSH
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, CLakiSH said:

Čovića gledam kao jednog od dva kreatora igre koji ima izrazit karakter i elemente u igri koji mogu da nam pomognu u sezoni.

 

Koji su to elementi?

 

Ovo bi imalo više smisla da je mislio na Nebojšu a ne na Filipa.

 

 

Sto ga ne dovede u Aek kad je vec tako dobar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije baš da se poslije one Nebojšine medijske ofanzive moglo očekivati da Šakota izađe i kaže da je Filip smiješan košarkaš i da nije ni za Zlatokosu, Crnokosu, kako već.

 

Ja bih ipak sačekao da vidimo da li će da urade ovo što se sad stidjivo najavljuje - da dovedu još jednog pleja, i da vidimo kako će poslije toga da izgleda Filipova minutaža.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Čovića gledam kao jednog od dva kreatora igre koji ima izrazit karakter...

kaži da je lep i zgodan da mama Vesnu bar obraduješ...ali nemoj ova baljezganja o Filipu i karakteru...mator si čovek, ne priliči ti.

 

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...