Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

44 minutes ago, quentin said:

Kažu da se Nebojša juče u Ljubljani svađao s nekim navijačima koji su tražili da Filip izađe iz igre...

 

 

...što opet ide u prilog činjenici da je sve ovo planski organizovano samo da se naudi Nebojši jer Filip je i sinoć bio na svom optimumu...znači nije do Filipa.

 

uzgred na face stranici ''zvezdabeograd1'' pre Valensije je ovo objavljeno:

 

Danas otvaramo novu rubliku u okviru nase stranice pod jednostavnim nazivom ,,ISTINA"

Prvi tekst je pred vama pa citajte i komentarisite

Samo moralno izgradjen Covek je slobodan Covek…
Fridrich Schiller

U vreme sveopsteg nemorala u nasoj zemlji, sistema poremecenih vrednosti, sve veceg broja idiota koji slobodno hodaju gradom, nesreca nije zaobisla ni nas voljeni klub. Da je zvi Dostojevski knjiga Idiot bi mu se zvala popis stanovnistva...

U moru lazi I neistina tesko je razaznati ko je dobar, a ko los za nasu Crvenu Zvezdu. Ja licno, a I svi mi ovde na stranici se trudimo da imamo svoje misljenje o timu, rezultatima, igri, zalaganju.

Pocevsi od Covica starijeg koji kako ono rece "osnivajte sami svoj klub, pa dovodite koga god hocete da vam igra"… Ta njegova izjava bahatosti, ponizavanja I prozivanja me je jako pogodila, skoro jako kao I svaka cigla koju ispali njegov sin.
Mnogo toga ima da se kaze ali ja cu samo kratko prokomnterisati tu izjavu, kao prvo to nije TVOJ klub licno, niti si TI licno davao svoj novac za njegov spas, niti si ga TI licno osnovao… KK Crvena Zvezda Beograd je postojala I postojace mnogo pre nas I posle nas ce je biti I niko nije iznad nje, Ni Covic ni Vucic ni Vucicev brat, apsolutno niko. Kao drugo, koristite nas novac I naravno da I mi imamo pravo glasa, jer pre svega je nasa Zvezda sportko drustvo a ne carevina ili kraljevina.
E sada kada smo shvatili u kakvom drustvu zivimo, postaje normalno da se nepotizam svuda pojavljuje. Na najjvaznije mesto u timu on postavlja tima I oko njega postavlja mrezu botova, laznih novinara, sportskih radnika I ostalih klimoglivavaca koji NIKADA nece napisati ni jednu losu rec protiv SINA!
A taj igrac je igrao do sada na 15 utakmica prosecno 20 min u aba I 17 u EL…
|Sada na tih 17 min on postize 2.3p ima 2.5 as, sutira za tri carobnih 28%, Dvojku ce mozda dati do kraja takmicenja, a to je napadacki jadno I bedno za igraca njegovih kvaliteta I posto drnda loptu 75% vremena. Odbrambeno je to sasvim druga prica na 8 utakmica ima 0 ukradeniih lopti! A koliko je poena primljeno preko njega sam bog zna… Najgori Def rejting milim svih vremena ima, ne moze da odbrani nista I sa njim na terenu dobijamo seriju svaku utakmicu… I to bude u glavnom 17 2 ili tako nesto, a ne retko I vise puta po utakmici. Na granici sam da dobijem nervni slom I secer od nerviranja jer on ni po jednom parametru ne zaslluzuje nas dres.
Jao pa znas mi ne bi igrali EL da nije njega, pa da izborili bi je lakse. Metlali bi sve po 30… Ajmo sada da stavimo na teren I Nesu Ilica I on nam je pomogao pprosle sezone.
Sto se tice, baba lige tu je poslednje tri utakmice digao napadacku formu ali sto se tice odbrane to je I dalje idiotizam, zakucavanje u blokove, mahanje rukom na preuzimanje, zbunjivanje I svojih I protivnickih igraca.
Da malo casti I morala ima otisao bi, pobegao bi glavom bez obzira na sve.
Sada malo o trenerima, Covic ih menja kao na traci, uvek nadje nekog klimoglavca da izvrsava njihove zahteve.
Treba reci da je to nemoguce I Covek koji 4 sezone vrsi pritisak na Radonju da mu sin Zaigra EL, ovaj naravno to nije dozvolio, jer je normalan izgradjen trener.
Alimpije eksperiment VEKA, to nije bilo humano, covek koji je mogao da upropasti sve sto se dalo uropastiti. I upropastio je kontimuitet EL, Prosle godine Tomic je trpeo Sina, nadavsi se da ce ga ove sezone pritisak zaobici, ali ne lezi vraze pritisak je da SIN igra minimum 20 min! Naravno otisao je bez pozdrava, da na kraju ostaju nama samo nagadjanja sta je razlog.
Sada je nasao Sakotu I tu se nista nece promeniti, samo ne znam dokle ce ova agonija trajati I dokle cemo biti taoci jednog sujetnog coveka ili jedne sujetne porodice, ne znam…
Nije moguce da ga svi treneri zele, pa svako ko je prosao pored taktike zna da je najbolje napadati najslabiju kariku u odbrani, ili najnizeg ili najsporijeg ili najgoreg atletu… e sada zamislimo da Coki nije tu, koga onda napadati, protivnici bi imali problem, ovako sigurica, udje Bilbo, uvuces ga u Pik I to je visak iste sekunde, a ako je u igri OJO I jojjjj radosti, mozes da igras sta god pozelis…
To sto mu zvizde je opravdano, ali je tuzno sto smo uopste dosli u takvu situaciju.
Jos na sve to dodati gomilu stranaca koji nam nisu bili potrebni, samo je malo trebalo nadograditi tim koji je prosle godine izrastao u ozbiljnu ekipu. Dodati jednog perspektivnog na poziciji sina, uz neku ubicu pleja u vidu LB to bi bilo mnogo mnogo bolje I sigurnije, mozda malo bolji izbor od DB je mogao biti napravljen ali dobro.
Veliki je broj utakmica I tek smo na cetvrtini EL a nase sanse su mizerne da prodjemo…
treba se spremati vec sada za april I maj, mada ako se ovako budemo provodili nisam siguran da ce nam se isplatiti da osvojimo Aba ligu.

Ovu stranicu jako zanima sta pisu botovi po RSB, volimo da cujemo I razlicita misljenja ali ja ne cuh ni jednu losu stvar od njih po pitanju igraca sa br 3 mnogi su mi pisali da se slazu sa nasim stavom ali ne smeju da pisu, jer ce biti banovani.

Sto se nase akreditacije tice I verifikacije smatram da je vise nego zasluzena, jer radimo strasan posao, potpisujem.

Sto se tice zvanicne stranice CZV posto cujem da se nesto raspituju tu smo za sve informaciije, ne bezi ovde niko od odgovora I od svog imena jer se svi potpisuju imenom I prezimenom.

Sto se odnosa prema navijacima tice, pa poseta poslednjih par utakmica sve govori, jesmo mi razmazeni I naviknuti na uspehe ali Srbina ne mozes tako lako prevariti I prodavati mu maglu. U cetvrtak ocekujem sveopste zvizdanje I smeh kada jedan igrac bude imao loptu.

Za kraj

Iznad svega ne lazite sebe. Covek koji laze sebe I slusa svoju laz, dolazi do tacke kada ne moze da razlikuje istinu ni u sebi ni oko sebe I na taj nacin gubi samopostovanje I postovanje prema drugima. FMD

Filip Tomasevic Admin tim

 

Edited by Wingwalker
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Ne znam jel vi mislite da je Lakiju zanimljivo da pravi te klipove? Ja mislim da nije, nego covek verovatno ne veruje da smo toliko slepi da ne vidimo govno u nasim redovima, pa valjda od muke uzeo da napravi nekoliko klipova. Nije covek mazohista.

 

Svako kome je srce uz Zvezdu nema ni najmanjeg uzivanja u tome da vredja bilo koga. Ovo su potezi ocajnika. Uzasno je kada gledas i vidis sta se zbiva a nemas mogucnosti da to ispravis. Ne da ti se. Kao neizleciva i spora bolest koja polako izjeda.

 

Nije mi zanimljivo vise ni da vredjam tog decka. Sinoc sam posle utakmice pitao je li dozvoljeno vredjanje, a onda nisam imao volju da ga vredjam. Zasto bih? Taj kancer nam je vec pojeo sezonu.

 

Ljudi pisali i pisali o najegzaktnijim statistickim parametrima koji jasno pokazuju da je Filip RUPA i da se svi, bukvalno svi nasladjuju kada on igra odbranu. To je nenadoknadiva prednost za protivnika.

 

Jave se onda neki i pisu o tome kako ni drugi nisu u formi. Pa nisu, zahvatila gangrena i njih. Ubila im koncepciju, ubila im volju;. Videli ljudi kakvo je stanje i umesto da umru od brige, oni odlucili da iskuliraju. Pa nisu oni Zvezdasi pa da se brinu.

 

Ja sam izuzetno skeptican po pitanju ove sezone. Kakvo je stanje, ja cu biti zadovoljan samo plej ofom i ucescem u Evrokupu sledece sezone.

 

Sto se tice pevanja pesama, tako ce i biti, dokurcice ljudima konacno, pocece i nasi da pevaju Vesni, nemam nikakve sumnje u to. Posle Nebojse doci ce isti takav ili jos gori. Nema ovo poente, nema nikakve nade. Nas sport je truo.

 

Napisao si tačno ono što mi je na umu. Ne postoji dalja svrha postavljanja klipova, svi zajedno, uključujući izbrisane imaju skoro 150k pregleda, ko je video video je, dovoljno je dostupno. Poenta je u tome što su navijači deo društva i ništa više. Ili u prevodu, Srbi su veća stoka no ikada, možeš im raditi bukvalno sve što ti padne na pamet, stoka se na to neće obazirati niti će joj smetati. Pišanje u usta se sasa dočekuje sa zahvalnošću.

 

Nakon afere sa lažnim diplomama, doktoratima, nepostojećim fakultetima nije se desilo niti će se desiti išta. NIŠTA. Da li to razumete? U bilo kojoj normalnoj zemlji vlada bi uveliko bila bivša uz gomilu krivičnih postupaka. U ovoj kloaci od društva i države svi ministri su i dalje na mestu, uredno se tapše raznim Jutkama a kolege napušavaju roditelje izginulih im drugova sa radnog mesta.

 

Za vlast glasa 65% stanovništva, a mi se nadamo da će moji klipovi pokrenuti nekoga?

 

Nada nam je bila uzaludna, stoku možeš jebati kako hoćeš i poturati joj bukvalno bilo šta, ma kako suludo bilo (Filip je doneo EL), stoka će sve progutati, jer je naviknuta sve da guta kao najbolja kurva i da se usput zahvaljuje onom ko joj puni grlo. 

Posledica toga je da nas 20 žviždimo tatinom nedonoščetu a ostatak hale ili boli kurac ili ne zna šta se dešava ili je ogorčen što neko dira tatinog sinka jer nam je eto doneo EL.

I na kraju ćemo ove godine izduvati na svim frontovima, a stoka će to primiti 'kak normalno' jer će joj prodati priču kako niko dovijeka ne može da bude prvi, o raznim urotama kojekakvih Lakija sa relacije bg zg, 

zlim strancima koji uništavaju domaće talente i sl.

Naravno tu će tercirati razni govnojedi poput kuzmanovića (namerno malim slovima) i ekipe, relativno normalni (poput Mariosua) će se praviti mrtvi da ne bi dobili po pičci i ostali bez posla i sve će nastaviti da fercera kao i do sada.

Jer sve je ovo normalno, kako reče jedan iskusni doajen.

Da uopšte ne uzimam u obzir vreme potrebno da se napravi jedan video, plus opasnost da neko iz krda u svojoj bistroj glavici shvati da sam ja taj remetilački faktor bez kojeg bi naš Fićko momentalno u EL pomeo razne Kampace i ostale Ljuljeve.

Nama je pametnije da se prebacimo isključivo na sprdanje, jer klub je postao jedna golema sprdnja i ništa više od toga.

Biće i manje čireva i svađa po kući i neprospavnih noći i svega ostalog. 

 

Cirkus treba pratiti sa osmehom.

  • Like 22
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hej Pavkov said:

E stavrno ajde da pisemo o Gistu, Deriku, Davidovcu.... mislim stvarno...

A sto da ne pisemo? Od stranaca jedino je formu uhvatio Lorenco i Beron. Ovo ostalo manje vise kanal. Gist krenuo dobro a ono sto sada igra vise stete nego koristi od njega. Derik Braun isto evo vec dva mjeseca ne moze da odigra dobar mec. Dzenkins protiv Valensije nesto odigrao ali ajde bar je dobar defanzivno kao i Faje pa nekako moze proci najvise zbog starih zasluga. Odzo solidan i nista vise. Perperoglu se i sam ne sjeca kada je odigrao zadnji mec. Od domacih uz standardno loseg Covica ocajan je i Davidovac. Sinoc je za provedeno na terenu imao +/-  - 19 sto je gore i od Covica. 

Ali ajde bavite se vi samo Covicem nemoj da neko napisr neku kritiku na sramotna izdanja Gista, Derika, Davidovca ne igranje Perperoglua, marginalnu ulogu Dzenkinsa... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vamos Laki said:

Inace u prilog onome sto mislim da se sprema silbovanje Gistu ide i botovanje supergutaca na tviteru. 

Nebojsa fino placa.

Neka ga silbuje, moze i Derik sa njim u paketu slobodno. To sto oni igraju mogu klinci iz FMP bez problema. Taj Gist svojim bravurama protiv Valensije je skoro odveo tim u poraz. Takodje me zanima i situacija sa Stratosom. Lik uzima platu a nije spojio 5 meceva od aprila. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Neka ga silbuje, moze i Derik sa njim u paketu slobodno. To sto oni igraju mogu klinci iz FMP bez problema. Taj Gist svojim bravurama protiv Valensije je skoro odveo tim u poraz. Takodje me zanima i situacija sa Stratosom. Lik uzima platu a nije spojio 5 meceva od aprila. 

Tebe ne placa. Ti samo pojma nemas.

Necu trositi tastaturu. Elementarno si neobavesten.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vamos Laki said:

Tebe ne placa. Ti samo pojma nemas.

Necu trositi tastaturu. Elementarno si neobavesten.

O cemu sam neobavjesten? Imam oci i vidim da je Gist nepotreban ovom timu. Cim Kuzmic dodje na nivo da igra 20 minuta ja ne vidim svrhu Gista u ekipi. Bolje da vrate Ristica iz Astane nego sto ovaj penzos uzima minute. O Deriku je besmisleno pisati. Niti ima srca niti nekadasnje znanje. Eno Stefana Djordjevica u FMP ako nam treba igrac u rotaciji. Do kada se misli drzati Perperoglu u timu a da igra svaki 5 mec? Gomila matorih ispustenih mustikli koji su tu da uzmu lovu za jos jedan ugovor. Akde drzati jednog takvog ali pola tima nakrcas takvima i jos Covic bekap plej da ljudi mazu njega govnima a ovi ostali se lijepo slepaju, boli ih uvo. Moze Stratos do juna da leci pobredu obdje mu niko rec ne bih rekao, legenda covjek. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

A sto da ne pisemo? Od stranaca jedino je formu uhvatio Lorenco i Beron. Ovo ostalo manje vise kanal. Gist krenuo dobro a ono sto sada igra vise stete nego koristi od njega. Derik Braun isto evo vec dva mjeseca ne moze da odigra dobar mec. Dzenkins protiv Valensije nesto odigrao ali ajde bar je dobar defanzivno kao i Faje pa nekako moze proci najvise zbog starih zasluga. Odzo solidan i nista vise. Perperoglu se i sam ne sjeca kada je odigrao zadnji mec. Od domacih uz standardno loseg Covica ocajan je i Davidovac. Sinoc je za provedeno na terenu imao +/-  - 19 sto je gore i od Covica. 

Ali ajde bavite se vi samo Covicem nemoj da neko napisr neku kritiku na sramotna izdanja Gista, Derika, Davidovca ne igranje Perperoglua, marginalnu ulogu Dzenkinsa... 

Majku mu, mora da je zaboravio da pika basket, ili su nam Grobari "ušli u igrača", pa podriva perfektan sistem KKCZ iznutra? Trojanski Konj! On je uvek bio njihov...

 

Čovek je pik igrač, alooooo Srbine! Pik igrač, a mi smo ekipa koja ne vrti pik! Kako koji kurac da postigne poene? Isto bi kod nas izgledao i Danston, zato što nemamo napadačku širinu a pik igra nam ne postoji. Poređenja radi, kao kad bi Klajburna stavili da trči "krug za Uroša" i da šutira odmah po izlasku iz bloka, znači ništa spuštanje lopte, samo prangijato čim primi loptu. Naravno da bi izgledao kao amater!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, quentin said:

Daleko od toga da nam nije potrebna ozbiljna doselekcija, ali ako prvi potez ne bude bio dovođenje bekap plejmejkera i slanje Filipa na kraj klupe to će biti samo još jedan prilog tragikomediji koja se zove KKCZ ove sezone.

To treba da bude prvi potez a drugi da bude nadam se sporazumni raskidi sa pojedinim penzosima. Tacnije Gist i Braun. Vratiti Ristica, ubaciti mozda i Djordjevica. Podjeliti uloge tako da Dzenkins bude onaj stari a ne da sutne dva puta na mecu. 

3 minutes ago, Liska Manjina said:

Majku mu, mora da je zaboravio da pika basket, ili su nam Grobari "ušli u igrača", pa podriva perfektan sistem KKCZ iznutra? Trojanski Konj! On je uvek bio njihov...

 

Čovek je pik igrač, alooooo Srbine! Pik igrač, a mi smo ekipa koja ne vrti pik! Kako koji kurac da postigne poene? Isto bi kod nas izgledao i Danston, zato što nemamo napadačku širinu a pik igra nam ne postoji. Poređenja radi, kao kad bi Klajburna stavili da trči "krug za Uroša" i da šutira odmah po izlasku iz bloka, znači ništa spuštanje lopte, samo prangijato čim primi loptu. Naravno da bi izgledao kao amater!

Da mu dovedemo Kalatesa da igra pik? Koji k onda siluje sa posta ako ke pik igrac? Da menjamo Lorenca jer ne igra pik sa Gistom? 

Link to comment
Share on other sites

@red_white

Ono sto ti ne kapiras jeste da je Filip uzrok lose igre Gista. Filip jeste uzrok lose igre Odza. Filip jeste uzrok lose igre Fajea. Filip jeste uzrok lose igre Kuzmica.

Ni jedan od ovih igraca ne moze da uzme loptu i da postigne kos vec treba da ima neki KOSARKAS koji ce da ga spoji sa kosem. Da im omoguci da sve njihove vrline dodju do izrazaja. Filip to ne ume jer nije kosarkas. Plus prima platu i zauzima mesto nekom kosarkasu koji to ume.

 

Filip jeste uzrok lose igre Dzenkinsa. Sad se ti pitas zasto Dzenkinsa iako on ume da uzme loptu i postigne kos? Pa zato sto niko ne cuva Filipa kad je na terenu jer nema svrhe. Pa onda igrac koji bi trebalo da cuva Filipa pomaze u cuvanju kod ostalih igraca. Onda dobijes situaciju da Dznekins ima +/- kolicnik -40 sa Filipom(+3 nasumicna igraca KKCZ) na terenu a -1 bez Filipa na terenu(sa 4 nasumicna igraca KKCZ). Ja sam duboko uveren da bi KKCZ mnogo BOLJE igrala kada bi umesto Filipa na terenu bio NIKO!. Znaci igramo ko ljudi 4 vs 5 bar su svi kosarkasi na terenu.

 

Na stranu sto evo vec mesecima se momci trude i naprave neku razliku, onda udje Filip i sve to sjebe za par minuta. Pa onda ponovo. Pa on ponovo sjebe sve. Pa ponovo. Pa ponovo. Pa sta mislis da su ostali igraci roboti i da to ne utice na njih? Pa ja bi ga oterao u .....(kao sto ga je verovatno Gist na...io). Jedan po jedan igrac ce da se gase. Evo veruj mi na rec. Nije profesionalno ali tako je. Jedna trula jabuka UVEK ucrvlja i ostale zdrave jabuke. A ti se posle pitaj sto ovaj igrac igra ovako a onaj onako. Zato sto ih zabole da se lome kada ce ionako uci ONAJ i zajebati im sav trud.

  • Like 18
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

@red_white

Ono sto ti ne kapiras jeste da je Filip uzrok lose igre Gista. Filip jeste uzrok lose igre Odza. Filip jeste uzrok lose igre Fajea. Filip jeste uzrok lose igre Kuzmica.

Ni jedan od ovih igraca ne moze da uzme loptu i da postigne kos vec treba da ima neki KOSARKAS koji ce da ga spoji sa kosem. Da im omoguci da sve njihove vrline dodju do izrazaja. Filip to ne ume jer nije kosarkas. Plus prima platu i zauzima mesto nekom kosarkasu koji to ume.

 

Filip jeste uzrok lose igre Dzenkinsa. Sad se ti pitas zasto Dzenkinsa iako on ume da uzme loptu i postigne kos? Pa zato sto niko ne cuva Filipa kad je na terenu jer nema svrhe. Pa onda igrac koji bi trebalo da cuva Filipa pomaze u cuvanju kod ostalih igraca. Onda dobijes situaciju da Dznekins ima +/- kolicnik -40 sa Filipom(+3 nasumicna igraca KKCZ) na terenu a -1 bez Filipa na terenu(sa 4 nasumicna igraca KKCZ). Ja sam duboko uveren da bi KKCZ mnogo BOLJE igrala kada bi umesto Filipa na terenu bio NIKO!. Znaci igramo ko ljudi 4 vs 5 bar su svi kosarkasi na terenu.

 

Na stranu sto evo vec mesecima se momci trude i naprave neku razliku, onda udje Filip i sve to sjebe za par minuta. Pa onda ponovo. Pa on ponovo sjebe sve. Pa ponovo. Pa ponovo. Pa sta mislis da su ostali igraci roboti i da to ne utice na njih? Pa ja bi ga oterao u .....(kao sto ga je verovatno Gist na...io). Jedan po jedan igrac ce da se gase. Evo veruj mi na rec. Nije profesionalno ali tako je. Jedna trula jabuka UVEK ucrvlja i ostale zdrave jabuke. A ti se posle pitaj sto ovaj igrac igra ovako a onaj onako. Zato sto ih zabole da se lome kada ce ionako uci ONAJ i zajebati im sav trud.

Ajde leba ti ne paranoisi. Juce je Lorenco igrao 28 minuta. Jel igrao pik sa Gistom? Jel Covic kriv sto Braun ne igra pik sa Gistom? Mogao je 40 minuta da igra ne bih video Gista iz Panatinaikosa. Nije Covic igrao drugo poluvrijeme protiv Valensije pa jel umalo ne prosusmo 10 razlike? Jel igran pik sa Gistom? Jel Gist silovao sa posta i imao nekih 20% iz igre i umalo zbog tih bravura ne izgubismo mec? On bez pleja koji ce da ga spaja sa kosem cini vise stete nego koristi jer hoce na silu da dodje do ucinka. U ovom rosteru on ke nepotreban. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi mi smo Valensiju dobili u 2 poluvremenu kada Filipikus nije igrao!!ALO BRE!!Tada je Djenka odigrao mozda i najbolje poluvreme ove sezone!ALO BRE!!

 

Koliko jos ce biti u drugim igracima problem a ne u FILIPIKUSU?

 

Nije lako kosarkasima da igraju kosarku kada je AMATER na parketu.

 

I to vuce manje zalaganje jer ko ce u ludilu da pokirva FILIPIKUSA kad ni ovaj sam nece da igra odbranu i da se trudi?Zasto bi se oni trudili uopste?

 

GLAVNI PROBLEM je FILIPIKUS kad i ako se on ikako resi tek onda resavamo ostale probleme.Ovako tesko jer ce uvek biti da li bi oni bolje odigrali i izgledali da imaju kosarkasa umesto ovog izgovora za jednog!!Verovatno da bi i jos da je tu neki dobar trener a ne ovaj Sakota koga su doveli iz penzije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

Ajde leba ti ne paranoisi. Juce je Lorenco igrao 28 minuta. Jel igrao pik sa Gistom? Jel Covic kriv sto Braun ne igra pik sa Gistom? Mogao je 40 minuta da igra ne bih video Gista iz Panatinaikosa. Nije Covic igrao drugo poluvrijeme protiv Valensije pa jel umalo ne prosusmo 10 razlike? Jel igran pik sa Gistom? Jel Gist silovao sa posta i imao nekih 20% iz igre i umalo zbog tih bravura ne izgubismo mec? On bez pleja koji ce da ga spaja sa kosem cini vise stete nego koristi jer hoce na silu da dodje do ucinka. U ovom rosteru on ke nepotreban. 

 

Koliko je Gist nepotreban, videli smo na pocetku sezone. Obicno to tako i ide u ekipama, ulazi se i izlazi iz forme. Doduse, uslov za to je da budes profesonalni kosarkas, a ne cufta. 

 

Mozes ti da se gicas i upires nogama o zemlju do sutra sa ovim""Covic je kriv, ali BrauniGistOdzo sta nam rade", jedini razlog za losu igru i losu atmosferu u kk CZ je familija Covic. Ti slobodno pisaj uz vetar ako prskas od toga, botovao ili stvarno mislio to sto pises (da budem iskren nisam siguran sta je gore), ovde ti se nece brisati postovi kao na rsb.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, red_white said:

Ajde leba ti ne paranoisi. Juce je Lorenco igrao 28 minuta. Jel igrao pik sa Gistom? Jel Covic kriv sto Braun ne igra pik sa Gistom? Mogao je 40 minuta da igra ne bih video Gista iz Panatinaikosa. Nije Covic igrao drugo poluvrijeme protiv Valensije pa jel umalo ne prosusmo 10 razlike? Jel igran pik sa Gistom? Jel Gist silovao sa posta i imao nekih 20% iz igre i umalo zbog tih bravura ne izgubismo mec? On bez pleja koji ce da ga spaja sa kosem cini vise stete nego koristi jer hoce na silu da dodje do ucinka. U ovom rosteru on ke nepotreban. 

Hahah.Pa da imamo krsteno back upa mozda i ne bismo prosuli.Al dobro ti i dalje predstavljaj kako FILIPIKUS nije problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zašto tako? Svoje vređamo, a tuđe dižemo u nebesa

Filip-Covic

Bio sam svedok i nedavnog košarkaškog derbija. Glavni utisak mi je ono što se dešavalo nakon meča, tačnije napadi na Filipa Čovića. Zvezdaši su glavnog krivca pronašli u plejmejkeru, koji je nakon odličnog meča želeo da bude junak i odigrao dva loša poteza u prelomnim trenucima. Pre toga je očajnu Zvezdu držao u egalu i bio najbolji igrač svog tima. Čekajte, a šta je sa Gistom, Braunom, Dženkinsom... Kakav su učinak imali igrači koji 'plešu' za velike pare, a kriju se od odgovornosti, igraju kao da su prvi put na parketu. Da je neki Amerikanac uradio baš sve isto kao Čović, ne bi smo čuli reč kritike. I ne pomišljajte da mi lepite etiketu prijatelja porodice Čović. Ne znam ljude, i nemam nameru da širim krug svojih prijatelja.

http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo/a316309-Zasto-tako-Svoje-vredjamo-a-tudje-dizemo-u-nebesa.html

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, sinoć se tokom prenosa moglo čuti kako Rimac poziva akciju "two flash" za onog igrača kojeg čuva Filip. Ljudima uopšte nije bitno kakve su karakteristike igrača koji napada Filipa, da li je dobar šuter ili ne, samo daj loptu onom igraču kojeg čuva Filip. Verovatno je Rimac jedan od "botova" koji hoće da napakoste porodici Čović, na pravdi Boga.

Edited by Liska Manjina
  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

To da Filip ne treba igra je bukvalno preambula u svakom razgovoru, mislim da na to više ne treba trošiti ni reči. Njegovi minuti eventualno protiv donjeg doma u ABA i KLS imaju smisla ako je to za odmor Lorenca i hipotetičkog drugog pleja i tu se sve završava. Da li je to nešto moguće kao kompromis (da ne bude oteran iz ekipe a da njegov ostanak u dresu ne smeta) ne znam.

 

Mene više plaši što je jako puno igrača u lošoj formi. Ako pogledamo unazad nekoliko utakmica, mi osim Lorenca nismo imali dobrog igrača u kontinuitetu. Bili ima neke brojke ali igra loše što se vidi i po bacanjima, čovek je konstantno 1 od 2. Ostalo je jezivo. Unutrašnja linija, koja je pre početka sezona trebala da bude strah i trepet u ABA a konkurentna u EL, je bukvalno bez učinka. Juče su Stipanović i Simonović (pa i Hopkins) izgledali bolje od svih 6 naših igrača i to ubedljivo. Kuzmić je trenutno jako loš, Odžo ako ne dobije loptu bukvalno u ruku nema efekta, Gist deprimira. Boriša opet u svojoj standardnoj fazi dobije loptu na vrhu reketa i čeka nekoga da uruči. Čak više ne uzima ni šuteve a ulaz je i Bog zaboravio (u zadnjih 5 mečeva je imao možda 1 po meču u proseku). Faje tragičan u napadu, DB igra jednu pa ne igra 4. Plašim se da se to neće rešiti samo dovođenjem drugog pleja. Možda ako bi se doveo neki vrsni PnR plej pa da se ožive Gist i Kuzmić. Sve i da se forma Dženkinsa i Berona popravi (što će se desiti pre ili kasnije), ostaje taj ogroman problem, mi smo većinu mečeva pod košem jako inferiorni.

 

Dalje, Davidovac i Dobrić su u velikoj minus fazi. Dok kod Dobrića to ume da se desi pa da se izdigne, DeDa izgleda najgore u dosadašnjem periodu u klubu. Da li je problem što se konstantno šeta od 2-4 pa ne zna više ni sam šta igra, on je defanzivno velika rupa, mi konstantno primamo puno poena preko njega.

 

Stvarno nisam optimista za ovu sezonu, mislim da nam je domaći teren u finalu aba sada dosta daleko a svi znamo koliko je to važno. Za EL ćemo verovatno da dobijamo kući nešto i to je to. Dolazak Šakote svakako nije nešto što će da digne entuzijazam.

 

I na kraju, nešto što mi lično strašno smeta. Kreću priče ABA više nema značaj. Znači EL igramo rekreativno, Evrokup nas ne zanima, ABA više nema smisla a KLS do finala nikoga ne interesuje?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...