Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Mairosu said:

Euroleague TV nudi celu EL i EC za 4200 dinara za sezonu (3800 samo EL). Može se gleda na mobilnom, tabletu, itd. Bio sam pretplatnik par sezona, i sasvim je OK. Tako da ja to preporučujem umesto lova na streamove.

 

Moze li to ko netflix, nas 20 istovremeno :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mairosu said:

Euroleague TV nudi celu EL i EC za 4200 dinara za sezonu (3800 samo EL). Može se gleda na mobilnom, tabletu, itd. Bio sam pretplatnik par sezona, i sasvim je OK. Tako da ja to preporučujem umesto lova na streamove.

 

https://www.euroleague.tv/ piše da EL je 79,99 EUR/season. To je duplo više od 4200 ili sam ja nešto pogrešno razuemeo?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

btw proturio sam na preispitivanje ovaj info za Novu i Zvezdu pa javljam kad saznam nešto više (pošto mi neki sa SK kažu da prvi put čuju).

verovatno ni oni nisu jos uvek obavesteni.. :facepalm:

ovo je vest od pre sat vremena..

Quote

 

Regionalni brend Nova TV, koja posluje u okviru United Media i u svom okrilju okuplja televizije Nova, Nova BH, Nova M i Nova S pokreće specijalizovani sportski kanal Nova Sport koji će prenositi premium sportske sadržaje.

bla bla bla

Nova Sport prenosiće i najvažnije košarkaške utakmice Evrolige i Evrokupa kao i sve mečeve Zvezde, Partizana, Budućnosti i Cedevite.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...