Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Udomitelj said:

Edin je sinoć u prenosu pomenuo da su u problemu da zatvore budžet i da je pitanje kako će završiti sezonu, tako nekako. 

E sad s obzirom da je Šiško Slovenac nadam se da bi ga prihvatili izvođači radova .

 

Nesto i ne verujem u to, nisu to neki skupi igraci, a Primorska nije tim sa malim budzetom pa da ne mogu to da pokriju.

 

Jedino ako se nesto iznenada nije desilo u sponzorstvu sto nisu ocekivali, tipa da je neko umro ili naprasno odustao od ulaganja.

 

1 hour ago, Ljuba82 said:

 

Istina, od 7 mečeva do sad, igrali smo 6 sa ekipama  iz TOP 8 trenutno, sedma je Fener koji isto može samo da raste! Sa druge strane, SAD JE MNOGO TEŽE SAMO TAKMIČENJE, jer ima 18 timova, što znači da nije dovoljno 50% pobeda, nego 55, 60%! Što znači da sada da bi bili kompetitivni, mi moramo da imamo minimum 50% pobeda i opet bi bili ispod crte top 8, a ne kao ovih godina da možeš da uhvatiš priključak ako si tu malo ispod 50% pobeda. Mi ako ne dobijemo 3 od sledećih 4 i ne budemo imali skor 5:5, vrlo lako može da se desi raspad sa publikom!

 

Za 50% pobeda ce nam trebati skoro pa savrsen ucinak kod kuce i 3-4 pobede u gostima. Nimalo jednostavno.

 

Ne bih ja merio ucinak brojem pobeda nego u kom vremenskom periodu cemo ostati bez sansi za plasman. Sto dalje odlozimo taj trenutak, to bolja sezona.

Edited by goldberg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Za 50% pobeda ce nam trebati skoro pa savrsen ucinak kod kuce i 3-4 pobede u gostima. Nimalo jednostavno.

 

Ne bih ja merio ucinak brojem pobeda nego u kom vremenskom periodu cemo ostati bez sansi za plasman. Sto dalje odlozimo taj trenutak, to bolja sezona.

 

Pa o tome i pričam! Sa 50% pobeda si sigurno van TOP 8, za razliku od prošlog sistema gde je tačno to medijana.

U starom formatu si mogao da u nekom trenutku imaš recimo 8:12 i mogao si da se nadaš. U ovom sistemu si sigurno otpisan sa 8:12, jer ti za siguran prolaz treba još barem 11, 12 pobeda od mogućih 14!

 

Nama, slabijim timovima, ne odgovara ovaj format! Nekad je iz grupe išlo 4 od 6, pa opet 4 od 8 u novoj grupi, lakše je bilo za autsajdere da uđu u najboljih 8, a onda i na neko ludilo domaćeg terena i da se bore za F4 (primer KKP). Danas nema šanse da se tako nešto ponovi, taj hustle efekat se smanjuje kako se povećava broj utakmica.

Edited by Ljuba82
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, profaarmor said:

Zna li se kakvo je stanje naseg najveceg pojacanja i najboljeg igraca u pripremnom periodu.


 

Quote


Derik Braun čeka dva specijalistička pregleda pre nego što dobije zeleno svetlo da trenira sa ekipom. Ima povredu kolena koje je posledica nekih ranijih intervencija. Mora da se vrati u formu, ima probleme sa tim", rekao je Gavrilović.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mister-no said:

[mention=45]Kankkunen[/mention]

Šta je sa Primorskom, šta se dešava je li stvarno raspad na pomolu? Znam da je ružno i lešinarski ali pitam u kontekstu Šiška, nada umire poslednja.. Ti sve znaš pa pitam 🙂

 

 

 

 

:lol_2: za bold ...

za Šiška možda @pepe sancez može da ti odgovori, to je njegov ljubimac :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[emoji38]_2: za bold ...
za Šiška možda [mention=129]pepe sancez[/mention] može da ti odgovori, to je njegov ljubimac :classic_smile:
Tatinog Miška menjamo za Šiška :)
Ne ozbiljno, primetio sam ga i pre pepea, manjak je plejeva, solidno predvodi ekipu koja ima rezultat a još je relativno mlad. Jeftin je, sa nekog našeg podneblja vredelo bi pokušati. Taman dok stasa Uskoković.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mister-no said:

Tatinog Miška menjamo za Šiška 🙂
Ne ozbiljno, primetio sam ga i pre pepea, manjak je plejeva, solidno predvodi ekipu koja ima rezultat a još je relativno mlad. Jeftin je, sa nekog našeg podneblja vredelo bi pokušati. Taman dok stasa Uskoković.

Sve pet, samo ne znam koliko je izvodljivo ... ugovor, pa Miškov klijent i t.d.

Ako postoji mogućnost da se potpiše višegodišnji ugovor to bi bilo OK ... još da nas neko nešto pita, pa da odreagujemo.:classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

On se posle utakmice sa Barselonom verbalno sukobio sa pojedinim pristalicama Zvezde.

"Nisam se sukobio sa navijačima, već sa nevaspitanim likom na tribinama", naveo je Lazić.

On je dodao da navijač nema pravo da vređa ukoliko mu se ne sviđa ono što je video na utakmici.

"I kao on je navijač... Nisam siguran da zapravo jeste. Ne dozvoljavam da neko napadne mene, porodicu, prijatelje", rekao je Lazić.

 

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Prati li ko igre nase djece (ili bivse djece) u KLS? Statistika kaze ovako. Nakon dobrog starta ovi iz Dinamika izgleda pali u drugi plan. Zato ovi iz Tamisa igraju za mene iznenadjujuce dobro, a cak i Popovic ima vise minuta od Rinamik dua, ali sa standardno mrdavim suterskim ucinkom 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...