Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Markoss said:

 

Gavrilo je bukvalno uspeo da ne donese ni onu pozitivnu energiju koja bude kod igraca kad dodje novi trener. Apsolutno identicno izgledamo, sumnjam da njega tu iko ozbiljno posmatra i da ga gleda kao nekog ko ce da bude tu na dugorocne staze. 

 

Slažem se 100%, nemam ništa ni protiv Jovanovića, odličnu je ekipu napravio, nek pokuša da se ugura u plej of, nek sazri i on još malo sa igračima. 
A iskreno, stvarno mi je teško da poverujem da baš toliko nema ni jednog, makar prosečnog, dostupnog trenera osim Jovanovića.

Edited by Reginald Cousins
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Markoss said:

Meni se cini da strpljenja za Gavrila nema i da nas Jovanovic preuzima. 

 

Najjace je sto se insistira na domacem treneru, a nama vise od pola tima stranci. 

Za Covica je jedini slobodni dostupni trener upravo on.

 

Tako da nas to ceka, manje vise.

 

Palanacki, nema sta.

Link to comment
Share on other sites

Mene Nebojša Čović podsjeća na nekog balkanskog gazdu koji, kad kreće u neki biznis, bez problema skrka velike pare u  objekat, opremu, infrastrukturu i slično, ali kad treba da angažuje radnika, gleda da nađe nekoga ko će da mu radi za minimalac. Ne kapira da mu mašine ništa ne vrijede ako nema ko da ih koristi kako treba.

Tako i Nebojša - složio je dobar tim i sad izgleda misli da može bilo ko da ih trenira, da će sve to samo od sebe da se uigra i da nema nikakve potrebe da se ispruži za pravog trenera.

Edited by quentin
  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Partizan plati trinkija 800k mi nemamo ni za Jovanovića iz FMP-a. Ko je ovde lud?

Pa Covic je lud, pregovarao je sa njim, nije hteo da ga plati. Velika greska. Takav trener nam treba, ne zato sto mislim da je vrhunski trener, ali dobar i neko ko bi nam legao, ali covek ne da pare. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milos 3.14 said:

Pa Covic je lud, pregovarao je sa njim, nije hteo da ga plati. Velika greska. Takav trener nam treba, ne zato sto mislim da je vrhunski trener, ali dobar i neko ko bi nam legao, ali covek ne da pare. 

Trinkjeri ne vredi te pare. Prosečan trener, koji se prodaje na harizmu. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, djordjem said:

 

Za tebe nekako mislim da se lažno predstavljaš kao deo tog čopora, čisto štosa radi. 

I mi mu kažemo da je krajnje vreme da prestane da laže sebe i okači baklju o klin. Prop'o je sasvim otkako je tribina ušla u biznis.

 

Eeee, a kakav je to huligan bio...

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

Javlja mi se da je Filipu dokurčilo ćačino sprdanje sa njegovim ugledom. Naročito što je bio svestan na šta će ličiti kada ga u mašinu uhvate Kampaco i Ljulj. I onda eto iznenada istegnuća ligamenata na treningu.

 

Interezantan nalet optimizma... ali sumnjam da je Filip tolika moralna gromada da shvati kako je nesposoban za ovaj nivo kosarke

 

Jovanovic je potencijalno dobro resenje, svakako bolje od Gavrila

 

Naravno da sam pre za iskusnog trenera ali tesko ce Coki da se otvori, jbg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Milos 3.14 said:

Prvo , mislim da je ulicarski i prostacki nazivati Gavru ceduljasem, poltronom i svim drugim jos gorim sto je moglo da se procita. To je bas onako sabanski. Covek se nasao u nebranom grozdju i trudi se maksimalno. NIJE ZA TRENERA CZV, ali nije ni za vredjanje bez osnova.

 

...

 

13 hours ago, Swift Pancakez said:

 

ako gavra cedulja misli da nam je nedostajao backup plej...onda gavra cedulja to moze i da kaze

a ne da daje municije tatinoj botovskoj ceti

 

sam je sebi odredio po cemu ce se pamtiti njegov boravak u kkcz

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 34Barkley said:

I mi mu kažemo da je krajnje vreme da prestane da laže sebe i okači baklju o klin. Prop'o je sasvim otkako je tribina ušla u biznis.

 

Eeee, a kakav je to huligan bio...

Размишљало се брт о томе али јебига, мора и неки динар да капне, не сипа се патриотизам у ВМW X6, металик црвени, фул опрема, кожа, први власник.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, CLASH said:

Размишљало се брт о томе али јебига, мора и неки динар да капне, не сипа се патриотизам у ВМW X6, металик црвени, фул опрема, кожа, први власник.

Je l` i ti parkiras kod Supevera na NBG?:classic_ninja:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...