Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 minutes ago, Wingwalker said:

to je u najavi...kad smo mogli Kalinu da valjamo po blatu...Pero je spreman za katran i perje. 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

Al Kalina popljuvao tenak i SPC... Pero samo to s Kosovom ima... 😄

 

nije Pero zaradio da ga pominju, mora u svetinju (dileje sever) da dirne, pa tek onda da mu se spočita Kosovo i to 🙂

Edited by Stondisha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

treba se prvo lepo zahvaliti "novinarima" koji to potenciraju kao udarnu vest a realno koga zabole da li kosovo i makedonija igraju košarku međusobno. Za neinformisane igraju već godinama zajedno u FIBA takmičenjima ,t u su još Bugari, crnogorci i rumuni koji zvanično ne priznaju Kosovo ali igraju tu ligu( balkanska valjda)   

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, perkos said:

treba se prvo lepo zahvaliti "novinarima" koji to potenciraju kao udarnu vest a realno koga zabole da li kosovo i makedonija igraju košarku međusobno. Za neinformisane igraju već godinama zajedno u FIBA takmičenjima ,t u su još Bugari, crnogorci i rumuni koji zvanično ne priznaju Kosovo ali igraju tu ligu( balkanska valjda)   

 

Igrali i nasi klubovi sa Peći (znam da ima klub, al ne znam kako se zove) tu Balkansku lligu, mislim da je OKK BGD bio u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na ne baš impresivan start, i već 3 poraza, od kojih je prvi za mene iskreno nevažan, ja sam video dosta dobrih stvari, u ovo utakmica što sam stigao da pogledam (jedino sam protiv PAO zakačio samo par minuta pred kraj).

Poraz od Budućnosti nije trebao da se desi, ali šta je tu je. Oni su ispogađali sve i svašta, a mi smo izgubili previše lopti + zaspali u odbrani nekoliko puta. Sve su kaznili.
Sa Primorskom je pristup bio potpuno drugačiji (Superkup), tako da taj poraz nimalo ne brine.

Sve u svemu, ekipi je evidentno potrebno vreme, kao i pojedinim igračima, naročito D. Brownu, koji kao da se tek ponovo navikava na takmičarsku košarku.
Tako da bilo kakav witch hunt ne bi imao ikakvog smisla.

Makabi je okupio dosta dobrih imena, ali već nekoliko godina unazad, priča se ponavlja.
Optimista sam pred večerašnji susret, ako se ponovi pristup kao protiv Fenera uz malo šuterskog raspoloženja. ☺️

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Babaduka said:

Ja nemam neki osecaj za veceras, a stvarno me retko vara...

Mozda je to samo strah, mozda je to samo neprijatan osecaj jer je Filip tu...

 

preveliku razliku napravi protivnik dok je filip na terenu, videli smo na obe utakmice, tesko se nadoknadjuje kada protivniku na tom nivou das 10-15 poena fore. posebno na gostovanjima. svaka pobeda u gostima u evroligi u kojoj on odigra vise od pola minuta bice pravo malo cudo.

 

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Haggard said:

 

preveliku razliku napravi protivnik dok je filip na terenu, videli smo na obe utakmice, tesko se nadoknadjuje kada protivniku na tom nivou das 10-15 poena fore. posebno na gostovanjima. svaka pobeda u gostima u evroligi u kojoj on odigra vise od pola minuta bice pravo malo cudo.

 

Ja sam primetio da sam jako ljut i frustriran kad god to udje u igru, pored sto je ocajan on me cini ljutim samom pojavom

 

Link to comment
Share on other sites

ako Milan večeras Filipu ne omogući dovoljno prilika u kojima ovaj može da iznervira Gista laganim propuštanjem bekova Makabija jer svejedno  ga u reketu očekuje ozbiljan hasl...i ako Lorenzo zapleše...pa se otvore šutevi Beronu i Đenki...bude interesantno.

 

iskreno...kako god...ali oću da pobedimo.

računam taj skalp još od septembra.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Kada je Stefan Jovic igrao debitantsku sezonu isto ste se hvatali za glavu svaki put kada zamjeni Markusa. I kada je doasao Mekel isto ste orucali kako je Jovic rupa i da nam treba bolji bekap jer ovaj samo tipka loptu u mjestu i ne zna nista da organizuje. Ne secam se jel ikad postojalo zadovoljstvo nasim brkap plejom.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...